Телдері (Telderi) - огляд біржі сайтів і доменів | Probivnoy

 1. Телдері (Telderi) - огляд біржі сайтів і доменів Одним з найбільш дохідних способів заробітку в інтернеті...
 2. Переваги покупки і продажу сайтів через біржу Телдері:
 3. Як і де купити готовий розкручений сайт з доходом?
 4. Поради щодо купівлі дохідних сайтів:
 5. Де і як вигідно продати свій сайт або трастовий домен?
 6. Рекомендації, як продати свій сайт в Telderi:
 7. Оцінка вартості сайту і перевірка на санкції від біржі Телдері
 8. Партнерська програма Telderi - додатковий дохід на продажу та купівлі сайтів і доменних імен
 9. Телдері (Telderi) - огляд біржі сайтів і доменів
 10. Що таке Телдері (Telderi), її переваги та особливості
 11. Переваги покупки і продажу сайтів через біржу Телдері:
 12. Як і де купити готовий розкручений сайт з доходом?
 13. Поради щодо купівлі дохідних сайтів:
 14. Де і як вигідно продати свій сайт або трастовий домен?
 15. Рекомендації, як продати свій сайт в Telderi:
 16. Оцінка вартості сайту і перевірка на санкції від біржі Телдері
 17. Партнерська програма Telderi - додатковий дохід на продажу та купівлі сайтів і доменних імен
 18. Телдері (Telderi) - огляд біржі сайтів і доменів
 19. Що таке Телдері (Telderi), її переваги та особливості
 20. Переваги покупки і продажу сайтів через біржу Телдері:
 21. Як і де купити готовий розкручений сайт з доходом?
 22. Поради щодо купівлі дохідних сайтів:
 23. Де і як вигідно продати свій сайт або трастовий домен?
 24. Рекомендації, як продати свій сайт в Telderi:
 25. Оцінка вартості сайту і перевірка на санкції від біржі Телдері
 26. Партнерська програма Telderi - додатковий дохід на продажу та купівлі сайтів і доменних імен
 27. Телдері (Telderi) - огляд біржі сайтів і доменів
 28. Що таке Телдері (Telderi), її переваги та особливості
 29. Переваги покупки і продажу сайтів через біржу Телдері:
 30. Як і де купити готовий розкручений сайт з доходом?
 31. Поради щодо купівлі дохідних сайтів:
 32. Де і як вигідно продати свій сайт або трастовий домен?
 33. Рекомендації, як продати свій сайт в Telderi:
 34. Оцінка вартості сайту і перевірка на санкції від біржі Телдері
 35. Партнерська програма Telderi - додатковий дохід на продажу та купівлі сайтів і доменних імен
 36. Телдері (Telderi) - огляд біржі сайтів і доменів
 37. Що таке Телдері (Telderi), її переваги та особливості
 38. Переваги покупки і продажу сайтів через біржу Телдері:
 39. Як і де купити готовий розкручений сайт з доходом?
 40. Поради щодо купівлі дохідних сайтів:
 41. Де і як вигідно продати свій сайт або трастовий домен?
 42. Рекомендації, як продати свій сайт в Telderi:
 43. Оцінка вартості сайту і перевірка на санкції від біржі Телдері
 44. Партнерська програма Telderi - додатковий дохід на продажу та купівлі сайтів і доменних імен

Телдері (Telderi) - огляд біржі сайтів і доменів

Одним з найбільш дохідних способів заробітку в інтернеті є покупка / продаж сайтів і трастових доменів, тому в даній сфері не мало шахраїв і бажаючих швидко і легко заробити. Для вирішення цієї проблеми існують спеціальні біржі сайтів і доменів, які є сполучною ланкою між продавцями і покупцями, а також гарантом чесних угод, тому розглянемо одного з основних лідерів ринку - біржу Telderi, як через неї купити або продати сайт (доменне ім'я), можливості біржі та відгуки про неї.

Що таке Телдері (Telderi), її переваги та особливості

Телдері ( офіційний сайт Telderi.ru ) - це біржа сайтів і доменів, яка є посередником-гарантом між продавцями і покупцями, які здійснюють торги методом аукціону, а також гарант прямих угод. За свої послуги біржа бере відсоток від угоди (5-6%), але в той же час - це дуже зручний і функціональний інструмент, який стабільно працює не перший рік і користується попитом у багатьох вебмайстрів.

Біржі з продажу та купівлі сайтів будуть в першу чергу корисні тим, у кого є старі сайти, якими вже немає часу займатися або вони просто не цікаві, якщо терміново знадобилися гроші або необхідна певна сума для розвитку більш серйозного проекту. Також правильна покупка і продаж дохідних (потенційно прибуткових) майданчиків може стати одним з основних джерел доходу.

Переваги покупки і продажу сайтів через біржу Телдері:

 1. Якісна біржа, яка працює вже не перший рік і має хорошу репутацію.
 2. Великий вибір сайтів і доменів на продаж, а також потенційних покупців. Щомісяця проходять сотні угод від декількох десятків доларів до десятків тисяч і більше.
 3. Зручний інтерфейс, безлічі можливостей при продажу та купівлі сайту.
 4. Порівняно не велика комісія біржі Telderi за послуги.
 5. Оплата угод банківськими картами, банківським переказом або через електронні платіжні системи.
 6. Якісна цілодобова підтримка і повне супроводі угод.
 7. Надійний захист від шахрайства.
 8. Повний переоформлення доменів при продажу та купівлі.
 9. Вигідна партнерська програма для всіх зареєстрованих користувачів.

Це одні з основних переваг, але далеко не все. Дізнатися все переваги і оцінити можливості і гідності Телдері можна особисто після реєстрації на сайті. Далі розглянемо, як краще продавати і купувати сайти в Telderi окремо з боку покупця і продавця.

Як і де купити готовий розкручений сайт з доходом?

Як і де купити готовий розкручений сайт з доходом

Досвідчені вебмастера знають, скільки необхідно сил, часу і фінансових вкладень на розвиток хорошого проекту, який буде прибутковим, тому в міру можливостей воліють купувати вже готові майданчики на різних стадіях розвитку, особливо якщо в них є явний потенціал для зростання позицій і високого заробітку. Теж саме стосується і доменних імен. В біржі Ви можете купити вже «прокачаний» домен з високими показниками, що має хорошу історію. У Вас є можливість вибрати з великої кількості пропозицій саме те, що необхідно Вам (якісний фільтр по сайтам з безліччю можливостей настройки, починаючи від стандартних «пузомерок» і відвідуваності, до доходів і термінів окупності).

Якщо Ви шукаєте, де вигідно купити готовий сайт з доходом, то Телдері - це те, що Вам потрібно. У біржу Telderi щодня додають десятки нових пропозицій, серед яких різні сайти, блоги, форуми, інтернет-магазини.

