The OpenNET Project: Моніторинг груп хостів і мереж.

Icinga - enterprise grade open source monitoring system (fork of Nagios) [ + ]
[ обговорити ] Відкрита система моніторингу, яка представляє собою форк системи моніторингу Nagios, що відокремився в початку травня 2009 року внаслідок конфлікту незалежних розробників з компанією Nagios Enterprises, заснованої творцем проекту. Вихідні тексти Icinga поширюються в рамках ліцензії GPL.

Від Nagios проект Icinga також відрізняється переробленої архітектурою, перекладеної на використання прошарків IDOMOD і IDO2DB, що дозволяють організувати зберігання даних моніторингу та конфігураційної інформації в СУБД MySQL, Oracle або PostgreSQL. Структура Icinga оптимізована для розгортання розподілених систем моніторингу, при якій можливо створення декількох агентів моніторингу, які здійснюють перевірки і напрямних результати на основний вузол. До складу Icinga входить більш гнучкий і зручний модульний web-інтерфейс, переписаний на мові PHP, який активно використовує AJAX і і представляє статистику у вигляді графіків. Для забезпечення інтеграції з зовнішніми сервісами передбачено кілька API: XML, JSON, SOAP.

Spacewalk - open source Linux and Solaris systems management solution (Версія: 2.1 від 2014-03-05) [ + ]
[ є думка ] Підтримувана компанією Red Hat платформа для управління Linux-інфраструктурою, що дозволяє організувати інвентаризацію обладнання і програмного забезпечення, автоматизувати установку і оновлення ПЗ на групі машин, централізовано керувати файлами конфігурації, здійснювати моніторинг, управляти роботою віртуальних машин, здійснювати швидку установку типових конфігурацій системи в режимі kickstart. Вихідні тексти Spacewalk поширюються в рамках ліцензії GPLv2, підтримуються RHEL, Fedora і похідні від них дистрибутиви, наприклад, CentOS і Scientific Linux. Zenoss - Open Source Network / Systems Monitoring (Версія: 1.9.5 від 2007-05-12) [ + ]
[ обговорити ] Розповсюджувана під ліцензією GPL система моніторингу мережевої інфраструктури, що позиціонується як відкритої альтернативи продуктам IBM Tivoli, HP OpenView, BMC Patrol. Програма написана на мові Python з використанням Zope, як СУБД використовується MySQL 5.0.x. У web-інтерфейсі активно використовуються Ajax технології.

У програмі можна використовувати модулі моніторингу від системи Nagios, а також отримання інформації про стан об'єктів використовуючи SNMP, SNMP Trap, Ping / ICMP, SSH / Telnet, Syslog, WMI, XML / RPC інтерфейс.

NOCOL / SNIPS - system and network monitoring software [ + ]
[ обговорити ] Система моніторингу функціонування, тестуються nameserver, web ports, продуктивність, syslog, radius servers, BGP peers, ICMP ping, RPC, TCP ports, Syslog messages, Mailq, NTP, UPS (APC) battery, SNMP.

Дополнительная информация

rss
Карта