Телеканал Ukraine Today починає кабельне мовлення в Великобританії

Ukraine Today

Ukraine Today, перший український Мультиплатформний інформаційний проект, який віщає в форматі 24/7 англійською мовою, тепер доступний для перегляду в Великобританії, передає ТСН .

Телеканал розпочинає цілодобове мовлення в мережі Virgin TiVo, європейська категорія додатки Worldbox, яке забезпечує доступ до актуальної інформації з України та Східної Європи двом мільйонам домогосподарств.

Нагадаємо, що в цьому році Ukraine Today був представлений в кабельних мережах Німеччини, Нідерландів, Бельгії та Іспанії. Загалом, європейська аудиторія телеканалу в кабельних мережах зараз становить понад 15 млн. Домогосподарств, без урахування покриття супутника HotBird, яке становить більше 30 млн. Домогосподарств.

Читайте також Експорт послуг з виробництва телеконтенту в Україні може досягти $ 200 мільйонів за наявності податкових пільг - гендиректор "1 + 1 медіа"

Досягненням 2015 року також ще став запуск Ukraine Today в липні в кабельній мережі MHz Networks (2 млн. Абонентів) у Вашингтоні, США. Таким чином, Ukraine Today став першим українським телеканалом, який почав віщати за океаном. Тетяна Пушнова, Генеральний продюсер Ukraine Today: "Великобританія завжди була для нас одним з пріоритетних напрямків, і ми довго працювали над запуском Ukraine Today в Virgin Media.

Для нас це велика перемога, адже провайдер дуже вимогливий у питаннях контенту, технічних параметрів, і дуже виборчий до тих каналах, які пропонує своїм глядачам. Але тепер ми впевнені, що більше 2 мільйонів британських сімей побачать, що насправді відбувається в Україні ".

Читайте також Телеканал Ukraine Today почав мовлення в Німеччині

Про UkraineToday Ukraine Today - перший український Мультиплатформний проект для міжнародної аудиторії, запущений в серпні 2014 року, який веде цілодобове інформаційне мовлення англійською мовою. Канал висвітлює широкий спектр інформації про поточний конфлікті в Україні, а також новини Східної Європи і пострадянських країн.

Крім того - новини культури, спорту і економіки. Зараз канал мовить через один з найбільших супутників, Hotbird, і в кабельних мережах Європи.

Детальніше про покриття каналу: http://uatoday.tv/about

Офіційні сторінки

UkraineToday: www.uatoday.tv

YouTube - https://www.youtube.com/UT

Facebook - https://www.facebook.com/uatodaytv

Twitter - https://twitter.com/uatodaytv

PlayMarket

AppStore

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter