Тату написи на руці

 1. імена (близьких і коханих людей),
 2. на внутрішній або зовнішній частині зап'ястя;

Вітаю читачів  інтернет-порталу  MENS WORLD в розділі «  створюємо стиль  » Вітаю читачів інтернет-порталу MENS WORLD в розділі « створюємо стиль ». Сьогодні, ми вирішили обговорити татуювання написи на руці. Як ви вже могли бачити в попередньому матеріалі, ми розповідали вам і показали кілька варіантів виконання татуювання на ікрі у чоловіків .

Спостерігаючи за тим, як одягаються і як виглядають чоловіки на вулицях Львова, я став помічати все більше і більше чоловіків з різними татуюваннями на тілі. Особливу увагу привертають татуювання-написи на руках.

Особливу увагу привертають татуювання-написи на руках

Тату-написи на руках

Справа в тому, що відразу зрозуміти суть і ідею такої татуювання дуже важко. Якщо ви побачили татуювання на ікрі у вигляді знаку зодіаку, ви розумієте, що таким чином власник татуювання вказує на риси характеру або поведінки, притаманні саме цьому знаку.

Зовсім інша справа з написами на руках. Якщо зробити тату на руці у вигляді певної фрази на латині, тоді вам доведеться кожен раз пояснювати, що ваша татуювання значить. У деяких випадках, саме в такий таємничості і весь сенс. Автор написи не хоче, щоб всім оточуючим було відомо зміст.

Варто сказати, що тату-написи не обов'язково повинні виконуватися на латині, це може бути англійська, французька та інші іноземні мови. Варто також обміркувати, варіант татуювання на українській мові.

Додаткова популярність тату написів, обумовлена ​​тим, що таке татуювання однаково підійде як мужнім чоловікам, так і тендітним жінкам. І ділянку для нанесення такої татуювання може бути однаковий, як у чоловіка так і у жінки.

Переглядаючи ескізи татуювань написів, можна відразу зробити важливе зауваження. Крім самої фрази татуювання, дуже велику вагу грає шрифт виконання. Від виду букв, залежить і естетичне сприйняття її оточуючими.

Колір такий татуювання теж може бути різним. Забудьте стереотип, що всі написи на тілі, робляться виключно синім кольором.

Звичайним і логічним бажанням, є необхідність знайти або придумати самому таку фразу, яка б могла передавати ваші погляди на світ, певні цінності або ідеали. Хоча можна написати в татуюванні та інші варіанти. Ось, наприклад, кілька варіантів:

 • імена (близьких і коханих людей),
 • крилаті вислови,
 • слогани,
 • вираження популярних письменників,
 • власні висловлювання.

Місцем для розміщення тату написи ми вибрали руки, потрібно тільки визначитися з конкретною ділянкою. Тут досить варіантів, потрібно тільки підібрати вдалий для себе. Прекрасним прикладом служать фотографії на сайті tattookiev.org

 • на внутрішній або зовнішній частині зап'ястя;
 • оперізують руку (татуювання браслети);
 • лікті;
 • підстави пальців
 • пальці.

Як і щодо будь-яких татуювань, вибираючи місце для тату-написи, потрібно думати на роки в перед. Звичайно, ви завжди зможете за додаткову плату додати чіткості, але це ж додаткові клопоти. Написавши кілька пропозицій з улюбленої пісні на ділянці біцепса, будьте готові тримати його у формі постійно. Інакше, втративши обсяг і змістившись, ваша татуювання взагалі може перестати бути читабельною.

Інакше, втративши обсяг і змістившись, ваша татуювання взагалі може перестати бути читабельною

Тату-написи на руках

Доброю ідеєю, стали татуювання-написи на одній руці, повний зміст і суть якої, відкривається лише на руці другий. Такі доповнення, додає ще більше ексклюзивності і креативності вашої натільного написи.

Замаскувати за допомогою татуювання-написи певні дефекти шкіри навряд вийде, а от додати епатажності власним образом, легко.

Це все, що ми встигли підготувати. Зустрінемося в свіжих матеріалах.

[Subscribe2]

Поки що!

Фото: tattookiev.org

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Розповісти про цю новину в соцмережах