Технічний опис

  1. Старт сайту на DIAFAN.CMS
  2. Інтеграція дизайну і шаблонні теги
  3. Вимоги до хостингу

Ми пишемо DIAFAN.CMS на PHP + MySQL. Система доступна у вигляді скриптів для установки на будь-якому * nix хостингу. Код системи відкритий, структурований, лаконічний і рясно забезпечений коментарями. Ми до сих пір намагаємося зберігати сумісність з РНР 5.2, знижуючи поріг входу для програмістів практично будь-якого рівня.

2, знижуючи поріг входу для програмістів практично будь-якого рівня

Старт сайту на DIAFAN.CMS

DIAFAN.CMS виросла з нашого студійного движка в той момент, коли ми створювали по кілька великих сайтів в день, тому система оптимізована для комфортної роботи конвеєра веб-студії будь-якого рівня. DIAFAN.CMS працює практично на будь-якому комерційному хостингу. Для запуску сайту достатньо скопіювати вміст 6Мб архіву на хостинг, запустити інсталяцію, яка проходить за хвилину, з яких найдовше - внести параметри БД.

Для інтеграції клієнтського дизайну потрібен хоча б невеликий досвід в HTML і PHP-програмуванні. Маючи готову HTML-верстку, типовий сайт-візитку можна зібрати в межах півгодини. Так виходить завдяки нашим шаблонним тегам, про які трохи нижче. Для ще більш швидкого створення сайтів можна використовувати готові рішення з каталогу ADDONS.DIAFAN.RU . Або максимально швидко (пара хвилин) створити і наповнити готовий сайт на Diafan.Cloud і потім викупити його собі або для клієнта.

Відеоуроки і вебінари по DIAFAN.CMS

Інтеграція дизайну і шаблонні теги

Один з найбільш хвилюючих веб-майстрів питань - це наскільки складно інтегрувати в CMS затверджений клієнтом дизайн у вигляді HTML-верстки. Впровадження HTML-шаблону займає мінімальний час. Більш того, впровадити HTML-макет в DIAFAN.CMS може навіть сам верстальник.

Ми усвідомлено "ізобраталі велосипед", розробляючи власні шаблонні теги, а не використовували поширений шаблонизатор, щоб різним розробникам не доводилося перенавчатися. Шаблонні теги DIAFAN.CMS повністю повторюють стиль і синтаксис стандартних HTML-тегів, не ламають верстку в HTML-редакторах і інтуїтивно зрозумілі більшості верстальників. Саме тому часто не обов'язково мати двох фахівців для верстки та впровадження дизайну в наш движок. Як виглядає тег DIAFAN.CMS? <insert name = "show_block" module = "news" count = "3" sort = "date"> - виведе в потрібному місці верстки 3 новини.

дивіться всі шаблонні теги і як інтегрувати HTML-верстку в DIAFAN.CMS

Вимоги до хостингу

DIAFAN.CMS працює на переважній більшості платних хостингів на * NIX-платформі. ( рекомендований хостинг ispserver.com )

Клієнтська частина управляється за допомогою браузерів Internet Explorer 7 +, Mozilla Firefox 3,0+, Chrome 10+.

Розмір інсталяційного дистрибутива DIAFAN.CMS (упакований методом ZIP) - трохи більше 6 Мб

Навантаження на сервер мінімальна, що дозволяє використовувати самі недорогі тарифні плани хостинг-провайдерів, використовуючи при цьому дуже потужні і відвідувані інтернет-магазини. У DIAFAN.CMS перше місце в нагрузочном тестуванні інтернет-магазинів .

На сервері повинно бути встановлено:

  • Apache з встановленим mod_rewrite
  • PHP> = 5.3X
  • бібліотеки GD
  • MySQL 5.XX
  • В налаштуваннях Apache повинна бути включена директива AllowOverride зі значенням "All" або "Options FileInfo AutoConfig", і при цьому директива AccessFileName має значення .htaccess
  • Підтримка сокетів і директива allow_url_fopen
  • Опціонально --enable-ftp для автооновлення

повна документація .

CMS?

Дополнительная информация

rss
Карта