ТОП 7 кращих сайтів нерухомості, оренди та продажу нерухомості 2016-2017 - веб студія Impulse Design

 1. ТОП 7 кращих сайтів нерухомості, оренди та продажу нерухомості 2016-2017 Кожна друга людина в своєму...
 2. Першим дуже крутим прикладом сайту по оренді і купівлі нерухомості став сайт Park Lane
 3. Наступний приклад приголомшливого веб-сайту з нерухомості - LUN
 4. Інформаційний портал по нерухомості - EST!
 5. Приклад сайту АН Авангард
 6. Сайт агентства нерухомості НоваЛад
 7. Найбільша «дошка оголошень» по нерухомості - DOM RIA
 8. Приклад кращого зарубіжного сайту по нерухомості - Compass
 9. Підведемо підсумки
 10. ТОП 7 кращих сайтів нерухомості, оренди та продажу нерухомості 2016-2017
 11. Ключові елементи дизайну сайтів нерухомості
 12. Першим дуже крутим прикладом сайту по оренді і купівлі нерухомості став сайт Park Lane
 13. Наступний приклад приголомшливого веб-сайту з нерухомості - LUN
 14. Інформаційний портал по нерухомості - EST!
 15. Приклад сайту АН Авангард
 16. Сайт агентства нерухомості НоваЛад
 17. Найбільша «дошка оголошень» по нерухомості - DOM RIA
 18. Приклад кращого зарубіжного сайту по нерухомості - Compass
 19. Підведемо підсумки
 20. ТОП 7 кращих сайтів нерухомості, оренди та продажу нерухомості 2016-2017
 21. Ключові елементи дизайну сайтів нерухомості
 22. Першим дуже крутим прикладом сайту по оренді і купівлі нерухомості став сайт Park Lane
 23. Наступний приклад приголомшливого веб-сайту з нерухомості - LUN
 24. Інформаційний портал по нерухомості - EST!
 25. Приклад сайту АН Авангард
 26. Сайт агентства нерухомості НоваЛад
 27. Найбільша «дошка оголошень» по нерухомості - DOM RIA
 28. Приклад кращого зарубіжного сайту по нерухомості - Compass
 29. Підведемо підсумки
 30. ТОП 7 кращих сайтів нерухомості, оренди та продажу нерухомості 2016-2017
 31. Ключові елементи дизайну сайтів нерухомості
 32. Першим дуже крутим прикладом сайту по оренді і купівлі нерухомості став сайт Park Lane
 33. Наступний приклад приголомшливого веб-сайту з нерухомості - LUN
 34. Інформаційний портал по нерухомості - EST!
 35. Приклад сайту АН Авангард
 36. Сайт агентства нерухомості НоваЛад
 37. Найбільша «дошка оголошень» по нерухомості - DOM RIA
 38. Приклад кращого зарубіжного сайту по нерухомості - Compass
 39. Підведемо підсумки

ТОП 7 кращих сайтів нерухомості, оренди та продажу нерухомості 2016-2017

Кожна друга людина в своєму житті стикався з необхідністю чи бажанням покупки / оренди нерухомості. У цьому випадку принцип пошуку стандартний - запит в пошукову систему і перегляд десятків сайтів агентств нерухомості. Одного разу наш клієнт в ході дружньої розмови поскаржився, що для нього, як для потенційного покупця нової квартири, виявилося складним завданням знайти підходящий варіант. І не тому що пропозицій мало, а тому що сайти агентств нерухомості занадто складні для пошуку. Ми задумалися і проштруділі цю нішу.

Ситуація виявилася, практично, плачевною. Більшість сайтів по нерухомості схожі один на одного, вони звичайні, деякі навіть для нас, експертів в пошуку і моніторингу, виявилися дуже складними. Заглибившись в тему, ми вирішили підібрати ТОП найкращих прикладів сайтів по нерухомості, які заслуговують на увагу і є прикладом того, як надати потенційному клієнту вичерпну інформацію і привернути його увагу всілякими фішками.

Перед тим, як розглянути приклади веб-сайтів по нерухомості, поговоримо про які ж фішках йдеться.

Ключові елементи дизайну сайтів нерухомості

Проста і чітка навігація. Незалежно від виду і призначення сайту, навігація відіграє ключову роль, але для сайту нерухомості - особливо. Коли потенційний клієнт відвідує веб-сайт продажу і оренди нерухомості, він лише приблизно знає чого він хоче і розуміє свій бюджет. Решта - завдання самого сайту. Дуже важливо надати клієнтові можливість швидко знайти те, що його цікавить або може зацікавити. При цьому весь функціонал повинен знаходитися у нього перед очима. Нерозумно вважати, що навіть «гарячий» відвідувач готовий шукати по всій сторінці кнопку пошуку або віджет зі спливаючих меню.

продає контент . Сильний, який продає і чіпляє контент завжди позитивно грає на ефективність сайту. Для проекту з нерухомості контент повинен бути не тільки продають, але і корисним. Важливо довести, що ваша компанія - експерт, лідер і ас своєї справи. При чому довести не заїждженими словами «Ми-професіонали», а привести вичерпні факти. Відвідувач повинен розуміти з ким має справу, які у компанії можливості і що вона може надати йому, якщо буде прийнято рішення співпраці.

Пошук. Тут, напевно, не варто заглиблюватися і говорити про те, наскільки важливий зручний пошук нерухомості. Якщо сайтом не передбачена можливість пошуку оголошення, конкретного будинку або квартири в конкретному місті і районі, то про гарну конверсії проекту мови бути не може.

Адаптивний дизайн. 60% користувачів відвідують сайти нерухомості через свої смартфони, тому дизайн повинен бути адаптивним. Якщо сайт дуже великий з безліччю категорій, блогом, на форумі і т.д., то, ясна річ, створити адаптивним сайт з максимальним охопленням інформації неможливо. Однак необхідно надати користувачеві основні функції веб-сайту: меню, пошук, контент, функціонал для розміщення оголошення для здачі нерухомості (якщо це передбачає сайт).

Розібравшись в основних деталях, перейдемо до прикладів сайтів по нерухомості.

Першим дуже крутим прикладом сайту по оренді і купівлі нерухомості став сайт Park Lane

Першим дуже крутим прикладом сайту по оренді і купівлі нерухомості став сайт Park Lane

Відмінний дизайн, відмінне поєднання кольорів на сайті . Яскраво, стильно, сучасно і, головне, зручно. Дуже високе завантаження сайту, зручна навігація, широкі можливості. Меню розроблено спливаючих вікном.

