Тест продуктивності браузерів в Windows

  1. The setup
  2. The tests
  3. The Results
  4. Chrome: it's fast!

Черговий тест продуктивності найбільш популярних браузерів для Windows. Жовтень 2010 року

Жовтень 2010 року

Наші читачі цікавляться нашими дослідження частки ринку браузерів, але іноді скаржаться в коментарях, що ми не робимо достатньо, щоб порівняти фактичні браузери. Ми тому вирішили зробити деякі тести продуктивності для кращих п'яти браузерів (стабільні і бета-версії) на Windows. Це не призначене, щоб дати вичерпну тест продуктивності, оскільки ми не спробували всі існуючі тести. Крім того, будь ласка, майте на увазі, що ми повинні все ж проводити тест, який вимірює всі фактори, які впливають на продуктивність браузера.

Завдяки частому випуску нічних збірок фактично неможливо протестувати останню версію браузера і видати результати перш, ніж вони будуть вже застарілими, але дані тут залишаються останніми.

The setup

Ми використовували ноутбук Asus для кожного тесту. Це - процесор T9600 Core 2 Duo Intel в 2.80GHz, 4 Гбайт DDR2 800 RAM, жорсткий диск з інтерфейсом SATA на 320 Гбайт (7200 RPM), Nvidia GT 240M відеокарта з 1 Гбайт DDR3 VRAM, і 15.6-дюймовий рідкокристалічний дисплей HD (1366 x768).

Перша річ, яку ми зробили - це додали абсолютно новий розділ на 50 Гбайт для 64-бітової версії ОС Windows 7 Ultimate. Потім ми встановили приблизно сотню патчів через Windows Update. Ми переконалися, що всі драйвери були актуальні, особливо відеокарта, і потім ми завантажили всіх кращих друзів IE8's: Firefox 3, Chrome 6, Safari 5, і Opera 10. Після виконання всіх тестів ми знову завантажили останні версії браузерів: бету IE9, Firefox 4 бета 6, Chrome 7 dev, WebKit нічна збірка, і Opera 10.70.

The tests

Перший тест, який ми виконували, відомий як SunSpider JavaScript Benchmark , І це - один з найпопулярніших тестів для того, щоб визначити експлуатаційні якості JavaScript. Версія 0.9 була випущена командою WebKit Apple в грудні 2007. Цього разу ми не використовували версію 0.9.1, тому що вона змушувала деякі з нічних збірок браузерів відмовляти.

Другий тест, який ми використовували, був V8 Benchmark Suite , Розробленим Google. Ми використовували 5 версію тесту, тому що 6 версія ще не була доступна.

Третій тест, який ми виконували, був Nontroppo General Browser Load-Time Test. Це використовувалося, щоб протестувати Opera 9.5, але все ще залишається корисним.

Останній тест - Peacekeeper: The Browser Benchmark . Це розроблено Futuremark - фінська компанія з розробки програмного забезпечення для тестування.

Всі тести були виконані на останньому релізі і недавньої нічний збірці кожного браузера. Ми виконали кожен тест три рази і потім взяли середній результат

The Results

Перш, ніж ми перейдемо прямо до тестування, ми хочемо коротеньке зауваження про 64-бітних браузерах. Internet Explorer - єдиний браузер, який має офіційну 64-бітну версію. Таким чином, 64-бітний IE є єдиним браузером, який ми включали в наші тести. Ми явно не порівнюємо 64-бітну версію з іншими браузерами, так як це не коректне порівняння, але результати є, щоб подивитися. Ми говоримо, що в тестах 64-бітний IE, не мав великої переваги перед 32-бітовим IE.

Насправді IE8 32-бітний і 64-бітний знаходяться в значній мірі нарівні в більшості тестів. Однак 64-бітна версія бети IE9 набагато гірше ніж 32-бітна версія. З огляду на, що 64-бітна версія Flash просувається, ми можемо очікувати, що 64-бітові браузери скоро почнуть з'являтися. До цього часу ми збираємося оцінювати 32-бітові версії браузерів.

До цього часу ми збираємося оцінювати 32-бітові версії браузерів

У цьому тесті Chrome - переможець. Opera зовсім поруч. Safari на третьому місці, наступний Firefox, і величезний провал Internet Explorer.

Safari на третьому місці, наступний Firefox, і величезний провал Internet Explorer

У цьому тесті Chrome - явний лідер. Opera і Safari далеко позаду, ділячи друге і третє місця відповідно. Четвертий Firefox навіть не склав конкуренції, і Internet Explorer навіть не варто згадувати

Четвертий Firefox навіть не склав конкуренції, і Internet Explorer навіть не варто згадувати

Цей тест більш рівномірний, і на цей раз Firefox - переможець. Chrome другий, Safari третій, Opera трохи відстає, і ще раз Internet Explorer бере останнє місце

Chrome другий, Safari третій, Opera трохи відстає, і ще раз Internet Explorer бере останнє місце

Chrome ще раз перемагає в змагання. Opera йде нога в ногу на другому місці, у Safari третину помста. Firefox займає четвертий результат, і Internet Explorer - останній з однієї восьмої від результату Chrome

Firefox займає четвертий результат, і Internet Explorer - останній з однієї восьмої від результату Chrome

У цьому тесті ще раз Chrome є першим, а Opera другим. При порівнянні стабільних версій з бета-версіями ми бачимо, що IE перемістився з п'ятого на третє місце, відсунувши Safari на четвертий і Firefox на останні місця. У необроблених числах IE зробив найбільше поліпшення, в той же час як Opera фактично провалився, хоча і зберіг свою позицію.

У необроблених числах IE зробив найбільше поліпшення, в той же час як Opera фактично провалився, хоча і зберіг свою позицію

Chrome знову значно випередив у цьому тесті. Opera на другому, Safari на третини з результатом менше, ніж половина результату Chrome. При порівнянні стабільних версій з бета-версіями IE перемістився на четверте місце, перемістивши Firefox на останнє. У необроблених числах IE зробив чергове покращення, а нічна збірка Opera відстала, хоча браузер ще раз зберіг свою позицію.

У необроблених числах IE зробив чергове покращення, а нічна збірка Opera відстала, хоча браузер ще раз зберіг свою позицію

На цей раз Firefox займає перше місце, а Chrome - друге. При порівнянні стабільних версій з бета-версіями IE перемістився з п'ятого на третє місце, відсуваючи Safari на четвертий, а Opera на останнє місце.

При порівнянні стабільних версій з бета-версіями IE перемістився з п'ятого на третє місце, відсуваючи Safari на четвертий, а Opera на останнє місце

Chrome ще раз бере перше місце. Opera - друге. Safari і Firefox близькі за результатами, займають третю і четверту сходинку відповідно. Internet Explorer знаходиться на останньому місці. При порівнянні стабільних версій з бета-версіями, жоден з браузерів не змінив місця. У необроблених числах IE і Safari поліпшили показники краще за інших.

Chrome: it's fast!

Chrome - очевидний переможець в цих тестах. З цього слід зробити висновок, що Chrome не збирається поступатися позиціями найближчим часом, особливо якщо враховувати, що команда розробників планує випускати основну версію кожні шість тижнів. Однак змагання на ринку браузерів тільки стає більш жорстким, таким чином, лідерство Chrome можливо не триватиме довго.

джерело: arstechnica.com

Дополнительная информация

rss
Карта