Тарифний план Мегафон "Дивись +": опис

 1. позиціонування
 2. Скільки коштує і що включає
 3. Якщо закінчилися пакети
 4. Особливості тарифного плану
 5. роумінг

12 мату 2018 року Мегафон анонсував зміни на тарифних планах лінійки «Включайся!». Крім оновлення вже існуючих різновидів, оператор запустив і новий вид - «Дивись +». Про нього і піде мова нижче.

Про нього і піде мова нижче

позиціонування

Дивись + зайняв місце між звичайним Дивись і Преміум. Якщо ви ще не знайомі з лінійкою Включайся !, то розповімо про неї в цілому. «Включайся!» - це ціле сімейство тарифних планів, де крім стандартних і звичних пакетів хвилин, смс та інтернет є перелік сервісів, доступ до яких не обмежений, а мегабайти із загального пакету на них не витрачаються. Можна сказати, що інтернет без обмежень вже зовсім поруч. Ця розробка особлива гордість Мегафона. Щоб створити «Включайся!» Було проаналізовано поведінку двох мільйонів абонентів і на основі отриманих висновків скомплектовані варіанти тарифних планів. Глобальне завдання Мегафон була зробити так, щоб кожен користувач підібрав собі зручний тариф і не переплачував зайвого.

Якщо аналізувати ціни, то вони досить високі, абонентська плата починається від 400 рублів. За економією треба йти не в Мегафон. Сам комерційний директор оператора заявляє, що за цінами вони «другі з кінця», що компенсується якістю зв'язку і величезною зоною покриття. Що стосується «Дивись +», то він і зовсім для абонентів, які споживають багато послуг зв'язку, як голосовий, так і інтернету, та й сервісами користуються всіма і відразу.

Скільки коштує і що включає

Абонентська плата вище середнього - 1000 рублів на місяць. Це обумовлено великою кількістю включених безлімітних сервісів і пакетами хвилин і СМС. Наповнення тарифу наступне:

 • Безлімітний інтернет на месенджери включає в себе наступні сервіси: WhatsApp, Viber, Telegram, Facebook Messenger, Snapchat, eMotion, тамтого. Останнє оновлення поповнило перелік на Telegram, Facebook Messenger, Snapchat, Там Там. Це стосується не тільки Дивись +, але і всіх інших різновидів Включайся !;
 • Безлімітні соціальні мережі виглядають так: Вконтакте, Однокласники, Facebook, Instagram, Twitter. Три останніх теж внесені нещодавно і доступні на всіх тарифах;
 • Безлімітне відео можна дивитися через YouTube, Rutube, Vimeo;
 • Інтернет на інші сервіси становить 30 Гб;
 • Для дзвінків на всі номери Росії дається 1 500 хвилин;
 • Розмови з Мегафон всієї країни безкоштовні, але за правилами тарифного плану витрачання хвилин йде з первинного пакету;
 • Для тих, хто користується Мегафон ТВ надається трафік без обмежень. Можна подивитися 4 фільми безкоштовно і підключити пакет каналів «Мегафон» і пакет серіалів «Амедіатека». Це стало теж новинкою. Дослідження оператора показали, що це найбільш популярний пакет серед користувачів. Якщо ви ще Мегафон ТВ не користуєтеся, то саме час почати. Дуже зручний сервіс, що дозволяє дивитися фільми, канали, серіали і не витрачати гігабайти з пакета. Якість контенту теж радує. Всі пакети поповнюються своєчасно. На новинки кіно доведеться розщедриться, але це краще, ніж дивитися піратську екранку з рекламою «азинів». Детальніше про Мегафон ТВ читайте на нашому сайті;
 • Антивірус Eset NOD 32 базовий з функцією «Антивор». Це теж нововведення оператора. Він буде в будь-якому випадку корисний, оскільки смартфон необхідно захищати від вірусів. Що стосується доповнення «Антивор», то можна їм і не користуватися, якщо ви активували подібну функцію в телефоні, але практика показує, що більшість людей цього не роблять, а якщо і роблять, то забувають, де потім скористатися функцією. З антивірусом все простіше;
 • Територія дії - вся Росія. Вам не доведеться думати про роумінг в поїздках, ви навіть можете переїхати жити в інший регіон і зміна номера не потрібно.

Зверніть увагу, що СМС безлімітних не передбачено. Це обумовлено тим, що ними майже не користуються, а платити за них треба, коли вони включені в тарифний план. Для тих, хто звичку писати повідомлення не втрата, передбачена послуга «Безлімітні СМС» . Базова вартість без додаткових послуг така:

 • На номера домашнього регіону - 1,5 рубля;
 • На номера Росії - 3 рубля;
 • ММС на номери Росії - 7 рублів.

Якщо закінчилися пакети

Складно собі уявити, що такі пакети закінчаться, але все ж розповімо про розцінки.