Поради щодо купівлі дохідних сайтів:

 1. Як і в багатьох інших сферах, важливі досвід і знання. Постійно вчитеся, дізнавайтеся щось нове, застосовуйте ці знання на практиці. Перші куплені сайти не повинні бути дорогими і складними в управлінні і розвитку, Ви повинні відчути сам процес покупки сайту, набити перші шишки, виділити для себе основні нюанси вибору і покупки.
 2. Довіряй але перевіряй. Не варто вірити всьому, що написано в описі лота. Кожен поважаючий себе продавець просто зобов'язаний прикрасити реальні показники сайту або його прибутковість.
 3. Уважно вивчайте всі дані по сайту, всі докази доходів і способи монетизації (на даний момент і які вже використовувалися). Не забувайте про витрати (домен, хостинг, посилання покупні або орендні, витрати на утримання персоналу або за послуги віддалених фахівців, рерайтерів і копірайтерів, і т.д.). Перевіряйте історію сайту і домену.
 4. Не бійтеся задавати якомога більше питань продавцеві, щоб переконається, що в даній продажу немає підступу. Не лінуйтеся дізнатися причину продажу, скільки власник витрачає часу на цей сайт, які є переваги і недоліки перед конкурентами і т.д. Небажання відповідати на деякі питання або ухильні відповіді можуть стати явним свідченням, що продавець хоче Вас в чомусь обдурити.
 5. Звертайте увагу на доменне ім'я (право передачі деяких доменних імен більш складне).
 6. Купуйте тільки ті інтернет майданчики, в яких Ви зможете не тільки підтримувати діючі показники (відвідуваність, дохід), але і збільшити їх без серйозних тимчасових і грошових витрат.
 7. Іноді краще купити один дорожчий хороший проект (сайт, форум), ніж кілька невеликих, на які будуть більше йти часу і сил.
 8. Окупність сайту в більшості випадків не повинна перевищувати 18 місяців. Проекти з великим терміном окупністю більш ризиковані, важко спрогнозувати свою точну дохід від цього проекту через рік і більше.
 9. Визначтеся перед покупкою, навіщо Ви купуєте певний сайт, з метою подальшої більш вигідного перепродажу через час, або як джерело пасивного додаткового доходу.
 10. Виходячи з відгуків з багатьох сайтах і форумах, найбільш продаваними сайтами, які користуються великим попитом є так звані СДЛ (сайти для людей з цікавими і корисними статтями і контентом), нішеві і вузькоспеціалізовані сайти, якісні блоги з постійною тематичної аудиторією, зарубіжні сайти (англомовні сайти з можливістю вигідно монетизувати через Adsense і отримувати прибуток у валюті).

Перед тим, як почати займатися купівлею сайтів і зароблянням на них необхідно мати глибокі знання та досвід у розвитку сайтів, управлінні (знання різних CMS, хоча б мінімальні знання і вміння допрацьовувати сайти), монетизації різними способами, а також знати основні «підводні камені» в цій справі. Без необхідних знань і умінь можна навіть якісний прибутковий СДЛ (сайт для людей) з високим пасивним доходом вбити за короткий період часу.

Де і як вигідно продати свій сайт або трастовий домен?

Де і як вигідно продати свій сайт або трастовий домен

Як і при покупці сайтів, відповіддю на питання, де краще продати свій сайт або домен, буде біржа Телдері, істотно виділяється перед конкурентами. В першу чергу хочеться відзначити велику кількість потенційних покупців, з різними можливостями (готовими заплатити і сотні тисяч доларів за стоїть проект), а також високою надійністю роботи і гарною підтримкою.

Рекомендації, як продати свій сайт в Telderi:

 1. Виставляється ціна повинна відповідати сайту, не потрібно виставляти захмарні ціни.
 2. При продажу тематика сайту не завжди має значення, попит буває на навіть самі незвичайні теми, Ви можете продати авто сайти, новинні сайти, сайти жіночому або медичної тематики і т.д.
 3. Заздалегідь приготуйтеся до стандартних і нестандартних питань по Вашому продається сайту. Будьте ввічливі і відкриті до спілкування. Відповідайте на питання правдиво і швидко, щоб не злякати потенційних покупців і довести їм, що це дійсно хороша покупка, за яку варто поборотися на аукціоні.
 4. Перед винесенням сайту або домену на продаж, підготуйте обширний опис, подивіться заздалегідь на популярні майданчики, що знаходяться у продажу, як їх описали власники, що запитують покупці.
 5. Якщо Ви займалися продажем вічний посилань в статтях (наприклад, через Міріалінкс), то заздалегідь обговоріть це питання з покупцем, щоб він не видалив ці посилання, а Ви в подальшому не мали проблем з посилальної біржею, в якій вони продавалися.
 6. Якщо Ви маєте намір постійно займатися продажем і покупкою сайтів в Telderi, стежте за своїм рейтингом на біржі, багато продавців / покупців не мають справу з користувачами з низьким або негативним рейтингом.
 7. В біржі Telderi крім сайтів можна продати непотрібне трастове доменне ім'я (якщо таке є) з віком, з Тиц і Pr, або домени з красивим і незабутнім назвою.

В біржі Telderi крім сайтів можна продати непотрібне трастове доменне ім'я (якщо таке є) з віком, з Тиц і Pr, або домени з красивим і незабутнім назвою

Оцінка вартості сайту і перевірка на санкції від біржі Телдері

Оцінка вартості сайту і перевірка на санкції від біржі Телдері

Одним з корисних і приємних для кожного набором функцій в Телдері є можливість безкоштовно перевірити вартість свого сайту, а також перевірити чужий або свій сайт на санкції. Алгоритм Telderi виробляє якісний аналіз, враховуючи безліч параметрів сайту, тому він досить популярний у багатьох користувачів в мережі.

Партнерська програма Telderi - додатковий дохід на продажу та купівлі сайтів і доменних імен

Партнерська програма Telderi - додатковий дохід на продажу та купівлі сайтів і доменних імен

Кожен зареєстрований користувач в біржі сайтів Telderi має можливість отримувати додатковий пасивний дохід, беручи участь в партнерській програмі. Принцип роботи досить простий, запрошуйте нових користувачів в біржу, розміщуючи свою реферальне посилання на сайтах, блогах або форумах, а також розміщуючи рекламні банери і отримуйте 20% з комісії від їх продажу і покупок.

На закінчення хочеться відзначити, що біржа Telderi - це якісний сучасний сервіс, який постійно вдосконалюють і розвивають, мають чимало можливостей, при цьому відгуки про Телдері тільки хороші в мережі, ця біржа досить популярна і затребувана. Якщо Ви плануєте займатися продажем сайтів, або хочете купити хороший сайт або домен, то не полінуйтеся і ознайомтеся з цією біржею, вона стане надійним помічником для Вашого заробітку в інтернеті. Свої відгуки про Telderi, а також поради для покупців і продавців сайтів залишаємо в коментарях до цієї статті і ділимося їй в соціальних мережах.


Телдері (Telderi) - огляд біржі сайтів і доменів

Одним з найбільш дохідних способів заробітку в інтернеті є покупка / продаж сайтів і трастових доменів, тому в даній сфері не мало шахраїв і бажаючих швидко і легко заробити. Для вирішення цієї проблеми існують спеціальні біржі сайтів і доменів, які є сполучною ланкою між продавцями і покупцями, а також гарантом чесних угод, тому розглянемо одного з основних лідерів ринку - біржу Telderi, як через неї купити або продати сайт (доменне ім'я), можливості біржі та відгуки про неї.

