Топ 12 сервісів для e-mail розсилки

 1. Топ 12 сервісів для e-mail розсилки Ваш бізнес безпосередньо пов'язаний з Інтернетом? Тоді Ви напевно...
 2. Топ 12 сервісів для e-mail розсилки

Топ 12 сервісів для e-mail розсилки

Ваш бізнес безпосередньо пов'язаний з Інтернетом? Тоді Ви напевно вже не раз стикалися з завданням запуску e-mail розсилки для клієнтів. Саме за допомогою неї можна донести необхідну інформацію до клієнта, а найголовніше сповіщати про знижки, акції або нововведення. Лист на e-mail скриньку клієнта - один з найбільш зручних і практичних методів спілкування з користувачами в Мережі. Звичайно ж, листи вручну відправляти кожного клієнта окремо дуже тимчасово затратно і складно. Тому були розроблені спеціальні сервіси для вирішення такого роду завдань. Ви напевно вже ознайомилися з матеріалом на нашому блозі про Email-Маркетингу , Дана стаття допоможе вам здійснити розсилку по клієнтам і зробити її максимально успішною. Але не допускайте того, щоб ваші листи сприймали як поштовий спам , Це негативно позначиться на репутації вашої компанії.

Про 9 популярних E-MAIL поштових клієнтів докладніше тут .

У цій статті розглянемо найбільш популярні і практичні сервіси для розсилки листів. Ознайомимося з їх функціоналом, інтерфейсом і ціновою політикою. Сподіваюся, дана добірка допоможе зробити Вашу розсилку ще більш вдалою і швидкою.

Отже, в статті представлені наступні сервіси для здійснення розсилки:

 • eSputnik
 • GetResponse
 • UniSender
 • Campaign Monitor
 • MailChimp
 • Sendsay
 • WIX Shout Out
 • SendExpert
 • Sendinblue
 • AutoWebOffice
 • ElasticEmail
 • Sendpulse

ЯК ВИБРАТИ ІНСТРУМЕНТ ДЛЯ розсилки ЛИСТІВ?

Для того, щоб вибрати найбільш ефективний сервіс для Вашого бізнесу, спочатку необхідно визначитися з кількома критеріями:

 • яка частота розсилки Вам необхідна;
 • яку базу передплатників Ви маєте;
 • чи потрібні листи з елементами HTML або Ви готові використовувати запропоновані шаблони;
 • чи є можливості аналітики і інтеграція з Google Analytics;
 • бюджет, який Ви готові витратити на використання сервісу.
eSputnik

- практичний і гнучкий сервіс для проведення комплексного e-mail маркетингу. Доступні для зв'язку з клієнтами канали email, SMS, web-push. Вони можуть застосовуватися і для масових і для тригерних розсилок.

Функціонал сервісу.

Інтерфейс сервісу eSputnik досить простий і зрозумілий, з ним буде легко розібратися навіть новачкові. При цьому на першій сторінці сервісу розміщена спеціальна інфографіка, яка допоможе зробити користувачеві розсилку.

Надіслати розсилку можна декількома способами за все в три кліка. Наприклад, у вкладці Повідомлення або у вкладці Групи контактів.

Система має шаблони блоків. Тому при створенні нового листа вам надається вибрати одну з декількох типових структур.

Які можливості надає сервіс розсилки?

 • створення унікальних листів за допомогою спеціального редактора;
 • генератор карток товарів для створення товарних блоків;
 • API-інтеграція;
 • редактор сценаріїв листів;
 • просунута сегментація;
 • функція додавання будь-яких полів в профіль контактів;
 • персоналізований контент в листах, наприклад, які товари подобаються клієнту;
 • є спеціальний "Рівень занепокоєння", який зроблений для того, щоб не перевантажувати передплатника листами.

Які можливості аналітики надає eSputnik?

Перше, що потрібно відзначити, що вона досить детальна. Наприклад, листи в звітах розділені на автоматичні (активні) і ручні (завершення). За замовчуванням сервіс додає до кожного посилання в листі 5 видів UTM-міток, що дає можливість аналізувати результати в Google Analytics і Яндекс.Метрика.

