The OpenNET Project: Платформи для створення соціальних мереж

Collaborative ACH [ + ]
[ обговорити ] Розроблена в ЦРУ web-орієнтована платформа для побудови соціальної мережі для забезпечення ефективної спільної роботи експертів-аналітиків, що займаються аналізом загроз і розбором складних міжнародних ситуацій. Платформа дозволяє більш об'єктивно провести аналіз конкуруючих гіпотез, навіть коли доводиться стикатися з величезним числом пов'язаних з вирішуваною проблемою доказів. Collaborative ACH дозволяє кожному аналітику зосередиться на розробці окремої гіпотези, що не же не бути при цьому ізольованим від відомостей, отриманих колегами і враховуючи думки сторонніх експертів, допомагаючи спільно усувати протиріччя і виявляти найбільш оптимальне рішення. Незважаючи на те, що Collaborative ACH створювалася для створення соціальної мережі для аналізу розвідувальних даних, що використовуються в продукті методи відмінно підходять для вирішення аналітичних проблем в сфері медицини, криміналістики, історії, фізики та журналістики. Drupal Commons (Версія: 7.28 від 2014-05-11) [ + ]
[ є думка ] Пакет для розгортання внутрішньокорпоративної соціальної мережі. Вихідні тексти нового продукту написані на мові PHP, засновані на коді CMS Drupal і вільно доступні в рамках ліцензії GPLv2. Основні ланкою соціальної мережі є робочі групи, до яких можуть бути прив'язані співробітники різних підрозділів. В рамках кожної групи ведуться окремі блоги, створюються обговорення, публікуються документи, підтримується wiki, будуються плани і проводяться голосування. Підтримується відправка повідомлень співробітникам і ведення календаря-планувальника.

Drupal Commons може виступати і як система для підтримки виключно внутрішньокорпоративної роботи, і для створення представляють компанію публічно доступних web-ресурсів. Є модулі для інтеграцією з CRM системою компанії і організації аутентифікації користувачів в централізованому LDAP-каталозі. Адміністратори Drupal Commons мають гнучкі механізми для регулювання привілеїв користувачів соціальної мережі, інструменти для формування звітів і засоби для аналізу активності окремих учасників.

На відміну від Drupal, який представляє собою фреймворк для створення сайтів, Drupal Commons є повністю готовим до впровадження рішенням. Drupal Commons являє собою дистрибутив з переднастроєних компонентів на основі Drupal, використовує стандартний API Drupal і підтримує підключення створених для Drupal модулів. Система повністю вільна, не вимагає ніяких відрахувань, дозволяє змінювати код на свій розсуд і створювати власні збірки. Компанія Acquia планує заробляти на розробці доповнень на замовлення, надання послуг підтримки та організації доступу до Drupal Commons як орендованого web-сервісу.

Storytlr - open source lifestreaming and micro blogging platform [ + ]
[ є думка ] Вільна платформа для організації роботи в соціальних мережах і створення мікро-блогів. Програма написана на мові PHP з використанням Zend Framework. На базі Storytlr можна організувати роботу окремого або колективного блогу, агрегує мікро-блоги, блоги, статті та фотографії з інших блогів автора і соціальних сервісів. Програма підтримує кошти для інтеграції (наприклад, безпосередньо можна читати і відправляти повідомлення) з сервісами Delicious, Digg, Disqus, Flickr, Google Reader, Identi.ca / Laconi.ca, Last.fm, Picasa, Qik, RSS Feeds, Seesmic, StumbleUpon , Tumblr, Twitter, Vimeo і Youtube.
  • sweetcron - схожа система, побудована на базі PHP фремворка CodeIgniter.

Дополнительная информация

rss
Карта