Меню розроблено спливаючих вікном

Кожна деталь опрацьована до дрібниць. Для кожної категорії розміщені графічні елементи, є можливість виконати будь-які дії: купити, орендувати, продати. Функціонал сайту дозволяє додати нерухомість в обране, зареєструватися або увійти в особистий кабінет.

Функціонал сайту дозволяє додати нерухомість в обране, зареєструватися або увійти в особистий кабінет

Є можливість перейти на українську версію сайту. Портал надає можливість переглянути віртуально квартири і будинки. По-перше, ця функція вже говорить про компанії, як про професіонала. Представники компанії відвідують об'єкти, фотографують їх та створюють 3D-візуалізацію. По-друге, ця функція дозволяє клієнту максимально озирнутися і прийняти для себе рішення. В цілому, ідея дуже зручна і цікава споживачу. Весь сайт націлений на творчість, яке, напевно, окупилося з лишком.

На солодке, компанія пропонує замовити віртуальний тур.

Це розширює можливості користувача, підвищує зручність. Що може бути краще, сидячи вдома, оглядати свою майбутню квартиру або будинок? Нам сайт сподобався своїм дизайном, функціоналом. Та й загальним посилом. Почуття того, що перед нами реальний професіонал не покидало нас з самого початку.

Наступний приклад приголомшливого веб-сайту з нерухомості - LUN

Нам він сподобався своєю консервативністю, простотою, але, в той же час, багатофункціональністю і дизайном. Весь сайт розбитий на дві частини, одна з яких нерухома, друга - функціональна.

Сайт спеціалізується на продажу і оренді нерухомості первинного і вторинного ринку. Його функціональні можливості дозволяють охопити найбільші адміністративні райони України. Графа пошуку передбачає поступову і багаторівневу фільтрацію. На головній сторінці можна вибрати бажану дію щодо нерухомості і місто. Далі виконується перехід на наступну сторінку, де користувачеві запропоновані відбіркові фільтри, виходячи з яких внизу відкриваються пропозиції відповідно до запровадженим запитам.

Особливо привернуло увагу те, що квартиру можна шукати не тільки по району розташування новобудови і її адреси, а й по віддаленості від метро. Цікаво і корисно ще й те, що у відвідувача є можливість оглянути кілька житлових комплексів з польоту квадрокоптера.

Картинка динамічно змінюється під час руху мишки. В цілому, сайт залишив хороші враження. Він зручний, практичний, а його лаконічність в дизайні дозволяє зосередитися на своїй цілі, не відволікаючись на інше.

Хочете бути в тренді зі своїм сайтом? Читайте про тенденції веб-дизайну на найближче майбутнє (2018 рік) і впроваджуйте на своїх ресурсах.

Інформаційний портал по нерухомості - EST!

Цей приклад сайту з купівлі та оренді нерухомості і його продажу, мабуть, відноситься до розряду «важкої артилерії». Тут відвідувач може знайти будь-яку інформацію не тільки про об'єкт, але і ринку нерухомості в цілому. Є розділ статей, блогу, клубу закордонної нерухомості. Загалом, все, що необхідно для людини, що цікавиться купівлею, продажем або орендою квартири / будинку.

Під шапкою з спливаючих меню розмістилася графа пошуку. І тут користувачеві запропоновано три варіанти: просто, точніше, ще точніше. У міру переходу від категорії до категорії відкривається більш складна система фільтрів.

Тут можна ввести точні вимоги в залежності від своїх побажань. Хід дуже продуманий і орієнтований на групи споживачів в залежності від їх розуміння чого вони хочуть і що шукають.

Нижче на головній сторінці викладені гарячі пропозиції з фото і цінами. З лівого боку навігація для переходу в окремі категорії. Внизу окремим списком розбиті конкретні пропозиції. Відвідувач може вибрати окрему категорію, якщо його цікавлять, наприклад, тільки котеджі або пансіонати.

Відвідувач може вибрати окрему категорію, якщо його цікавлять, наприклад, тільки котеджі або пансіонати

Цей приклад сайту нерухомості приваблює своєю деталізацією. Він максимально охоплює інтерес і бажання потенційного клієнта, що, безсумнівно, утримує його на сайті і підштовхує до співпраці.

Приклад сайту АН Авангард

Цей приклад сайту з продажу та оренди нерухомості демонструє максимальну простоту. Не потрібно прокручувати сторінку вниз, не потрібно шукати необхідну інформацію по сайту - все розміщено в самому верху перед очима. Проста і зрозуміла навігація, об'ємний пошук, нижче - гарячі пропозиції. По суті, сайт міг би стати ефективним одностранічнік, якби не мав на увазі розміщення додаткової інформації про нерухомість.

Цікаво й те, що за допомогою сайту в інтерактивному режимі можна підібрати агента по топу затребуваності і ефективності. З першого погляду, дизайн сторінки дуже простий, якщо б не його яскраві акценти. Хоча, в цьому і є шарм. Без нав'язливості, акуратно і лаконічно споживачеві пропонується все, що потрібно. А більше нічого й не треба.

Сайт агентства нерухомості НоваЛад

Цей приклад сайту з нерухомості відрізняється від всіх своїм кольоровим оформленням. Він яскравий, насичений, багатогранний і, разом з тим, дуже функціональний.

На самому початку компанія демонструє свій широкий охоплення, пропонуючи користувачеві знайти будь-який об'єкт нерухомості.

Пошук досить лаконічний. Більшою мірою, сайт орієнтований на візуальний огляд об'єктів. І цього у нього не відняти.

На сторінках за сторінками запропоновані варіанти нерухомості з фото. До слова, зверніть увагу, 98% фотографій в дуже високій якості - такі ж яскраві, як і сам сайт. Мета проекту - максимальне охоплення пропозицій по нерухомості. Тому йому властива максимальна деталізація по виду і призначенню будівлі. Можна вибрати категорію житлового та нежитлового фонду, первинного та вторинного ринку і навіть нерухомість за кордоном. Сайт залишає приємний післясмак після перегляду.

Найбільша «дошка оголошень» по нерухомості - DOM RIA

Будинок Ріа - один з найбільш великих порталів, що дозволяють продавцям нерухомості розміщувати на платній і безкоштовній основі оголошення з продажу або оренді. Для покупця або арендос'емщіка відкриваються дуже широкі можливості. Сайт охоплює всю Україну, дозволяє детально вибрати потрібний об'єкт, а також має функцію демонстрації «перевірених квартир». Сайт досить обмежений в інформації, немає блогу, форуму, статей. Але, разом з тим, передбачає максимальну орієнтацію на клієнта за рахунок дуже і дуже широкого вибору пропозицій і зручності їх пошуку.

