ТІЦ сайту. Чи варто гнатися за цим параметром?

  1. Що таке ТИЦ?
  2. Для чого ТИЦ потрібен вашому сайту?
  3. Як розраховують ТИЦ?
  4. Як дізнатися ТИЦ свого сайту?

Що таке ТИЦ

Що таке ТИЦ?

Багато веб-майстри-новачки часто чують про якомусь незрозумілому параметрі ТИЦ, але не можуть зрозуміти, що це за звір такий, і де він живе. Як правило відразу після створення веб сайту у багатьох постає питання про його розкрутці в пошукових системах, а також про нарощування такого параметра як ТИЦ сайту.
Що таке ТИЦ? ТІЦ - це скорочена фраза, розшифровка у неї така: тематичний індекс цитування. Я не стану давати цьому поняттю дуже складне визначення, а розповім все поступово. ТІЦ є показником, який пошукова система Яндекс привласнює сайтам.
Спочатку у кожного сайту ТИЦ дорівнює нулю, але мине якийсь час і пошукова система може його підвищити. Хоча не завжди. У деяких випадках цей показник може знижений пошуковою системою. Так що не сильно радійте, шановні читачі! "Сьогодні ти на коні, а завтра сидиш на холодній землі".

Для чого ТИЦ потрібен вашому сайту?

Багато людей, власники сайтів, коли дізнаються, що таке ТИЦ, відразу ж хочуть всіма правдами і неправдами підвищити його. Вони думають, що великий ТІЦ це супер-пупер круто, але спочатку давайте розбиратися, навіщо ТИЦ потрібен вашому сайту і яка від нього може бути користь?
Не знаю точно, може бути, моя відповідь вас не дуже обрадує, але я вважаю, що ТІЦ сайту потрібен-то і не особливо. ТИЦ потрібен тільки тим сайтам, власники яких продають посилання, тому що чим вище показник ТІЦ, тим більше заробить вебмастер, тому що ціна посилання дуже сильно залежить від рівня ТІЦ.

Прямої залежності в видачі пошукових запитів серед конкурентів у даного параметра немає Прямої залежності в видачі пошукових запитів серед конкурентів у даного параметра немає. Але як правило, просуваючи певні запити, починається покупка посилань на сайтах-донорах, в процесі покупки збільшується кількість сайтів, що на ваш ресурс, ну і природно сервіс Яндекса підвищує цей показник.

Але це непрямий ефект, прямої дії на видачу в пошуку ТИЦ не має. Набагато ефективніше проводити внутрішню оптимізацію сайту і зробити перелинковку в межах вашого сайту, що дозволить збільшити значимість необхідних запитів. Більш докладно про це можна прочитати тут .
Я ж думаю, що найголовніше для сайту - це відвідуваність, тому що на відвідувачів можна заробити набагато більше, наприклад, якщо ви розмістите рекламу у себе на сайті. Багато веб-майстри намагаються збільшити свій ТИЦ усіма можливими методами, вони не піклуються про відвідувачів, тому дуже часто можна зустріти сайти, у яких досить великий ТІЦ, але цей ресурс відвідують дуже мало людей.
Раджу спочатку збільшити відвідуваність, а ТИЦ згодом сам збільшиться без особливих зусиль з вашого боку.

Як розраховують ТИЦ?

Отже, тепер наша розмова піде про те, як розрахувати ТИЦ, що на нього впливає і якими методами його можна збільшити. Не забувайте, що велике значення в просуванні сайту надають посилання. У зв'язку з цим, не складає труднощів здогадатися, що на показник ТІЦ впливає посилальна маса.
Отже, тепер наша розмова піде про те, як розрахувати ТИЦ, що на нього впливає і якими методами його можна збільшити Вважають, що чим більше зовнішніх посилань йде на сайт, тим вище ТИЦ у сайту, але якщо на вашому ресурсі буде багато вихідних посилань, то на вискойі показник ТІЦ навіть не розраховуйте.

Може бути, ви здивуєтеся, і скажіть, що зустрічали багато сайтів, які продають посилання, але не дивлячись на це у них великий ТІЦ? Так, це дійсно так, але для підтримки такого високого показника ТИЦ власникам сайтів доводиться купувати посилання. А це б'є по кишені.
Якщо вони цього робити не будуть, а будуть тільки продавати посилання, то ТІЦ або буде стояти на одному місці, або буде падати. Це моя особиста думка. Скільки посилань необхідно для того, щоб сайту дали хоча б ТІЦ 10? Дати точну відповідь на це питання неможливо, тому що для розрахунку ТИЦ яндекс приймає не всі посилання, та й розрахунок Тіца співробітники яндекса тримають в сейфі за сімома замками ...
Сам яндекс говорить про те, що для підрахунку ТИЦ він НЕ враховує посилання з блогів, форумів, дощок оголошень. Але не важко здогадатися, що якщо ТИЦ це тематичний індекс цитування, то для підвищення ТИЦ використовуйте краще посилання з тематичних ресурсів.
До речі, дається ТИЦ тільки загальним домену, а не окремим сторінкам сайту.

Як дізнатися ТИЦ свого сайту?

Ще в цій статті нам потрібно дізнатися: як визначити уворнеь ТИЦ вашого сайту? Існують різні сервіси для визначення ТІЦ сайту. Давайте розглянемо деякі сервіси:
1. Сервіс яндекса "Веб-майстер".
Тут все логічно. Так як ТИЦ це показник, який яндекс привласнює веб-проектам, то першим способом дізнатися ТИЦ можна, подивившись його через яндекс. Конкретно - сервіс "Веб-майстер". Але на цьому сервісі ви зможете дізнатися тільки ТИЦ своїх сайтів. Звичайно, сайт вже повинен бути доданий в цей сервіс. Зайдіть на нього, перейдіть на сторінку з доданим сайтом, і ви побачите який ТИЦ у вашого сайту.
2. Сервіс Xtool.

Це дуже зручний сервіс. Зайдіть на xtool, введіть адресу сайту і натисніть перевірити.

3. Сy-pr

Чудовий сервіс, тут можна зробити перевірку домену і дізнатися ТИЦ сайту. Там і інші різні показники сайту можна дізнатися.
На завершення огляду хочу порекомендувати вам - збільшуйте ТИЦ, але в-першу чергу женіться за високою відвідуваністю вашого сайту і якістю контенту на ньому! Успіхів!

Що таке ТИЦ?
Для чого ТИЦ потрібен вашому сайту?
Як розраховують ТИЦ?
Як дізнатися ТИЦ свого сайту?
Що таке ТИЦ?
Що таке ТИЦ?
Для чого ТИЦ потрібен вашому сайту?
Вони думають, що великий ТІЦ це супер-пупер круто, але спочатку давайте розбиратися, навіщо ТИЦ потрібен вашому сайту і яка від нього може бути користь?
Як розраховують ТИЦ?
Може бути, ви здивуєтеся, і скажіть, що зустрічали багато сайтів, які продають посилання, але не дивлячись на це у них великий ТІЦ?

Дополнительная информация

rss
Карта