Що таке Телдері (Telderi), її переваги та особливості

Телдері ( офіційний сайт Telderi.ru ) - це біржа сайтів і доменів, яка є посередником-гарантом між продавцями і покупцями, які здійснюють торги методом аукціону, а також гарант прямих угод. За свої послуги біржа бере відсоток від угоди (5-6%), але в той же час - це дуже зручний і функціональний інструмент, який стабільно працює не перший рік і користується попитом у багатьох вебмайстрів.

Біржі з продажу та купівлі сайтів будуть в першу чергу корисні тим, у кого є старі сайти, якими вже немає часу займатися або вони просто не цікаві, якщо терміново знадобилися гроші або необхідна певна сума для розвитку більш серйозного проекту. Також правильна покупка і продаж дохідних (потенційно прибуткових) майданчиків може стати одним з основних джерел доходу.

Переваги покупки і продажу сайтів через біржу Телдері:

 1. Якісна біржа, яка працює вже не перший рік і має хорошу репутацію.
 2. Великий вибір сайтів і доменів на продаж, а також потенційних покупців. Щомісяця проходять сотні угод від декількох десятків доларів до десятків тисяч і більше.
 3. Зручний інтерфейс, безлічі можливостей при продажу та купівлі сайту.
 4. Порівняно не велика комісія біржі Telderi за послуги.
 5. Оплата угод банківськими картами, банківським переказом або через електронні платіжні системи.
 6. Якісна цілодобова підтримка і повне супроводі угод.
 7. Надійний захист від шахрайства.
 8. Повний переоформлення доменів при продажу та купівлі.
 9. Вигідна партнерська програма для всіх зареєстрованих користувачів.

Це одні з основних переваг, але далеко не все. Дізнатися все переваги і оцінити можливості і гідності Телдері можна особисто після реєстрації на сайті. Далі розглянемо, як краще продавати і купувати сайти в Telderi окремо з боку покупця і продавця.

Як і де купити готовий розкручений сайт з доходом?

Як і де купити готовий розкручений сайт з доходом

Досвідчені вебмастера знають, скільки необхідно сил, часу і фінансових вкладень на розвиток хорошого проекту, який буде прибутковим, тому в міру можливостей воліють купувати вже готові майданчики на різних стадіях розвитку, особливо якщо в них є явний потенціал для зростання позицій і високого заробітку. Теж саме стосується і доменних імен. В біржі Ви можете купити вже «прокачаний» домен з високими показниками, що має хорошу історію. У Вас є можливість вибрати з великої кількості пропозицій саме те, що необхідно Вам (якісний фільтр по сайтам з безліччю можливостей настройки, починаючи від стандартних «пузомерок» і відвідуваності, до доходів і термінів окупності).

Якщо Ви шукаєте, де вигідно купити готовий сайт з доходом, то Телдері - це те, що Вам потрібно. У біржу Telderi щодня додають десятки нових пропозицій, серед яких різні сайти, блоги, форуми, інтернет-магазини.

Поради щодо купівлі дохідних сайтів:

 1. Як і в багатьох інших сферах, важливі досвід і знання. Постійно вчитеся, дізнавайтеся щось нове, застосовуйте ці знання на практиці. Перші куплені сайти не повинні бути дорогими і складними в управлінні і розвитку, Ви повинні відчути сам процес покупки сайту, набити перші шишки, виділити для себе основні нюанси вибору і покупки.
 2. Довіряй але перевіряй. Не варто вірити всьому, що написано в описі лота. Кожен поважаючий себе продавець просто зобов'язаний прикрасити реальні показники сайту або його прибутковість.
 3. Уважно вивчайте всі дані по сайту, всі докази доходів і способи монетизації (на даний момент і які вже використовувалися). Не забувайте про витрати (домен, хостинг, посилання покупні або орендні, витрати на утримання персоналу або за послуги віддалених фахівців, рерайтерів і копірайтерів, і т.д.). Перевіряйте історію сайту і домену.
 4. Не бійтеся задавати якомога більше питань продавцеві, щоб переконається, що в даній продажу немає підступу. Не лінуйтеся дізнатися причину продажу, скільки власник витрачає часу на цей сайт, які є переваги і недоліки перед конкурентами і т.д. Небажання відповідати на деякі питання або ухильні відповіді можуть стати явним свідченням, що продавець хоче Вас в чомусь обдурити.
 5. Звертайте увагу на доменне ім'я (право передачі деяких доменних імен більш складне).
 6. Купуйте тільки ті інтернет майданчики, в яких Ви зможете не тільки підтримувати діючі показники (відвідуваність, дохід), але і збільшити їх без серйозних тимчасових і грошових витрат.
 7. Іноді краще купити один дорожчий хороший проект (сайт, форум), ніж кілька невеликих, на які будуть більше йти часу і сил.
 8. Окупність сайту в більшості випадків не повинна перевищувати 18 місяців. Проекти з великим терміном окупністю більш ризиковані, важко спрогнозувати свою точну дохід від цього проекту через рік і більше.
 9. Визначтеся перед покупкою, навіщо Ви купуєте певний сайт, з метою подальшої більш вигідного перепродажу через час, або як джерело пасивного додаткового доходу.
 10. Виходячи з відгуків з багатьох сайтах і форумах, найбільш продаваними сайтами, які користуються великим попитом є так звані СДЛ (сайти для людей з цікавими і корисними статтями і контентом), нішеві і вузькоспеціалізовані сайти, якісні блоги з постійною тематичної аудиторією, зарубіжні сайти (англомовні сайти з можливістю вигідно монетизувати через Adsense і отримувати прибуток у валюті).

Перед тим, як почати займатися купівлею сайтів і зароблянням на них необхідно мати глибокі знання та досвід у розвитку сайтів, управлінні (знання різних CMS, хоча б мінімальні знання і вміння допрацьовувати сайти), монетизації різними способами, а також знати основні «підводні камені» в цьому ділі. Без необхідних знань і умінь можна навіть якісний прибутковий СДЛ (сайт для людей) з високим пасивним доходом вбити за короткий період часу.

Де і як вигідно продати свій сайт або трастовий домен?

Де і як вигідно продати свій сайт або трастовий домен

Як і при покупці сайтів, відповіддю на питання, де краще продати свій сайт або домен, буде біржа Телдері, істотно виділяється перед конкурентами. В першу чергу хочеться відзначити велику кількість потенційних покупців, з різними можливостями (готовими заплатити і сотні тисяч доларів за стоїть проект), а також високою надійністю роботи і гарною підтримкою.