Все дуже просто. На білому тлі яскрава форма пошуку, що дозволяє ввести необхідні параметри. Сподобалося те, що можна шукати нерухомість не тільки за допомогою вводяться критеріїв, але і на карті.

Сайт DOM RIA становить враження «Привозу» в Одесі, де є абсолютно все, але з впорядкованим, послідовним і зручним для пошуком. З точки зору користувача досвіду, цей сайт є лідером серед пошуку квартири, будинку або нежитлової нерухомості.

Приклад кращого зарубіжного сайту по нерухомості - Compass

Приголомшливий приклад сайту нерухомості зарубіжної компанії, який увібрав в себе дуже швидке завантаження, чудові візуальні ефекти, зручне користування з мобільного телефону. Є можливість пошуку стандартним способом шляхом введення даних, а також пошуку нерухомості на карті. Варто тільки вибрати локацію і подивитися фото нерухомості, розташованої на ній.

Є каталог агентів з їх фотографіями, контактами та переходом на особисту сторінку. Можна заочно познайомитися з агентом і поспілкуватися з ним. Мінімалізм сайту захоплює. Тут немає нічого зайвого: реклами, поп-апів, будь-яких акцентів, що відволікають увагу. Але при цьому проста навігація, стильний дизайн і чітко підібрані елементи передають враження професіоналізму компанії.

Підведемо підсумки

Створення сайту по нерухомості - дуже копітка і об'ємна робота. Тут потрібно продумувати кожну функцію, розробляти унікальні можливості, щоб зачепити і утримати відвідувача. Такі проекти вимагають максимальної віддачі, досвіду, тестування. Недостатньо знати принципи створення такого сайту. Потрібно хоча б раз стати потенційним клієнтом, щоб розуміти концепцію і посил сайту, зробивши його повноцінної платформою для задоволення потреб клієнтів. Ви ж можете прямо зараз замовити сайт по нерухомості в нашій веб-студії.

Тисніть палець вгору, якщо стаття сподобалася! Підписуйтесь на наш блог, коментуйте і стаєте нашим фоловерів!

ТОП 7 кращих сайтів нерухомості, оренди та продажу нерухомості 2016-2017

Кожна друга людина в своєму житті стикався з необхідністю чи бажанням покупки / оренди нерухомості. У цьому випадку принцип пошуку стандартний - запит в пошукову систему і перегляд десятків сайтів агентств нерухомості. Одного разу наш клієнт в ході дружньої розмови поскаржився, що для нього, як для потенційного покупця нової квартири, виявилося складним завданням знайти підходящий варіант. І не тому що пропозицій мало, а тому що сайти агентств нерухомості занадто складні для пошуку. Ми задумалися і проштруділі цю нішу.

Ситуація виявилася, практично, плачевною. Більшість сайтів по нерухомості схожі один на одного, вони звичайні, деякі навіть для нас, експертів в пошуку і моніторингу, виявилися дуже складними. Заглибившись в тему, ми вирішили підібрати ТОП найкращих прикладів сайтів по нерухомості, які заслуговують на увагу і є прикладом того, як надати потенційному клієнту вичерпну інформацію і привернути його увагу всілякими фішками.

Перед тим, як розглянути приклади веб-сайтів по нерухомості, поговоримо про які ж фішках йдеться.

Ключові елементи дизайну сайтів нерухомості

Проста і чітка навігація. Незалежно від виду і призначення сайту, навігація відіграє ключову роль, але для сайту нерухомості - особливо. Коли потенційний клієнт відвідує веб-сайт продажу і оренди нерухомості, він лише приблизно знає чого він хоче і розуміє свій бюджет. Решта - завдання самого сайту. Дуже важливо надати клієнтові можливість швидко знайти те, що його цікавить або може зацікавити. При цьому весь функціонал повинен знаходитися у нього перед очима. Нерозумно вважати, що навіть «гарячий» відвідувач готовий шукати по всій сторінці кнопку пошуку або віджет зі спливаючих меню.

продає контент . Сильний, який продає і чіпляє контент завжди позитивно грає на ефективність сайту. Для проекту з нерухомості контент повинен бути не тільки продають, але і корисним. Важливо довести, що ваша компанія - експерт, лідер і ас своєї справи. При чому довести не заїждженими словами «Ми-професіонали», а привести вичерпні факти. Відвідувач повинен розуміти з ким має справу, які у компанії можливості і що вона може надати йому, якщо буде прийнято рішення співпраці.

Пошук. Тут, напевно, не варто заглиблюватися і говорити про те, наскільки важливий зручний пошук нерухомості. Якщо сайтом не передбачена можливість пошуку оголошення, конкретного будинку або квартири в конкретному місті і районі, то про гарну конверсії проекту мови бути не може.

Адаптивний дизайн. 60% користувачів відвідують сайти нерухомості через свої смартфони, тому дизайн повинен бути адаптивним. Якщо сайт дуже великий з безліччю категорій, блогом, на форумі і т.д., то, ясна річ, створити адаптивним сайт з максимальним охопленням інформації неможливо. Однак необхідно надати користувачеві основні функції веб-сайту: меню, пошук, контент, функціонал для розміщення оголошення для здачі нерухомості (якщо це передбачає сайт).

Розібравшись в основних деталях, перейдемо до прикладів сайтів по нерухомості.

Першим дуже крутим прикладом сайту по оренді і купівлі нерухомості став сайт Park Lane

Першим дуже крутим прикладом сайту по оренді і купівлі нерухомості став сайт Park Lane

Відмінний дизайн, відмінне поєднання кольорів на сайті . Яскраво, стильно, сучасно і, головне, зручно. Дуже високе завантаження сайту, зручна навігація, широкі можливості. Меню розроблено спливаючих вікном.

Меню розроблено спливаючих вікном

Кожна деталь опрацьована до дрібниць. Для кожної категорії розміщені графічні елементи, є можливість виконати будь-які дії: купити, орендувати, продати. Функціонал сайту дозволяє додати нерухомість в обране, зареєструватися або увійти в особистий кабінет.

Функціонал сайту дозволяє додати нерухомість в обране, зареєструватися або увійти в особистий кабінет

Є можливість перейти на українську версію сайту. Портал надає можливість переглянути віртуально квартири і будинки. По-перше, ця функція вже говорить про компанії, як про професіонала. Представники компанії відвідують об'єкти, фотографують їх та створюють 3D-візуалізацію. По-друге, ця функція дозволяє клієнту максимально озирнутися і прийняти для себе рішення. В цілому, ідея дуже зручна і цікава споживачу. Весь сайт націлений на творчість, яке, напевно, окупилося з лишком.

На солодке, компанія пропонує замовити віртуальний тур.

