Теракт в Пітері - У мережі вказали на схожість з вибухом в Мінську - Апостроф

Користувачі соціальних мереж звернули увагу на схожість терактів в метро в Санкт-Петербурзі з вибухом в мінському метро, ​​який стався в 2011 році.

Про це пишуть в Twitter Снігур Немовлят.

"У них багато спільного", - підписали там фотоколаж, на якому зображені лідери РФ і Білорусі Володимир Путін і Олександр Лукашенко і наслідки терактів в Санкт-Петербурзі і в Мінську (на колажі датою вибуху в метро Мінська помилково вказано 2012 рік).

У них багато спільного, - підписали там фотоколаж, на якому зображені лідери РФ і Білорусі Володимир Путін і Олександр Лукашенко і наслідки терактів в Санкт-Петербурзі і в Мінську (на колажі датою вибуху в метро Мінська помилково вказано 2012 рік)

"Лукашенко влаштовував теракти в метро ще до того, як це стало мейнстрімом", - коментують в Twitter майданутих родзинки.

Нагадаємо, вибух в мінському метро на станції "Жовтнева" стався 11 квітня 2011 року в 17:55 за місцевим часом. В результаті цього 15 осіб загинуло, понад 200 постраждали. Це був єдиний теракт за всю історію Мінського метрополітену. Виявлені організатори теракту - 25-річні громадяни Білорусі Дмитро Коновалов і Владислав Ковальов, були засуджені до смертної кари.

Як повідомляв "Апостроф", російські ЗМІ опублікували фото людини, який може бути причетний до скоєння теракту в метрополітені Санкт-Петербурга.

Дополнительная информация

rss
Карта