 • Дзвінки на Мегафон по всій Росії остнутся безкоштовними;
 • Дзвінки на інших операторів домашнього регіону стануть 2 рубля за хвилину. Додаткових пакетів не передбачено;
 • Хвилина розмови з іншими операторами за межами домашнього регіону обійдеться в 3 рубля;
 • Якщо ви витратили пакет гігабайт на інші сервіси, то включиться «Автоподовження» . Інтернет буде видаватися пакетами по 200 Мб за 30 рублів кожен. Максимальна кількість - 15 штук на місяць. Ми вважаємо, що краще цю функцію відключати. Підключення додаткових мегабайт в автоматичному режимі спричинить додаткові витрати. Краще це регулювати самостійно. Відключити «автоподовження» можна комбінацією цифр * 372 #.

Особливості тарифного плану

Головне, про що хочеться розповісти - це як користуватися сервісами, щоб трафік не витрачався. Краще, звичайно, через офіційний додаток. Якщо ви користуєтеся браузерних версіями, щось не застосовуйте Opera. Витрачання трафіку з пакета буде йти і при підключенні через VPN. Що стосується Мегафон ТВ, то цей сервіс не любить Chrome.

Якщо основний пакет закінчиться, то доступ до безлімітних сервісів оператором не гарантовано, хоч і можливий.

Ще одна особливість - в роутерах і модемах інтернет на цьому тарифному плані не працює. Нічого не сказано про використання телефону в якості точки доступу WI-FI. Імовірно, доступ в інтернет буде, але краще уточнити по номером 0500.

При активації тарифного плану активується такий пакет послуг:

 1. СМС-чек. В рамках опції вам приходять відомості про платежі у вигляді повідомлення. Плата не стягується.
 2. Я в мережі. Оповіщення про включення телефону. Послуга безкоштовна.
 3. Я дзвонив +. Ще одне безкоштовне корисне доповнення. Якщо у вас грошей на рахунку недостатньо, але ви намагаєтеся зателефонувати, абоненту прийде повідомлення про те, то ви бажаєте поспілкуватися.
 4. Хто дзвонив +. Інформування про пропущені. З цим сервісом будьте уважні. Перші 90 днів він безкоштовний, а потім почне списуватися абонентська плата 1,2 р на добу.
 5. Очікування та утримання викликів.
 6. Разовий АнтіАОН - можливість приховати свій номер для одного дзвінка. Плата возьмёіся тільки якщо ви скористаєтеся опцією.
 7. Мегафон-пошта, легка версія. Плати немає.
 8. Калейдоскоп. Сам сервіс безкоштовний, але замовлення контенту може виявитися дорогим. Спливаючі повідомлення на екрані з'являються рідко, але краще його відключити. Робиться це через меню телефону.
 9. Визначник номера. Плати за нього немає.
 10. Антивірус Eset базовий.
 11. Безлімітні входять в Криму.
 12. Інтернет в Криму.

Про останніх двох ми розповімо окремо.

роумінг

З «Включайся! Дивись +» ви можете подорожувати по всій Росії і подорожчання зв'язку при цьому не буде. Пакет інтернету не буде витрачатися лише в Магаданській, Сахалінської оласті, Республіці Якутія, Чукотському АТ, Камчатському краї, м Норильську, Таймирському МР. Ще один виняток - Республіка Крим і місто Севастополь. Під час подорожей по цьому регіону включаються окремі опції, які входять в базовий пакет послуг.

Суть їх у наступному:

 1. «Безлімітні входять в Криму». Назва говорить сама за себе. За прийняті дзвінки ви не будете платити. Абонентська плата складе 30 рублів на добу. Списання відбувається тільки в ті дні, когдва ви користувалися зв'язком.
 2. «Інтернет в Криму». За абонентську плату 99 рублів на день дається 60 Мб трафіку.

На наш погляд, не найвигідніші опції. Якщо ви їдете в Крим, то зверніть увагу і на інші послуги. наприклад, послуга «Крим» має абонентську плату 15 р. на добу. Вхідні при цьому теж будуть безкоштовні. Правда, списання буде кожен день. Що стосується інтернету, то альтернатив немає, але 60 Мб за 99 рублів дорого. В даному випадку для економії краще використовувати місцеві сім-карти і публічний Wi-Fi.

Для подорожей по світу власникам тарифних планів «Включайся!» Теж пропонуються особливі опції:

 1. «Месенджери в роумінгу». Вартість 99 рублів на добу. Списання відбувається тільки тоді, коли ви скористалися одним з месенджерів. Обмеження становить 100 Мб. Після цього швидкість знизиться до 64 Кб \ сек.
 2. 10 Мб в роумінгу. Цей обсяг трафіку дається за 99 рублів в день. Плата спишеться тоді, коли вихід в інтернет відбувся. Як тільки один пакет закінчиться, підключиться наступний. Їх максимальна кількість - п'ять.

Вигода цих опцій теж неоднозначна. Радимо вивчити і інші послуги для роумінгу.

Це все, що ми хотіли написати про новий тарифний план «Включайся! Дивись + ». Він створений не для всіх. Все-таки абонентська плата досить висока, але якщо тариф створений, то значить це комусь потрібно. Фахівці Мегафон вивчили потреби публіки, перш, ніж його створити. У будь-якому випадку він має всі особливостями і перевагами лінійки. Перейти на нього можна через особистий кабінет або на сайті http://moscow.megafon.ru/tariffs/vklyuchaysya/smotri_plus.html.