Рекомендації, як продати свій сайт в Telderi:

 1. Виставляється ціна повинна відповідати сайту, не потрібно виставляти захмарні ціни.
 2. При продажу тематика сайту не завжди має значення, попит буває на навіть самі незвичайні теми, Ви можете продати авто сайти, новинні сайти, сайти жіночому або медичної тематики і т.д.
 3. Заздалегідь приготуйтеся до стандартних і нестандартних питань по Вашому продається сайту. Будьте ввічливі і відкриті до спілкування. Відповідайте на питання правдиво і швидко, щоб не злякати потенційних покупців і довести їм, що це дійсно хороша покупка, за яку варто поборотися на аукціоні.
 4. Перед винесенням сайту або домену на продаж, підготуйте обширний опис, подивіться заздалегідь на популярні майданчики, що знаходяться у продажу, як їх описали власники, що запитують покупці.
 5. Якщо Ви займалися продажем вічний посилань в статтях (наприклад, через Міріалінкс), то заздалегідь обговоріть це питання з покупцем, щоб він не видалив ці посилання, а Ви в подальшому не мали проблем з посилальної біржею, в якій вони продавалися.
 6. Якщо Ви маєте намір постійно займатися продажем і покупкою сайтів в Telderi, стежте за своїм рейтингом на біржі, багато продавців / покупців не мають справу з користувачами з низьким або негативним рейтингом.
 7. В біржі Telderi крім сайтів можна продати непотрібне трастове доменне ім'я (якщо таке є) з віком, з Тиц і Pr, або домени з красивим і незабутнім назвою.

В біржі Telderi крім сайтів можна продати непотрібне трастове доменне ім'я (якщо таке є) з віком, з Тиц і Pr, або домени з красивим і незабутнім назвою

Оцінка вартості сайту і перевірка на санкції від біржі Телдері

Оцінка вартості сайту і перевірка на санкції від біржі Телдері

Одним з корисних і приємних для кожного набором функцій в Телдері є можливість безкоштовно перевірити вартість свого сайту, а також перевірити чужий або свій сайт на санкції. Алгоритм Telderi виробляє якісний аналіз, враховуючи безліч параметрів сайту, тому він досить популярний у багатьох користувачів в мережі.

Партнерська програма Telderi - додатковий дохід на продажу та купівлі сайтів і доменних імен

Партнерська програма Telderi - додатковий дохід на продажу та купівлі сайтів і доменних імен

Кожен зареєстрований користувач в біржі сайтів Telderi має можливість отримувати додатковий пасивний дохід, беручи участь в партнерській програмі. Принцип роботи досить простий, запрошуйте нових користувачів в біржу, розміщуючи свою реферальне посилання на сайтах, блогах або форумах, а також розміщуючи рекламні банери і отримуйте 20% з комісії від їх продажу і покупок.

На закінчення хочеться відзначити, що біржа Telderi - це якісний сучасний сервіс, який постійно вдосконалюють і розвивають, мають чимало можливостей, при цьому відгуки про Телдері тільки хороші в мережі, ця біржа досить популярна і затребувана. Якщо Ви плануєте займатися продажем сайтів, або хочете купити хороший сайт або домен, то не полінуйтеся і ознайомтеся з цією біржею, вона стане надійним помічником для Вашого заробітку в інтернеті. Свої відгуки про Telderi, а також поради для покупців і продавців сайтів залишаємо в коментарях до цієї статті і ділимося їй в соціальних мережах.


Телдері (Telderi) - огляд біржі сайтів і доменів

Одним з найбільш дохідних способів заробітку в інтернеті є покупка / продаж сайтів і трастових доменів, тому в даній сфері не мало шахраїв і бажаючих швидко і легко заробити. Для вирішення цієї проблеми існують спеціальні біржі сайтів і доменів, які є сполучною ланкою між продавцями і покупцями, а також гарантом чесних угод, тому розглянемо одного з основних лідерів ринку - біржу Telderi, як через неї купити або продати сайт (доменне ім'я), можливості біржі та відгуки про неї.

Що таке Телдері (Telderi), її переваги та особливості

Телдері ( офіційний сайт Telderi.ru ) - це біржа сайтів і доменів, яка є посередником-гарантом між продавцями і покупцями, які здійснюють торги методом аукціону, а також гарант прямих угод. За свої послуги біржа бере відсоток від угоди (5-6%), але в той же час - це дуже зручний і функціональний інструмент, який стабільно працює не перший рік і користується попитом у багатьох вебмайстрів.

Біржі з продажу та купівлі сайтів будуть в першу чергу корисні тим, у кого є старі сайти, якими вже немає часу займатися або вони просто не цікаві, якщо терміново знадобилися гроші або необхідна певна сума для розвитку більш серйозного проекту. Також правильна покупка і продаж дохідних (потенційно прибуткових) майданчиків може стати одним з основних джерел доходу.

Переваги покупки і продажу сайтів через біржу Телдері:

 1. Якісна біржа, яка працює вже не перший рік і має хорошу репутацію.
 2. Великий вибір сайтів і доменів на продаж, а також потенційних покупців. Щомісяця проходять сотні угод від декількох десятків доларів до десятків тисяч і більше.
 3. Зручний інтерфейс, безлічі можливостей при продажу та купівлі сайту.
 4. Порівняно не велика комісія біржі Telderi за послуги.
 5. Оплата угод банківськими картами, банківським переказом або через електронні платіжні системи.
 6. Якісна цілодобова підтримка і повне супроводі угод.
 7. Надійний захист від шахрайства.
 8. Повний переоформлення доменів при продажу та купівлі.
 9. Вигідна партнерська програма для всіх зареєстрованих користувачів.

Це одні з основних переваг, але далеко не все. Дізнатися все переваги і оцінити можливості і гідності Телдері можна особисто після реєстрації на сайті. Далі розглянемо, як краще продавати і купувати сайти в Telderi окремо з боку покупця і продавця.

Як і де купити готовий розкручений сайт з доходом?

Як і де купити готовий розкручений сайт з доходом

Досвідчені вебмастера знають, скільки необхідно сил, часу і фінансових вкладень на розвиток хорошого проекту, який буде прибутковим, тому в міру можливостей воліють купувати вже готові майданчики на різних стадіях розвитку, особливо якщо в них є явний потенціал для зростання позицій і високого заробітку. Теж саме стосується і доменних імен. В біржі Ви можете купити вже «прокачаний» домен з високими показниками, що має хорошу історію. У Вас є можливість вибрати з великої кількості пропозицій саме те, що необхідно Вам (якісний фільтр по сайтам з безліччю можливостей настройки, починаючи від стандартних «пузомерок» і відвідуваності, до доходів і термінів окупності).

Якщо Ви шукаєте, де вигідно купити готовий сайт з доходом, то Телдері - це те, що Вам потрібно. У біржу Telderi щодня додають десятки нових пропозицій, серед яких різні сайти, блоги, форуми, інтернет-магазини.

