Топ-10 ресурсів для вивчення німецької мови

Останнім часом все більшу популярність набуває німецьку мову, особливо його вивчення онлайн.

Незважаючи на деяку схожість німецької лексики з англійської, граматика німецької набагато складніше. Але не варто відразу опускати руки! Адже поставивши перед собою мету вивчити німецьку, Ви обов'язково досягнете цього. А ми Вам у цьому допоможемо.

Для цього представимо Вам підбірку 10 інтернет-ресурсів з вивчення німецької.

 • Лінгуст . Тут Ви можете почати вивчення німецької «з нуля». У першому ж уроці Вас познайомлять з основами мови. Також Ви вивчите декілька фраз, дізнаєтеся, як почати розмову і представитися співрозмовнику.
  Останнім часом все більшу популярність набуває німецьку мову, особливо його вивчення онлайн
 • Deutsch-online . Тут Ви зможете знайти масу онлайн- і аудиоуроков, відео-добірок, різних ігор, вправ і тестів ... Загалом, все, що допоможе Вам вчити німецьку весело і урізноманітнює Ваші уроки.
 • Вивчаємо німецький з нуля! Цей сайт ідеально підходить для тих, хто ніколи раніше не вивчав німецьку. Тут Ви зможете міцно засвоїти базу німецької мови. Для досягнення потрібного результату Вам всього лише потрібно виконувати уроки, слідуючи докладним вказівкам.
 • Deutsch.info . Це багатомовний сайт для вивчення німецької. На ньому Ви зможете знайти абсолютно все необхідне для вивчення мови. Там є і курси, і основні правила граматики, тексти, відео та аудіо ... А також представлено багато корисної інформації про життя і навчанні в Німеччині та Австрії.
 • Study German . На цьому сайті зібрана чудова колекція онлайн-уроків, граматичний довідник і розмовник. Також Ви знайдете скоромовки, анекдоти та тексти німецькою.
 • Start Deutsch . На цьому сайті Ви знайдете безліч ігор, відео, уроків і багато іншого. Також вивчіть граматику і поповните словниковий запас. Чи зможете переглянути серіал на німецькому з російськими субтитрами.
 • Deutsche Welt . На цьому ресурсі Ви не тільки допоможуть вивчити німецьку, але й додадуть мотивації, пояснивши, чому варто вчити цю мову. Там же Ви знайдете підручники німецької мови, навчальні матеріали та тексти.
 • Deutscher Klub . Це сайт для любителів німецької мови та культури. Тут представлені матеріали як для початківців, так і для тих, хто вдосконалює німецький. Є й унікальні розділи, наприклад, фрази про любов на німецькому :-)
 • Ielanguages . Це англомовний ресурс, який в основному націлений на вивчення граматики. Всі основні моменти представлені у вигляді дуже зручних і практичних таблиць.
 • Lingvister . Часто, навіть при наявності великої кількості навчальних матеріалів, власних зусиль для освоєння мови може не вистачити. У таких випадках необхідна допомога висококваліфікованих фахівців мовної школи, де можна вчити німецьку онлайн, по скайпу.