Це розширює можливості користувача, підвищує зручність. Що може бути краще, сидячи вдома, оглядати свою майбутню квартиру або будинок? Нам сайт сподобався своїм дизайном, функціоналом. Та й загальним посилом. Почуття того, що перед нами реальний професіонал не покидало нас з самого початку.

Наступний приклад приголомшливого веб-сайту з нерухомості - LUN

Нам він сподобався своєю консервативністю, простотою, але, в той же час, багатофункціональністю і дизайном. Весь сайт розбитий на дві частини, одна з яких нерухома, друга - функціональна.

Сайт спеціалізується на продажу і оренді нерухомості первинного і вторинного ринку. Його функціональні можливості дозволяють охопити найбільші адміністративні райони України. Графа пошуку передбачає поступову і багаторівневу фільтрацію. На головній сторінці можна вибрати бажану дію щодо нерухомості і місто. Далі виконується перехід на наступну сторінку, де користувачеві запропоновані відбіркові фільтри, виходячи з яких внизу відкриваються пропозиції відповідно до запровадженим запитам.

Особливо привернуло увагу те, що квартиру можна шукати не тільки по району розташування новобудови і її адреси, а й по віддаленості від метро. Цікаво і корисно ще й те, що у відвідувача є можливість оглянути кілька житлових комплексів з польоту квадрокоптера.

Картинка динамічно змінюється під час руху мишки. В цілому, сайт залишив хороші враження. Він зручний, практичний, а його лаконічність в дизайні дозволяє зосередитися на своїй цілі, не відволікаючись на інше.

Хочете бути в тренді зі своїм сайтом? Читайте про тенденції веб-дизайну на найближче майбутнє (2018 рік) і впроваджуйте на своїх ресурсах.

Інформаційний портал по нерухомості - EST!

Цей приклад сайту з купівлі та оренді нерухомості і його продажу, мабуть, відноситься до розряду «важкої артилерії». Тут відвідувач може знайти будь-яку інформацію не тільки про об'єкт, але і ринку нерухомості в цілому. Є розділ статей, блогу, клубу закордонної нерухомості. Загалом, все, що необхідно для людини, що цікавиться купівлею, продажем або орендою квартири / будинку.

Під шапкою з спливаючих меню розмістилася графа пошуку. І тут користувачеві запропоновано три варіанти: просто, точніше, ще точніше. У міру переходу від категорії до категорії відкривається більш складна система фільтрів.

Тут можна ввести точні вимоги в залежності від своїх побажань. Хід дуже продуманий і орієнтований на групи споживачів в залежності від їх розуміння чого вони хочуть і що шукають.

Нижче на головній сторінці викладені гарячі пропозиції з фото і цінами. З лівого боку навігація для переходу в окремі категорії. Внизу окремим списком розбиті конкретні пропозиції. Відвідувач може вибрати окрему категорію, якщо його цікавлять, наприклад, тільки котеджі або пансіонати.

Відвідувач може вибрати окрему категорію, якщо його цікавлять, наприклад, тільки котеджі або пансіонати

Цей приклад сайту нерухомості приваблює своєю деталізацією. Він максимально охоплює інтерес і бажання потенційного клієнта, що, безсумнівно, утримує його на сайті і підштовхує до співпраці.

Приклад сайту АН Авангард

Цей приклад сайту з продажу та оренди нерухомості демонструє максимальну простоту. Не потрібно прокручувати сторінку вниз, не потрібно шукати необхідну інформацію по сайту - все розміщено в самому верху перед очима. Проста і зрозуміла навігація, об'ємний пошук, нижче - гарячі пропозиції. По суті, сайт міг би стати ефективним одностранічнік, якби не мав на увазі розміщення додаткової інформації про нерухомість.

Цікаво й те, що за допомогою сайту в інтерактивному режимі можна підібрати агента по топу затребуваності і ефективності. З першого погляду, дизайн сторінки дуже простий, якщо б не його яскраві акценти. Хоча, в цьому і є шарм. Без нав'язливості, акуратно і лаконічно споживачеві пропонується все, що потрібно. А більше нічого й не треба.

Сайт агентства нерухомості НоваЛад

Цей приклад сайту з нерухомості відрізняється від всіх своїм кольоровим оформленням. Він яскравий, насичений, багатогранний і, разом з тим, дуже функціональний.

На самому початку компанія демонструє свій широкий охоплення, пропонуючи користувачеві знайти будь-який об'єкт нерухомості.

Пошук досить лаконічний. Більшою мірою, сайт орієнтований на візуальний огляд об'єктів. І цього у нього не відняти.

На сторінках за сторінками запропоновані варіанти нерухомості з фото. До слова, зверніть увагу, 98% фотографій в дуже високій якості - такі ж яскраві, як і сам сайт. Мета проекту - максимальне охоплення пропозицій по нерухомості. Тому йому властива максимальна деталізація по виду і призначенню будівлі. Можна вибрати категорію житлового та нежитлового фонду, первинного та вторинного ринку і навіть нерухомість за кордоном. Сайт залишає приємний післясмак після перегляду.

Найбільша «дошка оголошень» по нерухомості - DOM RIA

Будинок Ріа - один з найбільш великих порталів, що дозволяють продавцям нерухомості розміщувати на платній і безкоштовній основі оголошення з продажу або оренді. Для покупця або арендос'емщіка відкриваються дуже широкі можливості. Сайт охоплює всю Україну, дозволяє детально вибрати потрібний об'єкт, а також має функцію демонстрації «перевірених квартир». Сайт досить обмежений в інформації, немає блогу, форуму, статей. Але, разом з тим, передбачає максимальну орієнтацію на клієнта за рахунок дуже і дуже широкого вибору пропозицій і зручності їх пошуку.

Все дуже просто. На білому тлі яскрава форма пошуку, що дозволяє ввести необхідні параметри. Сподобалося те, що можна шукати нерухомість не тільки за допомогою вводяться критеріїв, але і на карті.

Сайт DOM RIA становить враження «Привозу» в Одесі, де є абсолютно все, але з впорядкованим, послідовним і зручним для пошуком. З точки зору користувача досвіду, цей сайт є лідером серед пошуку квартири, будинку або нежитлової нерухомості.

Приклад кращого зарубіжного сайту по нерухомості - Compass

Приголомшливий приклад сайту нерухомості зарубіжної компанії, який увібрав в себе дуже швидке завантаження, чудові візуальні ефекти, зручне користування з мобільного телефону. Є можливість пошуку стандартним способом шляхом введення даних, а також пошуку нерухомості на карті. Варто тільки вибрати локацію і подивитися фото нерухомості, розташованої на ній.