Поради щодо купівлі дохідних сайтів:

 1. Як і в багатьох інших сферах, важливі досвід і знання. Постійно вчитеся, дізнавайтеся щось нове, застосовуйте ці знання на практиці. Перші куплені сайти не повинні бути дорогими і складними в управлінні і розвитку, Ви повинні відчути сам процес покупки сайту, набити перші шишки, виділити для себе основні нюанси вибору і покупки.
 2. Довіряй але перевіряй. Не варто вірити всьому, що написано в описі лота. Кожен поважаючий себе продавець просто зобов'язаний прикрасити реальні показники сайту або його прибутковість.
 3. Уважно вивчайте всі дані по сайту, всі докази доходів і способи монетизації (на даний момент і які вже використовувалися). Не забувайте про витрати (домен, хостинг, посилання покупні або орендні, витрати на утримання персоналу або за послуги віддалених фахівців, рерайтерів і копірайтерів, і т.д.). Перевіряйте історію сайту і домену.
 4. Не бійтеся задавати якомога більше питань продавцеві, щоб переконається, що в даній продажу немає підступу. Не лінуйтеся дізнатися причину продажу, скільки власник витрачає часу на цей сайт, які є переваги і недоліки перед конкурентами і т.д. Небажання відповідати на деякі питання або ухильні відповіді можуть стати явним свідченням, що продавець хоче Вас в чомусь обдурити.
 5. Звертайте увагу на доменне ім'я (право передачі деяких доменних імен більш складне).
 6. Купуйте тільки ті інтернет майданчики, в яких Ви зможете не тільки підтримувати діючі показники (відвідуваність, дохід), але і збільшити їх без серйозних тимчасових і грошових витрат.
 7. Іноді краще купити один дорожчий хороший проект (сайт, форум), ніж кілька невеликих, на які будуть більше йти часу і сил.
 8. Окупність сайту в більшості випадків не повинна перевищувати 18 місяців. Проекти з великим терміном окупністю більш ризиковані, важко спрогнозувати свою точну дохід від цього проекту через рік і більше.
 9. Визначтеся перед покупкою, навіщо Ви купуєте певний сайт, з метою подальшої більш вигідного перепродажу через час, або як джерело пасивного додаткового доходу.
 10. Виходячи з відгуків з багатьох сайтах і форумах, найбільш продаваними сайтами, які користуються великим попитом є так звані СДЛ (сайти для людей з цікавими і корисними статтями і контентом), нішеві і вузькоспеціалізовані сайти, якісні блоги з постійною тематичної аудиторією, зарубіжні сайти (англомовні сайти з можливістю вигідно монетизувати через Adsense і отримувати прибуток у валюті).

Перед тим, як почати займатися купівлею сайтів і зароблянням на них необхідно мати глибокі знання та досвід у розвитку сайтів, управлінні (знання різних CMS, хоча б мінімальні знання і вміння допрацьовувати сайти), монетизації різними способами, а також знати основні «підводні камені» в цьому ділі. Без необхідних знань і умінь можна навіть якісний прибутковий СДЛ (сайт для людей) з високим пасивним доходом вбити за короткий період часу.

Де і як вигідно продати свій сайт або трастовий домен?

Де і як вигідно продати свій сайт або трастовий домен

Як і при покупці сайтів, відповіддю на питання, де краще продати свій сайт або домен, буде біржа Телдері, істотно виділяється перед конкурентами. В першу чергу хочеться відзначити велику кількість потенційних покупців, з різними можливостями (готовими заплатити і сотні тисяч доларів за стоїть проект), а також високою надійністю роботи і гарною підтримкою.

Рекомендації, як продати свій сайт в Telderi:

 1. Виставляється ціна повинна відповідати сайту, не потрібно виставляти захмарні ціни.
 2. При продажу тематика сайту не завжди має значення, попит буває на навіть самі незвичайні теми, Ви можете продати авто сайти, новинні сайти, сайти жіночому або медичної тематики і т.д.
 3. Заздалегідь приготуйтеся до стандартних і нестандартних питань по Вашому продається сайту. Будьте ввічливі і відкриті до спілкування. Відповідайте на питання правдиво і швидко, щоб не злякати потенційних покупців і довести їм, що це дійсно хороша покупка, за яку варто поборотися на аукціоні.
 4. Перед винесенням сайту або домену на продаж, підготуйте обширний опис, подивіться заздалегідь на популярні майданчики, що знаходяться у продажу, як їх описали власники, що запитують покупці.
 5. Якщо Ви займалися продажем вічний посилань в статтях (наприклад, через Міріалінкс), то заздалегідь обговоріть це питання з покупцем, щоб він не видалив ці посилання, а Ви в подальшому не мали проблем з посилальної біржею, в якій вони продавалися.
 6. Якщо Ви маєте намір постійно займатися продажем і покупкою сайтів в Telderi, стежте за своїм рейтингом на біржі, багато продавців / покупців не мають справу з користувачами з низьким або негативним рейтингом.
 7. В біржі Telderi крім сайтів можна продати непотрібне трастове доменне ім'я (якщо таке є) з віком, з Тиц і Pr, або домени з красивим і незабутнім назвою.

В біржі Telderi крім сайтів можна продати непотрібне трастове доменне ім'я (якщо таке є) з віком, з Тиц і Pr, або домени з красивим і незабутнім назвою

Оцінка вартості сайту і перевірка на санкції від біржі Телдері

Оцінка вартості сайту і перевірка на санкції від біржі Телдері

Одним з корисних і приємних для кожного набором функцій в Телдері є можливість безкоштовно перевірити вартість свого сайту, а також перевірити чужий або свій сайт на санкції. Алгоритм Telderi виробляє якісний аналіз, враховуючи безліч параметрів сайту, тому він досить популярний у багатьох користувачів в мережі.

Партнерська програма Telderi - додатковий дохід на продажу та купівлі сайтів і доменних імен

Партнерська програма Telderi - додатковий дохід на продажу та купівлі сайтів і доменних імен

Кожен зареєстрований користувач в біржі сайтів Telderi має можливість отримувати додатковий пасивний дохід, беручи участь в партнерській програмі. Принцип роботи досить простий, запрошуйте нових користувачів в біржу, розміщуючи свою реферальне посилання на сайтах, блогах або форумах, а також розміщуючи рекламні банери і отримуйте 20% з комісії від їх продажу і покупок.

На закінчення хочеться відзначити, що біржа Telderi - це якісний сучасний сервіс, який постійно вдосконалюють і розвивають, мають чимало можливостей, при цьому відгуки про Телдері тільки хороші в мережі, ця біржа досить популярна і затребувана. Якщо Ви плануєте займатися продажем сайтів, або хочете купити хороший сайт або домен, то не полінуйтеся і ознайомтеся з цією біржею, вона стане надійним помічником для Вашого заробітку в інтернеті. Свої відгуки про Telderi, а також поради для покупців і продавців сайтів залишаємо в коментарях до цієї статті і ділимося їй в соціальних мережах.


Телдері (Telderi) - огляд біржі сайтів і доменів

Одним з найбільш дохідних способів заробітку в інтернеті є покупка / продаж сайтів і трастових доменів, тому в даній сфері не мало шахраїв і бажаючих швидко і легко заробити. Для вирішення цієї проблеми існують спеціальні біржі сайтів і доменів, які є сполучною ланкою між продавцями і покупцями, а також гарантом чесних угод, тому розглянемо одного з основних лідерів ринку - біржу Telderi, як через неї купити або продати сайт (доменне ім'я), можливості біржі та відгуки про неї.

