Tele2 - Поповнити рахунок Теле2 з банківської карти онлайн без комісії

  1. Як поповнити баланс Теле2 з банківської карти
  2. Як оплатити Теле2 з банківської карти - інструкція
  3. Поповнення рахунку Теле2

Поповнення рахунку Теле2

Поповнюйте баланс Теле2 з банківської карти без комісії і без реєстрації.

Сплачуйте послуги Tele2 прямо зі своєї банківської картки, за лічені секунди і без комісії. Для здійснення миттєвого онлайн-платежу необхідна лише ваша банківська карта і пара кліків.

Як поповнити баланс Теле2 з банківської карти

Для поповнення балансу оператора Теле2 можна використовувати всі типи дебетових і кредитних карт - СВІТ, VISA, MasterCard, Diners Club International і JCB International, включаючи фірмову кредитну карту Tele2 Card і все банківські карти емітовані «Сбербанк России».

Як оплатити Теле2 з банківської карти - інструкція

Якщо у вас вже є досвід оплати покупок в інтернеті за допомогою своєї банківської картки - відразу переходите до онлайн-поповненню для здійснення платежу без реєстрації. Якщо ви оплачуєте послуги в інтернеті вперше - відмінно! В цьому немає нічого складного.

Процес поповнення рахунку Tele2 банківською картою вкрай простий і інтуїтивно зрозумілий - щоб миттєво покласти гроші на рахунок оператора, необхідно лише ввести свій номер телефону, суму поповнення і дані з банківської карти (не важливо, кредитна карта або дебетова - головне, щоб банк дозволяв онлайн- платежі з використанням інформації про кредитну картку).

Для тих, кому дистанційні онлайн-платежі з банківської карти ще в новинку - ми написали спеціальну інструкцію. У ній докладно описаний процес поповнення рахунку Теле2 за допомогою кредитної, дебетової або зарплатної банківської картки будь-якого банку. Ви зможете оцінити всі переваги поповнення свого балансу через інтернет, за лічені секунди і без необхідності куди-небудь ходити і переплачувати комісію.

Поповнення рахунку Теле2

Заплатити за послуги Теле2 з банківської карти ви можете на сайті payments.tele2.ru .

Для абонентів Tele2 доступ до сайту payments.tele2.ru з мобільних телефонів надається безкоштовно. Спожитий трафік не оплачується.

Сервіс дистанційної оплати підтримує роботу з дебетовими або кредитними картами будь-якого російського банку (крім карток MasterCard Electronic). Для роботи з сервісом можна використовувати будь-який сучасний браузер на персональному комп'ютері або на смартфоні / планшеті під управлінням Android, iOS, Windows Phone, Symbian або в звичайному телефоні з підтримкою виходу в інтернет.

Для отримання доступу до сервісу мобільних платежів наберіть в адресному рядку браузера адресу oplata.tele2.ru або payments.tele2.ru. Зверніть увагу, що з'єднання з сайтом відбувається по захищеному протоколу SSL, що виключає можливість несанкціонованого доступу до даних вашої банківської карти. Безпечне з'єднання буде встановлено після того як ви введете номер телефону і суму платежу і натиснете кнопку «Оплатити».

Введіть в позначені поля номер абонента Теле2 і суму онлайн-платежу. Мінімальна сума для поповнення картою через інтернет - 50 рублів. Після введення натисніть «Оплатити».

Після введення натисніть «Оплатити»

У наступному вікні введіть дані банківської картки за допомогою якої ви оплачуєте рахунок, які необхідні для здійснення платежу. Номер картки, термін її дії та реквізити власника знаходяться на лицьовій стороні картки, тризначний CVV2 / CVC2-код на зворотному, як правило, в одному полі з підписом. Якщо ваша карта є не іменний (unembossed) - введіть Прізвище та Ім'я англійськими літерами. Наприклад, Ivanov Ivan. Перевірте коректність введених даних і натисніть «Оплатити».

Перевірте коректність введених даних і натисніть «Оплатити»

У разі якщо банк не підтримує додаткові технології забезпечення безпеки платежів, реквізити введені вірно і на рахунку карти достатньо коштів - операція буде успішно завершена.

Якщо ж ваш банк підтримує технології MasterCard SecureCode або VISA 3D-Secure, наступним кроком буде перенаправлення на спеціальну сторінку, де необхідно буде ввести одноразовий пароль для продовження операції поповнення рахунку Теле2 банківською картою.

Щоб дізнатися цей пароль, ви повинні мати під рукою мобільний телефон, на який зареєстрована карта (його ви вказали при отриманні картки в банку). SMS-пароль приходить, як правило, протягом декількох секунд. Введіть його в поле «СМС-код» і натисніть «Підтвердити» для завершення операції.

Введіть його в поле «СМС-код» і натисніть «Підтвердити» для завершення операції

Якщо всі реквізити і одноразовий пароль вірні, а на рахунку карти достатньо коштів для оплати - операція буде завершена і відобразиться інформація про оплату. Збережіть номер квитанції до надходження платежу на рахунок мобільного телефону.

Збережіть номер квитанції до надходження платежу на рахунок мобільного телефону

У разі якщо платіж не пройшов, уважно перевірте всі введені реквізити ще раз. Уточніть у банку баланс картки і дізнайтеся - чи не заблокована вона з якоїсь причини. Деякі типи карт не підтримують дистанційну оплату покупок через інтернет (найчастіше, це MasterCard Electronic і VISA Electron). Уточніть цю інформацію в службі підтримки вашого банку.

Читайте на нашому сайті і про інших надійних способи оплатити рахунок без комісії і без рекламних СМС після оплати. Клієнти будь-якого банку (включаючи «Сбербанк России») проживають в містах: Москва і Санкт-Петербург, Барнаул, Білгород, Благовєщенськ, Волгоград, Воронеж, Єкатеринбург, Іжевськ, Іркутськ, Казань, Калінінград, Калуга, Кемерово, Кіров, Краснодар, Красноярськ, Набережні Челни, Нижній Новгород, Новосибірськ, Омськ, Оренбург, Пенза, Перм, Подольск, П'ятигорськ, Ростов-на-Дону, Рязань, Самара, Саратов, Сочі, Твер, Тольятті, Томськ, Тула, Тюмень, Улан-Уде, Ульяновськ, Уфа, Хабаровськ, Челябінськ, Ярославль і в інших регіонах також можуть скористатися зручною послуг й Автоплатёж для автоматичного поповнення рахунку Tele2 на зазначену суму. Ви так само можете переводити гроші з Теле2 на Теле2 і на номери МТС, Мегафон і Білайн. Залишилися питання і побажання щодо поповнення рахунку через інтернет? Пишіть на форум оператора Tele2. На всі питання оперативно відповідає офіційний представник компанії.

Залишилися питання і побажання щодо поповнення рахунку через інтернет?

Дополнительная информация

rss
Карта