Є каталог агентів з їх фотографіями, контактами та переходом на особисту сторінку. Можна заочно познайомитися з агентом і поспілкуватися з ним. Мінімалізм сайту захоплює. Тут немає нічого зайвого: реклами, поп-апів, будь-яких акцентів, що відволікають увагу. Але при цьому проста навігація, стильний дизайн і чітко підібрані елементи передають враження професіоналізму компанії.

Підведемо підсумки

Створення сайту по нерухомості - дуже копітка і об'ємна робота. Тут потрібно продумувати кожну функцію, розробляти унікальні можливості, щоб зачепити і утримати відвідувача. Такі проекти вимагають максимальної віддачі, досвіду, тестування. Недостатньо знати принципи створення такого сайту. Потрібно хоча б раз стати потенційним клієнтом, щоб розуміти концепцію і посил сайту, зробивши його повноцінної платформою для задоволення потреб клієнтів. Ви ж можете прямо зараз замовити сайт по нерухомості в нашій веб-студії.

Тисніть палець вгору, якщо стаття сподобалася! Підписуйтесь на наш блог, коментуйте і стаєте нашим фоловерів!

ТОП 7 кращих сайтів нерухомості, оренди та продажу нерухомості 2016-2017

Кожна друга людина в своєму житті стикався з необхідністю чи бажанням покупки / оренди нерухомості. У цьому випадку принцип пошуку стандартний - запит в пошукову систему і перегляд десятків сайтів агентств нерухомості. Одного разу наш клієнт в ході дружньої розмови поскаржився, що для нього, як для потенційного покупця нової квартири, виявилося складним завданням знайти підходящий варіант. І не тому що пропозицій мало, а тому що сайти агентств нерухомості занадто складні для пошуку. Ми задумалися і проштруділі цю нішу.

Ситуація виявилася, практично, плачевною. Більшість сайтів по нерухомості схожі один на одного, вони звичайні, деякі навіть для нас, експертів в пошуку і моніторингу, виявилися дуже складними. Заглибившись в тему, ми вирішили підібрати ТОП найкращих прикладів сайтів по нерухомості, які заслуговують на увагу і є прикладом того, як надати потенційному клієнту вичерпну інформацію і привернути його увагу всілякими фішками.

Перед тим, як розглянути приклади веб-сайтів по нерухомості, поговоримо про які ж фішках йдеться.

Ключові елементи дизайну сайтів нерухомості

Проста і чітка навігація. Незалежно від виду і призначення сайту, навігація відіграє ключову роль, але для сайту нерухомості - особливо. Коли потенційний клієнт відвідує веб-сайт продажу і оренди нерухомості, він лише приблизно знає чого він хоче і розуміє свій бюджет. Решта - завдання самого сайту. Дуже важливо надати клієнтові можливість швидко знайти те, що його цікавить або може зацікавити. При цьому весь функціонал повинен знаходитися у нього перед очима. Нерозумно вважати, що навіть «гарячий» відвідувач готовий шукати по всій сторінці кнопку пошуку або віджет зі спливаючих меню.

продає контент . Сильний, який продає і чіпляє контент завжди позитивно грає на ефективність сайту. Для проекту з нерухомості контент повинен бути не тільки продають, але і корисним. Важливо довести, що ваша компанія - експерт, лідер і ас своєї справи. При чому довести не заїждженими словами «Ми-професіонали», а привести вичерпні факти. Відвідувач повинен розуміти з ким має справу, які у компанії можливості і що вона може надати йому, якщо буде прийнято рішення співпраці.

Пошук. Тут, напевно, не варто заглиблюватися і говорити про те, наскільки важливий зручний пошук нерухомості. Якщо сайтом не передбачена можливість пошуку оголошення, конкретного будинку або квартири в конкретному місті і районі, то про гарну конверсії проекту мови бути не може.

Адаптивний дизайн. 60% користувачів відвідують сайти нерухомості через свої смартфони, тому дизайн повинен бути адаптивним. Якщо сайт дуже великий з безліччю категорій, блогом, на форумі і т.д., то, ясна річ, створити адаптивним сайт з максимальним охопленням інформації неможливо. Однак необхідно надати користувачеві основні функції веб-сайту: меню, пошук, контент, функціонал для розміщення оголошення для здачі нерухомості (якщо це передбачає сайт).

Розібравшись в основних деталях, перейдемо до прикладів сайтів по нерухомості.

Першим дуже крутим прикладом сайту по оренді і купівлі нерухомості став сайт Park Lane

Першим дуже крутим прикладом сайту по оренді і купівлі нерухомості став сайт Park Lane

Відмінний дизайн, відмінне поєднання кольорів на сайті . Яскраво, стильно, сучасно і, головне, зручно. Дуже високе завантаження сайту, зручна навігація, широкі можливості. Меню розроблено спливаючих вікном.

Меню розроблено спливаючих вікном

Кожна деталь опрацьована до дрібниць. Для кожної категорії розміщені графічні елементи, є можливість виконати будь-які дії: купити, орендувати, продати. Функціонал сайту дозволяє додати нерухомість в обране, зареєструватися або увійти в особистий кабінет.

Функціонал сайту дозволяє додати нерухомість в обране, зареєструватися або увійти в особистий кабінет

Є можливість перейти на українську версію сайту. Портал надає можливість переглянути віртуально квартири і будинки. По-перше, ця функція вже говорить про компанії, як про професіонала. Представники компанії відвідують об'єкти, фотографують їх та створюють 3D-візуалізацію. По-друге, ця функція дозволяє клієнту максимально озирнутися і прийняти для себе рішення. В цілому, ідея дуже зручна і цікава споживачу. Весь сайт націлений на творчість, яке, напевно, окупилося з лишком.

На солодке, компанія пропонує замовити віртуальний тур.

Це розширює можливості користувача, підвищує зручність. Що може бути краще, сидячи вдома, оглядати свою майбутню квартиру або будинок? Нам сайт сподобався своїм дизайном, функціоналом. Та й загальним посилом. Почуття того, що перед нами реальний професіонал не покидало нас з самого початку.

Наступний приклад приголомшливого веб-сайту з нерухомості - LUN

Нам він сподобався своєю консервативністю, простотою, але, в той же час, багатофункціональністю і дизайном. Весь сайт розбитий на дві частини, одна з яких нерухома, друга - функціональна.

Сайт спеціалізується на продажу і оренді нерухомості первинного і вторинного ринку. Його функціональні можливості дозволяють охопити найбільші адміністративні райони України. Графа пошуку передбачає поступову і багаторівневу фільтрацію. На головній сторінці можна вибрати бажану дію щодо нерухомості і місто. Далі виконується перехід на наступну сторінку, де користувачеві запропоновані відбіркові фільтри, виходячи з яких внизу відкриваються пропозиції відповідно до запровадженим запитам.