Що таке Телдері (Telderi), її переваги та особливості

Телдері ( офіційний сайт Telderi.ru ) - це біржа сайтів і доменів, яка є посередником-гарантом між продавцями і покупцями, які здійснюють торги методом аукціону, а також гарант прямих угод. За свої послуги біржа бере відсоток від угоди (5-6%), але в той же час - це дуже зручний і функціональний інструмент, який стабільно працює не перший рік і користується попитом у багатьох вебмайстрів.

Біржі з продажу та купівлі сайтів будуть в першу чергу корисні тим, у кого є старі сайти, якими вже немає часу займатися або вони просто не цікаві, якщо терміново знадобилися гроші або необхідна певна сума для розвитку більш серйозного проекту. Також правильна покупка і продаж дохідних (потенційно прибуткових) майданчиків може стати одним з основних джерел доходу.

Переваги покупки і продажу сайтів через біржу Телдері:

 1. Якісна біржа, яка працює вже не перший рік і має хорошу репутацію.
 2. Великий вибір сайтів і доменів на продаж, а також потенційних покупців. Щомісяця проходять сотні угод від декількох десятків доларів до десятків тисяч і більше.
 3. Зручний інтерфейс, безлічі можливостей при продажу та купівлі сайту.
 4. Порівняно не велика комісія біржі Telderi за послуги.
 5. Оплата угод банківськими картами, банківським переказом або через електронні платіжні системи.
 6. Якісна цілодобова підтримка і повне супроводі угод.
 7. Надійний захист від шахрайства.
 8. Повний переоформлення доменів при продажу та купівлі.
 9. Вигідна партнерська програма для всіх зареєстрованих користувачів.

Це одні з основних переваг, але далеко не все. Дізнатися все переваги і оцінити можливості і гідності Телдері можна особисто після реєстрації на сайті. Далі розглянемо, як краще продавати і купувати сайти в Telderi окремо з боку покупця і продавця.

Як і де купити готовий розкручений сайт з доходом?

Як і де купити готовий розкручений сайт з доходом

Досвідчені вебмастера знають, скільки необхідно сил, часу і фінансових вкладень на розвиток хорошого проекту, який буде прибутковим, тому в міру можливостей воліють купувати вже готові майданчики на різних стадіях розвитку, особливо якщо в них є явний потенціал для зростання позицій і високого заробітку. Теж саме стосується і доменних імен. В біржі Ви можете купити вже «прокачаний» домен з високими показниками, що має хорошу історію. У Вас є можливість вибрати з великої кількості пропозицій саме те, що необхідно Вам (якісний фільтр по сайтам з безліччю можливостей настройки, починаючи від стандартних «пузомерок» і відвідуваності, до доходів і термінів окупності).

Якщо Ви шукаєте, де вигідно купити готовий сайт з доходом, то Телдері - це те, що Вам потрібно. У біржу Telderi щодня додають десятки нових пропозицій, серед яких різні сайти, блоги, форуми, інтернет-магазини.

Поради щодо купівлі дохідних сайтів:

 1. Як і в багатьох інших сферах, важливі досвід і знання. Постійно вчитеся, дізнавайтеся щось нове, застосовуйте ці знання на практиці. Перші куплені сайти не повинні бути дорогими і складними в управлінні і розвитку, Ви повинні відчути сам процес покупки сайту, набити перші шишки, виділити для себе основні нюанси вибору і покупки.
 2. Довіряй але перевіряй. Не варто вірити всьому, що написано в описі лота. Кожен поважаючий себе продавець просто зобов'язаний прикрасити реальні показники сайту або його прибутковість.
 3. Уважно вивчайте всі дані по сайту, всі докази доходів і способи монетизації (на даний момент і які вже використовувалися). Не забувайте про витрати (домен, хостинг, посилання покупні або орендні, витрати на утримання персоналу або за послуги віддалених фахівців, рерайтерів і копірайтерів, і т.д.). Перевіряйте історію сайту і домену.
 4. Не бійтеся задавати якомога більше питань продавцеві, щоб переконається, що в даній продажу немає підступу. Не лінуйтеся дізнатися причину продажу, скільки власник витрачає часу на цей сайт, які є переваги і недоліки перед конкурентами і т.д. Небажання відповідати на деякі питання або ухильні відповіді можуть стати явним свідченням, що продавець хоче Вас в чомусь обдурити.
 5. Звертайте увагу на доменне ім'я (право передачі деяких доменних імен більш складне).
 6. Купуйте тільки ті інтернет майданчики, в яких Ви зможете не тільки підтримувати діючі показники (відвідуваність, дохід), але і збільшити їх без серйозних тимчасових і грошових витрат.
 7. Іноді краще купити один дорожчий хороший проект (сайт, форум), ніж кілька невеликих, на які будуть більше йти часу і сил.
 8. Окупність сайту в більшості випадків не повинна перевищувати 18 місяців. Проекти з великим терміном окупністю більш ризиковані, важко спрогнозувати свою точну дохід від цього проекту через рік і більше.
 9. Визначтеся перед покупкою, навіщо Ви купуєте певний сайт, з метою подальшої більш вигідного перепродажу через час, або як джерело пасивного додаткового доходу.
 10. Виходячи з відгуків з багатьох сайтах і форумах, найбільш продаваними сайтами, які користуються великим попитом є так звані СДЛ (сайти для людей з цікавими і корисними статтями і контентом), нішеві і вузькоспеціалізовані сайти, якісні блоги з постійною тематичної аудиторією, зарубіжні сайти (англомовні сайти з можливістю вигідно монетизувати через Adsense і отримувати прибуток у валюті).

Перед тим, як почати займатися купівлею сайтів і зароблянням на них необхідно мати глибокі знання та досвід у розвитку сайтів, управлінні (знання різних CMS, хоча б мінімальні знання і вміння допрацьовувати сайти), монетизації різними способами, а також знати основні «підводні камені» в цьому ділі. Без необхідних знань і умінь можна навіть якісний прибутковий СДЛ (сайт для людей) з високим пасивним доходом вбити за короткий період часу.

Де і як вигідно продати свій сайт або трастовий домен?

Де і як вигідно продати свій сайт або трастовий домен

Як і при покупці сайтів, відповіддю на питання, де краще продати свій сайт або домен, буде біржа Телдері, істотно виділяється перед конкурентами. В першу чергу хочеться відзначити велику кількість потенційних покупців, з різними можливостями (готовими заплатити і сотні тисяч доларів за стоїть проект), а також високою надійністю роботи і гарною підтримкою.

Рекомендації, як продати свій сайт в Telderi:

 1. Виставляється ціна повинна відповідати сайту, не потрібно виставляти захмарні ціни.
 2. При продажу тематика сайту не завжди має значення, попит буває на навіть самі незвичайні теми, Ви можете продати авто сайти, новинні сайти, сайти жіночому або медичної тематики і т.д.
 3. Заздалегідь приготуйтеся до стандартних і нестандартних питань по Вашому продається сайту. Будьте ввічливі і відкриті до спілкування. Відповідайте на питання правдиво і швидко, щоб не злякати потенційних покупців і довести їм, що це дійсно хороша покупка, за яку варто поборотися на аукціоні.
 4. Перед винесенням сайту або домену на продаж, підготуйте обширний опис, подивіться заздалегідь на популярні майданчики, що знаходяться у продажу, як їх описали власники, що запитують покупці.
 5. Якщо Ви займалися продажем вічний посилань в статтях (наприклад, через Міріалінкс), то заздалегідь обговоріть це питання з покупцем, щоб він не видалив ці посилання, а Ви в подальшому не мали проблем з посилальної біржею, в якій вони продавалися.
 6. Якщо Ви маєте намір постійно займатися продажем і покупкою сайтів в Telderi, стежте за своїм рейтингом на біржі, багато продавців / покупців не мають справу з користувачами з низьким або негативним рейтингом.
 7. В біржі Telderi крім сайтів можна продати непотрібне трастове доменне ім'я (якщо таке є) з віком, з Тиц і Pr, або домени з красивим і незабутнім назвою.

В біржі Telderi крім сайтів можна продати непотрібне трастове доменне ім'я (якщо таке є) з віком, з Тиц і Pr, або домени з красивим і незабутнім назвою

Оцінка вартості сайту і перевірка на санкції від біржі Телдері

Оцінка вартості сайту і перевірка на санкції від біржі Телдері

Одним з корисних і приємних для кожного набором функцій в Телдері є можливість безкоштовно перевірити вартість свого сайту, а також перевірити чужий або свій сайт на санкції. Алгоритм Telderi виробляє якісний аналіз, враховуючи безліч параметрів сайту, тому він досить популярний у багатьох користувачів в мережі.

Партнерська програма Telderi - додатковий дохід на продажу та купівлі сайтів і доменних імен

Партнерська програма Telderi - додатковий дохід на продажу та купівлі сайтів і доменних імен

Кожен зареєстрований користувач в біржі сайтів Telderi має можливість отримувати додатковий пасивний дохід, беручи участь в партнерській програмі. Принцип роботи досить простий, запрошуйте нових користувачів в біржу, розміщуючи свою реферальне посилання на сайтах, блогах або форумах, а також розміщуючи рекламні банери і отримуйте 20% з комісії від їх продажу і покупок.

На закінчення хочеться відзначити, що біржа Telderi - це якісний сучасний сервіс, який постійно вдосконалюють і розвивають, мають чимало можливостей, при цьому відгуки про Телдері тільки хороші в мережі, ця біржа досить популярна і затребувана. Якщо Ви плануєте займатися продажем сайтів, або хочете купити хороший сайт або домен, то не полінуйтеся і ознайомтеся з цією біржею, вона стане надійним помічником для Вашого заробітку в інтернеті. Свої відгуки про Telderi, а також поради для покупців і продавців сайтів залишаємо в коментарях до цієї статті і ділимося їй в соціальних мережах.


Телдері (Telderi) - огляд біржі сайтів і доменів

Одним з найбільш дохідних способів заробітку в інтернеті є покупка / продаж сайтів і трастових доменів, тому в даній сфері не мало шахраїв і бажаючих швидко і легко заробити. Для вирішення цієї проблеми існують спеціальні біржі сайтів і доменів, які є сполучною ланкою між продавцями і покупцями, а також гарантом чесних угод, тому розглянемо одного з основних лідерів ринку - біржу Telderi, як через неї купити або продати сайт (доменне ім'я), можливості біржі та відгуки про неї.

Що таке Телдері (Telderi), її переваги та особливості

Телдері ( офіційний сайт Telderi.ru ) - це біржа сайтів і доменів, яка є посередником-гарантом між продавцями і покупцями, які здійснюють торги методом аукціону, а також гарант прямих угод. За свої послуги біржа бере відсоток від угоди (5-6%), але в той же час - це дуже зручний і функціональний інструмент, який стабільно працює не перший рік і користується попитом у багатьох вебмайстрів.

Біржі з продажу та купівлі сайтів будуть в першу чергу корисні тим, у кого є старі сайти, якими вже немає часу займатися або вони просто не цікаві, якщо терміново знадобилися гроші або необхідна певна сума для розвитку більш серйозного проекту. Також правильна покупка і продаж дохідних (потенційно прибуткових) майданчиків може стати одним з основних джерел доходу.

Переваги покупки і продажу сайтів через біржу Телдері:

 1. Якісна біржа, яка працює вже не перший рік і має хорошу репутацію.
 2. Великий вибір сайтів і доменів на продаж, а також потенційних покупців. Щомісяця проходять сотні угод від декількох десятків доларів до десятків тисяч і більше.
 3. Зручний інтерфейс, безлічі можливостей при продажу та купівлі сайту.
 4. Порівняно не велика комісія біржі Telderi за послуги.
 5. Оплата угод банківськими картами, банківським переказом або через електронні платіжні системи.
 6. Якісна цілодобова підтримка і повне супроводі угод.
 7. Надійний захист від шахрайства.
 8. Повний переоформлення доменів при продажу та купівлі.
 9. Вигідна партнерська програма для всіх зареєстрованих користувачів.

Це одні з основних переваг, але далеко не все. Дізнатися все переваги і оцінити можливості і гідності Телдері можна особисто після реєстрації на сайті. Далі розглянемо, як краще продавати і купувати сайти в Telderi окремо з боку покупця і продавця.

Як і де купити готовий розкручений сайт з доходом?

Як і де купити готовий розкручений сайт з доходом

Досвідчені вебмастера знають, скільки необхідно сил, часу і фінансових вкладень на розвиток хорошого проекту, який буде прибутковим, тому в міру можливостей воліють купувати вже готові майданчики на різних стадіях розвитку, особливо якщо в них є явний потенціал для зростання позицій і високого заробітку. Теж саме стосується і доменних імен. В біржі Ви можете купити вже «прокачаний» домен з високими показниками, що має хорошу історію. У Вас є можливість вибрати з великої кількості пропозицій саме те, що необхідно Вам (якісний фільтр по сайтам з безліччю можливостей настройки, починаючи від стандартних «пузомерок» і відвідуваності, до доходів і термінів окупності).

Якщо Ви шукаєте, де вигідно купити готовий сайт з доходом, то Телдері - це те, що Вам потрібно. У біржу Telderi щодня додають десятки нових пропозицій, серед яких різні сайти, блоги, форуми, інтернет-магазини.