Особливо привернуло увагу те, що квартиру можна шукати не тільки по району розташування новобудови і її адреси, а й по віддаленості від метро. Цікаво і корисно ще й те, що у відвідувача є можливість оглянути кілька житлових комплексів з польоту квадрокоптера.

Картинка динамічно змінюється під час руху мишки. В цілому, сайт залишив хороші враження. Він зручний, практичний, а його лаконічність в дизайні дозволяє зосередитися на своїй цілі, не відволікаючись на інше.

Хочете бути в тренді зі своїм сайтом? Читайте про тенденції веб-дизайну на найближче майбутнє (2018 рік) і впроваджуйте на своїх ресурсах.

Інформаційний портал по нерухомості - EST!

Цей приклад сайту з купівлі та оренді нерухомості і його продажу, мабуть, відноситься до розряду «важкої артилерії». Тут відвідувач може знайти будь-яку інформацію не тільки про об'єкт, але і ринку нерухомості в цілому. Є розділ статей, блогу, клубу закордонної нерухомості. Загалом, все, що необхідно для людини, що цікавиться купівлею, продажем або орендою квартири / будинку.

Під шапкою з спливаючих меню розмістилася графа пошуку. І тут користувачеві запропоновано три варіанти: просто, точніше, ще точніше. У міру переходу від категорії до категорії відкривається більш складна система фільтрів.

Тут можна ввести точні вимоги в залежності від своїх побажань. Хід дуже продуманий і орієнтований на групи споживачів в залежності від їх розуміння чого вони хочуть і що шукають.

Нижче на головній сторінці викладені гарячі пропозиції з фото і цінами. З лівого боку навігація для переходу в окремі категорії. Внизу окремим списком розбиті конкретні пропозиції. Відвідувач може вибрати окрему категорію, якщо його цікавлять, наприклад, тільки котеджі або пансіонати.

Відвідувач може вибрати окрему категорію, якщо його цікавлять, наприклад, тільки котеджі або пансіонати

Цей приклад сайту нерухомості приваблює своєю деталізацією. Він максимально охоплює інтерес і бажання потенційного клієнта, що, безсумнівно, утримує його на сайті і підштовхує до співпраці.

Приклад сайту АН Авангард

Цей приклад сайту з продажу та оренди нерухомості демонструє максимальну простоту. Не потрібно прокручувати сторінку вниз, не потрібно шукати необхідну інформацію по сайту - все розміщено в самому верху перед очима. Проста і зрозуміла навігація, об'ємний пошук, нижче - гарячі пропозиції. По суті, сайт міг би стати ефективним одностранічнік, якби не мав на увазі розміщення додаткової інформації про нерухомість.

Цікаво й те, що за допомогою сайту в інтерактивному режимі можна підібрати агента по топу затребуваності і ефективності. З першого погляду, дизайн сторінки дуже простий, якщо б не його яскраві акценти. Хоча, в цьому і є шарм. Без нав'язливості, акуратно і лаконічно споживачеві пропонується все, що потрібно. А більше нічого й не треба.

Сайт агентства нерухомості НоваЛад

Цей приклад сайту з нерухомості відрізняється від всіх своїм кольоровим оформленням. Він яскравий, насичений, багатогранний і, разом з тим, дуже функціональний.

На самому початку компанія демонструє свій широкий охоплення, пропонуючи користувачеві знайти будь-який об'єкт нерухомості.

Пошук досить лаконічний. Більшою мірою, сайт орієнтований на візуальний огляд об'єктів. І цього у нього не відняти.

На сторінках за сторінками запропоновані варіанти нерухомості з фото. До слова, зверніть увагу, 98% фотографій в дуже високій якості - такі ж яскраві, як і сам сайт. Мета проекту - максимальне охоплення пропозицій по нерухомості. Тому йому властива максимальна деталізація по виду і призначенню будівлі. Можна вибрати категорію житлового та нежитлового фонду, первинного та вторинного ринку і навіть нерухомість за кордоном. Сайт залишає приємний післясмак після перегляду.

Найбільша «дошка оголошень» по нерухомості - DOM RIA

Будинок Ріа - один з найбільш великих порталів, що дозволяють продавцям нерухомості розміщувати на платній і безкоштовній основі оголошення з продажу або оренді. Для покупця або арендос'емщіка відкриваються дуже широкі можливості. Сайт охоплює всю Україну, дозволяє детально вибрати потрібний об'єкт, а також має функцію демонстрації «перевірених квартир». Сайт досить обмежений в інформації, немає блогу, форуму, статей. Але, разом з тим, передбачає максимальну орієнтацію на клієнта за рахунок дуже і дуже широкого вибору пропозицій і зручності їх пошуку.

Все дуже просто. На білому тлі яскрава форма пошуку, що дозволяє ввести необхідні параметри. Сподобалося те, що можна шукати нерухомість не тільки за допомогою вводяться критеріїв, але і на карті.

Сайт DOM RIA становить враження «Привозу» в Одесі, де є абсолютно все, але з впорядкованим, послідовним і зручним для пошуком. З точки зору користувача досвіду, цей сайт є лідером серед пошуку квартири, будинку або нежитлової нерухомості.

Приклад кращого зарубіжного сайту по нерухомості - Compass

Приголомшливий приклад сайту нерухомості зарубіжної компанії, який увібрав в себе дуже швидке завантаження, чудові візуальні ефекти, зручне користування з мобільного телефону. Є можливість пошуку стандартним способом шляхом введення даних, а також пошуку нерухомості на карті. Варто тільки вибрати локацію і подивитися фото нерухомості, розташованої на ній.

Є каталог агентів з їх фотографіями, контактами та переходом на особисту сторінку. Можна заочно познайомитися з агентом і поспілкуватися з ним. Мінімалізм сайту захоплює. Тут немає нічого зайвого: реклами, поп-апів, будь-яких акцентів, що відволікають увагу. Але при цьому проста навігація, стильний дизайн і чітко підібрані елементи передають враження професіоналізму компанії.

Підведемо підсумки

Створення сайту по нерухомості - дуже копітка і об'ємна робота. Тут потрібно продумувати кожну функцію, розробляти унікальні можливості, щоб зачепити і утримати відвідувача. Такі проекти вимагають максимальної віддачі, досвіду, тестування. Недостатньо знати принципи створення такого сайту. Потрібно хоча б раз стати потенційним клієнтом, щоб розуміти концепцію і посил сайту, зробивши його повноцінної платформою для задоволення потреб клієнтів. Ви ж можете прямо зараз замовити сайт по нерухомості в нашій веб-студії.