Поради щодо купівлі дохідних сайтів:

 1. Як і в багатьох інших сферах, важливі досвід і знання. Постійно вчитеся, дізнавайтеся щось нове, застосовуйте ці знання на практиці. Перші куплені сайти не повинні бути дорогими і складними в управлінні і розвитку, Ви повинні відчути сам процес покупки сайту, набити перші шишки, виділити для себе основні нюанси вибору і покупки.
 2. Довіряй але перевіряй. Не варто вірити всьому, що написано в описі лота. Кожен поважаючий себе продавець просто зобов'язаний прикрасити реальні показники сайту або його прибутковість.
 3. Уважно вивчайте всі дані по сайту, всі докази доходів і способи монетизації (на даний момент і які вже використовувалися). Не забувайте про витрати (домен, хостинг, посилання покупні або орендні, витрати на утримання персоналу або за послуги віддалених фахівців, рерайтерів і копірайтерів, і т.д.). Перевіряйте історію сайту і домену.
 4. Не бійтеся задавати якомога більше питань продавцеві, щоб переконається, що в даній продажу немає підступу. Не лінуйтеся дізнатися причину продажу, скільки власник витрачає часу на цей сайт, які є переваги і недоліки перед конкурентами і т.д. Небажання відповідати на деякі питання або ухильні відповіді можуть стати явним свідченням, що продавець хоче Вас в чомусь обдурити.
 5. Звертайте увагу на доменне ім'я (право передачі деяких доменних імен більш складне).
 6. Купуйте тільки ті інтернет майданчики, в яких Ви зможете не тільки підтримувати діючі показники (відвідуваність, дохід), але і збільшити їх без серйозних тимчасових і грошових витрат.
 7. Іноді краще купити один дорожчий хороший проект (сайт, форум), ніж кілька невеликих, на які будуть більше йти часу і сил.
 8. Окупність сайту в більшості випадків не повинна перевищувати 18 місяців. Проекти з великим терміном окупністю більш ризиковані, важко спрогнозувати свою точну дохід від цього проекту через рік і більше.
 9. Визначтеся перед покупкою, навіщо Ви купуєте певний сайт, з метою подальшої більш вигідного перепродажу через час, або як джерело пасивного додаткового доходу.
 10. Виходячи з відгуків з багатьох сайтах і форумах, найбільш продаваними сайтами, які користуються великим попитом є так звані СДЛ (сайти для людей з цікавими і корисними статтями і контентом), нішеві і вузькоспеціалізовані сайти, якісні блоги з постійною тематичної аудиторією, зарубіжні сайти (англомовні сайти з можливістю вигідно монетизувати через Adsense і отримувати прибуток у валюті).

Перед тим, як почати займатися купівлею сайтів і зароблянням на них необхідно мати глибокі знання та досвід у розвитку сайтів, управлінні (знання різних CMS, хоча б мінімальні знання і вміння допрацьовувати сайти), монетизації різними способами, а також знати основні «підводні камені» в цьому ділі. Без необхідних знань і умінь можна навіть якісний прибутковий СДЛ (сайт для людей) з високим пасивним доходом вбити за короткий період часу.

Де і як вигідно продати свій сайт або трастовий домен?

Де і як вигідно продати свій сайт або трастовий домен

Як і при покупці сайтів, відповіддю на питання, де краще продати свій сайт або домен, буде біржа Телдері, істотно виділяється перед конкурентами. В першу чергу хочеться відзначити велику кількість потенційних покупців, з різними можливостями (готовими заплатити і сотні тисяч доларів за стоїть проект), а також високою надійністю роботи і гарною підтримкою.

Рекомендації, як продати свій сайт в Telderi:

 1. Виставляється ціна повинна відповідати сайту, не потрібно виставляти захмарні ціни.
 2. При продажу тематика сайту не завжди має значення, попит буває на навіть самі незвичайні теми, Ви можете продати авто сайти, новинні сайти, сайти жіночому або медичної тематики і т.д.
 3. Заздалегідь приготуйтеся до стандартних і нестандартних питань по Вашому продається сайту. Будьте ввічливі і відкриті до спілкування. Відповідайте на питання правдиво і швидко, щоб не злякати потенційних покупців і довести їм, що це дійсно хороша покупка, за яку варто поборотися на аукціоні.
 4. Перед винесенням сайту або домену на продаж, підготуйте обширний опис, подивіться заздалегідь на популярні майданчики, що знаходяться у продажу, як їх описали власники, що запитують покупці.
 5. Якщо Ви займалися продажем вічний посилань в статтях (наприклад, через Міріалінкс), то заздалегідь обговоріть це питання з покупцем, щоб він не видалив ці посилання, а Ви в подальшому не мали проблем з посилальної біржею, в якій вони продавалися.
 6. Якщо Ви маєте намір постійно займатися продажем і покупкою сайтів в Telderi, стежте за своїм рейтингом на біржі, багато продавців / покупців не мають справу з користувачами з низьким або негативним рейтингом.
 7. В біржі Telderi крім сайтів можна продати непотрібне трастове доменне ім'я (якщо таке є) з віком, з Тиц і Pr, або домени з красивим і незабутнім назвою.

В біржі Telderi крім сайтів можна продати непотрібне трастове доменне ім'я (якщо таке є) з віком, з Тиц і Pr, або домени з красивим і незабутнім назвою

Оцінка вартості сайту і перевірка на санкції від біржі Телдері

Оцінка вартості сайту і перевірка на санкції від біржі Телдері

Одним з корисних і приємних для кожного набором функцій в Телдері є можливість безкоштовно перевірити вартість свого сайту, а також перевірити чужий або свій сайт на санкції. Алгоритм Telderi виробляє якісний аналіз, враховуючи безліч параметрів сайту, тому він досить популярний у багатьох користувачів в мережі.

Партнерська програма Telderi - додатковий дохід на продажу та купівлі сайтів і доменних імен

Партнерська програма Telderi - додатковий дохід на продажу та купівлі сайтів і доменних імен

Кожен зареєстрований користувач в біржі сайтів Telderi має можливість отримувати додатковий пасивний дохід, беручи участь в партнерській програмі. Принцип роботи досить простий, запрошуйте нових користувачів в біржу, розміщуючи свою реферальне посилання на сайтах, блогах або форумах, а також розміщуючи рекламні банери і отримуйте 20% з комісії від їх продажу і покупок.

На закінчення хочеться відзначити, що біржа Telderi - це якісний сучасний сервіс, який постійно вдосконалюють і розвивають, мають чимало можливостей, при цьому відгуки про Телдері тільки хороші в мережі, ця біржа досить популярна і затребувана. Якщо Ви плануєте займатися продажем сайтів, або хочете купити хороший сайт або домен, то не полінуйтеся і ознайомтеся з цією біржею, вона стане надійним помічником для Вашого заробітку в інтернеті. Свої відгуки про Telderi, а також поради для покупців і продавців сайтів залишаємо в коментарях до цієї статті і ділимося їй в соціальних мережах.


Як і де купити готовий розкручений сайт з доходом?
Де і як вигідно продати свій сайт або трастовий домен?
Як і де купити готовий розкручений сайт з доходом?
Де і як вигідно продати свій сайт або трастовий домен?
Як і де купити готовий розкручений сайт з доходом?
Де і як вигідно продати свій сайт або трастовий домен?
Як і де купити готовий розкручений сайт з доходом?
Де і як вигідно продати свій сайт або трастовий домен?
Як і де купити готовий розкручений сайт з доходом?
Де і як вигідно продати свій сайт або трастовий домен?

Дополнительная информация

rss
Карта