Тисніть палець вгору, якщо стаття сподобалася! Підписуйтесь на наш блог, коментуйте і стаєте нашим фоловерів!

ТОП 7 кращих сайтів нерухомості, оренди та продажу нерухомості 2016-2017

Кожна друга людина в своєму житті стикався з необхідністю чи бажанням покупки / оренди нерухомості. У цьому випадку принцип пошуку стандартний - запит в пошукову систему і перегляд десятків сайтів агентств нерухомості. Одного разу наш клієнт в ході дружньої розмови поскаржився, що для нього, як для потенційного покупця нової квартири, виявилося складним завданням знайти підходящий варіант. І не тому що пропозицій мало, а тому що сайти агентств нерухомості занадто складні для пошуку. Ми задумалися і проштруділі цю нішу.

Ситуація виявилася, практично, плачевною. Більшість сайтів по нерухомості схожі один на одного, вони звичайні, деякі навіть для нас, експертів в пошуку і моніторингу, виявилися дуже складними. Заглибившись в тему, ми вирішили підібрати ТОП найкращих прикладів сайтів по нерухомості, які заслуговують на увагу і є прикладом того, як надати потенційному клієнту вичерпну інформацію і привернути його увагу всілякими фішками.

Перед тим, як розглянути приклади веб-сайтів по нерухомості, поговоримо про які ж фішках йдеться.

Ключові елементи дизайну сайтів нерухомості

Проста і чітка навігація. Незалежно від виду і призначення сайту, навігація відіграє ключову роль, але для сайту нерухомості - особливо. Коли потенційний клієнт відвідує веб-сайт продажу і оренди нерухомості, він лише приблизно знає чого він хоче і розуміє свій бюджет. Решта - завдання самого сайту. Дуже важливо надати клієнтові можливість швидко знайти те, що його цікавить або може зацікавити. При цьому весь функціонал повинен знаходитися у нього перед очима. Нерозумно вважати, що навіть «гарячий» відвідувач готовий шукати по всій сторінці кнопку пошуку або віджет зі спливаючих меню.

продає контент . Сильний, який продає і чіпляє контент завжди позитивно грає на ефективність сайту. Для проекту з нерухомості контент повинен бути не тільки продають, але і корисним. Важливо довести, що ваша компанія - експерт, лідер і ас своєї справи. При чому довести не заїждженими словами «Ми-професіонали», а привести вичерпні факти. Відвідувач повинен розуміти з ким має справу, які у компанії можливості і що вона може надати йому, якщо буде прийнято рішення співпраці.

Пошук. Тут, напевно, не варто заглиблюватися і говорити про те, наскільки важливий зручний пошук нерухомості. Якщо сайтом не передбачена можливість пошуку оголошення, конкретного будинку або квартири в конкретному місті і районі, то про гарну конверсії проекту мови бути не може.

Адаптивний дизайн. 60% користувачів відвідують сайти нерухомості через свої смартфони, тому дизайн повинен бути адаптивним. Якщо сайт дуже великий з безліччю категорій, блогом, на форумі і т.д., то, ясна річ, створити адаптивним сайт з максимальним охопленням інформації неможливо. Однак необхідно надати користувачеві основні функції веб-сайту: меню, пошук, контент, функціонал для розміщення оголошення для здачі нерухомості (якщо це передбачає сайт).

Розібравшись в основних деталях, перейдемо до прикладів сайтів по нерухомості.

Першим дуже крутим прикладом сайту по оренді і купівлі нерухомості став сайт Park Lane

Першим дуже крутим прикладом сайту по оренді і купівлі нерухомості став сайт Park Lane

Відмінний дизайн, відмінне поєднання кольорів на сайті . Яскраво, стильно, сучасно і, головне, зручно. Дуже високе завантаження сайту, зручна навігація, широкі можливості. Меню розроблено спливаючих вікном.

Меню розроблено спливаючих вікном

Кожна деталь опрацьована до дрібниць. Для кожної категорії розміщені графічні елементи, є можливість виконати будь-які дії: купити, орендувати, продати. Функціонал сайту дозволяє додати нерухомість в обране, зареєструватися або увійти в особистий кабінет.

Функціонал сайту дозволяє додати нерухомість в обране, зареєструватися або увійти в особистий кабінет

Є можливість перейти на українську версію сайту. Портал надає можливість переглянути віртуально квартири і будинки. По-перше, ця функція вже говорить про компанії, як про професіонала. Представники компанії відвідують об'єкти, фотографують їх та створюють 3D-візуалізацію. По-друге, ця функція дозволяє клієнту максимально озирнутися і прийняти для себе рішення. В цілому, ідея дуже зручна і цікава споживачу. Весь сайт націлений на творчість, яке, напевно, окупилося з лишком.

На солодке, компанія пропонує замовити віртуальний тур.

Це розширює можливості користувача, підвищує зручність. Що може бути краще, сидячи вдома, оглядати свою майбутню квартиру або будинок? Нам сайт сподобався своїм дизайном, функціоналом. Та й загальним посилом. Почуття того, що перед нами реальний професіонал не покидало нас з самого початку.

Наступний приклад приголомшливого веб-сайту з нерухомості - LUN

Нам він сподобався своєю консервативністю, простотою, але, в той же час, багатофункціональністю і дизайном. Весь сайт розбитий на дві частини, одна з яких нерухома, друга - функціональна.

Сайт спеціалізується на продажу і оренді нерухомості первинного і вторинного ринку. Його функціональні можливості дозволяють охопити найбільші адміністративні райони України. Графа пошуку передбачає поступову і багаторівневу фільтрацію. На головній сторінці можна вибрати бажану дію щодо нерухомості і місто. Далі виконується перехід на наступну сторінку, де користувачеві запропоновані відбіркові фільтри, виходячи з яких внизу відкриваються пропозиції відповідно до запровадженим запитам.

Особливо привернуло увагу те, що квартиру можна шукати не тільки по району розташування новобудови і її адреси, а й по віддаленості від метро. Цікаво і корисно ще й те, що у відвідувача є можливість оглянути кілька житлових комплексів з польоту квадрокоптера.

Картинка динамічно змінюється під час руху мишки. В цілому, сайт залишив хороші враження. Він зручний, практичний, а його лаконічність в дизайні дозволяє зосередитися на своїй цілі, не відволікаючись на інше.

Хочете бути в тренді зі своїм сайтом? Читайте про тенденції веб-дизайну на найближче майбутнє (2018 рік) і впроваджуйте на своїх ресурсах.

Інформаційний портал по нерухомості - EST!

Цей приклад сайту з купівлі та оренді нерухомості і його продажу, мабуть, відноситься до розряду «важкої артилерії». Тут відвідувач може знайти будь-яку інформацію не тільки про об'єкт, але і ринку нерухомості в цілому. Є розділ статей, блогу, клубу закордонної нерухомості. Загалом, все, що необхідно для людини, що цікавиться купівлею, продажем або орендою квартири / будинку.

Під шапкою з спливаючих меню розмістилася графа пошуку. І тут користувачеві запропоновано три варіанти: просто, точніше, ще точніше. У міру переходу від категорії до категорії відкривається більш складна система фільтрів.

Тут можна ввести точні вимоги в залежності від своїх побажань. Хід дуже продуманий і орієнтований на групи споживачів в залежності від їх розуміння чого вони хочуть і що шукають.

Нижче на головній сторінці викладені гарячі пропозиції з фото і цінами. З лівого боку навігація для переходу в окремі категорії. Внизу окремим списком розбиті конкретні пропозиції. Відвідувач може вибрати окрему категорію, якщо його цікавлять, наприклад, тільки котеджі або пансіонати.

Відвідувач може вибрати окрему категорію, якщо його цікавлять, наприклад, тільки котеджі або пансіонати

Цей приклад сайту нерухомості приваблює своєю деталізацією. Він максимально охоплює інтерес і бажання потенційного клієнта, що, безсумнівно, утримує його на сайті і підштовхує до співпраці.

Приклад сайту АН Авангард

Цей приклад сайту з продажу та оренди нерухомості демонструє максимальну простоту. Не потрібно прокручувати сторінку вниз, не потрібно шукати необхідну інформацію по сайту - все розміщено в самому верху перед очима. Проста і зрозуміла навігація, об'ємний пошук, нижче - гарячі пропозиції. По суті, сайт міг би стати ефективним одностранічнік, якби не мав на увазі розміщення додаткової інформації про нерухомість.

Цікаво й те, що за допомогою сайту в інтерактивному режимі можна підібрати агента по топу затребуваності і ефективності. З першого погляду, дизайн сторінки дуже простий, якщо б не його яскраві акценти. Хоча, в цьому і є шарм. Без нав'язливості, акуратно і лаконічно споживачеві пропонується все, що потрібно. А більше нічого й не треба.

Сайт агентства нерухомості НоваЛад

Цей приклад сайту з нерухомості відрізняється від всіх своїм кольоровим оформленням. Він яскравий, насичений, багатогранний і, разом з тим, дуже функціональний.

На самому початку компанія демонструє свій широкий охоплення, пропонуючи користувачеві знайти будь-який об'єкт нерухомості.

Пошук досить лаконічний. Більшою мірою, сайт орієнтований на візуальний огляд об'єктів. І цього у нього не відняти.

На сторінках за сторінками запропоновані варіанти нерухомості з фото. До слова, зверніть увагу, 98% фотографій в дуже високій якості - такі ж яскраві, як і сам сайт. Мета проекту - максимальне охоплення пропозицій по нерухомості. Тому йому властива максимальна деталізація по виду і призначенню будівлі. Можна вибрати категорію житлового та нежитлового фонду, первинного та вторинного ринку і навіть нерухомість за кордоном. Сайт залишає приємний післясмак після перегляду.

Найбільша «дошка оголошень» по нерухомості - DOM RIA

Будинок Ріа - один з найбільш великих порталів, що дозволяють продавцям нерухомості розміщувати на платній і безкоштовній основі оголошення з продажу або оренді. Для покупця або арендос'емщіка відкриваються дуже широкі можливості. Сайт охоплює всю Україну, дозволяє детально вибрати потрібний об'єкт, а також має функцію демонстрації «перевірених квартир». Сайт досить обмежений в інформації, немає блогу, форуму, статей. Але, разом з тим, передбачає максимальну орієнтацію на клієнта за рахунок дуже і дуже широкого вибору пропозицій і зручності їх пошуку.

Все дуже просто. На білому тлі яскрава форма пошуку, що дозволяє ввести необхідні параметри. Сподобалося те, що можна шукати нерухомість не тільки за допомогою вводяться критеріїв, але і на карті.

Сайт DOM RIA становить враження «Привозу» в Одесі, де є абсолютно все, але з впорядкованим, послідовним і зручним для пошуком. З точки зору користувача досвіду, цей сайт є лідером серед пошуку квартири, будинку або нежитлової нерухомості.

Приклад кращого зарубіжного сайту по нерухомості - Compass

Приголомшливий приклад сайту нерухомості зарубіжної компанії, який увібрав в себе дуже швидке завантаження, чудові візуальні ефекти, зручне користування з мобільного телефону. Є можливість пошуку стандартним способом шляхом введення даних, а також пошуку нерухомості на карті. Варто тільки вибрати локацію і подивитися фото нерухомості, розташованої на ній.

Є каталог агентів з їх фотографіями, контактами та переходом на особисту сторінку. Можна заочно познайомитися з агентом і поспілкуватися з ним. Мінімалізм сайту захоплює. Тут немає нічого зайвого: реклами, поп-апів, будь-яких акцентів, що відволікають увагу. Але при цьому проста навігація, стильний дизайн і чітко підібрані елементи передають враження професіоналізму компанії.

Підведемо підсумки

Створення сайту по нерухомості - дуже копітка і об'ємна робота. Тут потрібно продумувати кожну функцію, розробляти унікальні можливості, щоб зачепити і утримати відвідувача. Такі проекти вимагають максимальної віддачі, досвіду, тестування. Недостатньо знати принципи створення такого сайту. Потрібно хоча б раз стати потенційним клієнтом, щоб розуміти концепцію і посил сайту, зробивши його повноцінної платформою для задоволення потреб клієнтів. Ви ж можете прямо зараз замовити сайт по нерухомості в нашій веб-студії.

Тисніть палець вгору, якщо стаття сподобалася! Підписуйтесь на наш блог, коментуйте і стаєте нашим фоловерів!

Що може бути краще, сидячи вдома, оглядати свою майбутню квартиру або будинок?
Хочете бути в тренді зі своїм сайтом?
Що може бути краще, сидячи вдома, оглядати свою майбутню квартиру або будинок?
Хочете бути в тренді зі своїм сайтом?
Що може бути краще, сидячи вдома, оглядати свою майбутню квартиру або будинок?
Хочете бути в тренді зі своїм сайтом?
Що може бути краще, сидячи вдома, оглядати свою майбутню квартиру або будинок?
Хочете бути в тренді зі своїм сайтом?