Листи можна тестувати: задавати різні теми і після розсилки дивитися, яка краще спрацювала.

Рубрики по автоматичним листів: графік динаміки відкриттів і переходів, кількість відправлених, доставлених листів, кількість прочитань, переходів, відписок, скарг на спам.

Звіт по ручним розсилок трохи інший. У ньому є рубрика «Статистика по доменах». З її допомогою ви зможете побачити, чи є проблеми з вивозили на певний домен. Найбільш важливий блок аналітики знаходиться у вкладці Контакти. Це блок Статистика. Він показує: динаміку приросту бази, активності аудиторії по відрізках часу, структуру контактної бази по активності і по каналах комунікації. Надається когортний аналіз і RFM-аналіз для більш детальної аналітики Вашої розсилки.

Якщо розглядати сторону технічної підтримки сервісу, то вона досить активна і, що зручно, російськомовна. Надається кілька каналів зв'язку для клієнтів.

Вартість сервісу залежить від бази контактів, по якій Ви збираєтеся робити розсилку і від кількості листів, які необхідно відправити за місяць. Але зверніть увагу, що сервіс також пропонує 2500 пробних email і 10 SMS. Для новачків, у яких кількість адрес не перевищує 500, розсилки безкоштовні. Є спеціальний тариф "Під ключ", який пропонує повний комплекс емейл-маркетингу за певну суму в місяць.

GetResponse - сервіс розсилки листів від польських розробників. Він досить популярний як в російськомовному сегменті, так і за кордоном. Його широко використовують і радять для розсилки листів навіть іноземні блогери.

Яку функціональність пропонує сервіс?

Для користувача пропонується дуже зручний і корисний конструктор для складання листів. Завдяки безлічі функцій можна створити практично будь-який лист, але крім цього скористатися готовими шаблонами, яких налічується понад 500 штук. За допомогою сервісу GetResponse Ви зможете створювати форми реєстрації, цільові сторінки, адаптивний дизайн листів, проводити A / B тестування розсилок, налаштувати автоматизація листів, наприклад, для привітання з днем ​​народження або проведення акцій.

Сервіс багатий функціоналом і забезпечує:

 • інтеграцію з соціальними мережами;
 • галерею безкоштовних зображень на різноманітні тематики для використання їх в листах;
 • автовідповідачі листів;
 • вбудовуються в листи опитування;
 • інтеграція з API.

Що являє собою аналітика сервісу? Це багатофункціональна внутрішня аналітика, яка дозволяє простежувати поведінку користувачів щодо ваших листів в різні дні і різний час; розбивати передплатників за різними ознаками; порівнювати результати декількох розсилок. Ви зможете налаштувати повідомлення на пошту зі звітами про проведені розсилок.

Підтримка: Є база знань з питаннями і відповідями, підтримка по телефону англійською мовою, live-чат і email російською. Якщо Вам знадобиться допомога, то Вам буде куди звернутися за оперативною підтримкою.

Цінова політика: GetResponse пропонує 7 готових тарифів для користувачів, але крім них є 30-денний тестовий період. Вартість тарифу безпосередньо залежить від кількості Ваших передплатників 1000 передплатників - $ 15 в місяць; 2500 передплатників - $ 25 в місяць; 5000 передплатників - $ 45 в місяць; 10000 передплатників - $ 65 в місяць; 25000 передплатників - $ 145 в місяць; 50000 передплатників - $ 250 в місяць; 100000 передплатників - $ 450 в місяць.

UniSender - один з найпопулярніших сервісів в російськомовному сегменті для здійснення не лише емейл, але SMS розсилок.

Що пропонує функціонал сервісу?

За допомогою сервісу Ви зможете створювати листи трьома способами: за допомогою блочного редактора, за допомогою шаблону листів і створення листи з вашим дизайном.

 1. Спеціальний конструктор - блоковий редактор. З його допомогою можна швидко створити простий лист. Для цього необхідно просто натискайте на блоки листи або змінюйте їх.
 2. Unisender пропонує близько 50 готових шаблонів, в тому числі спеціальні тематичні, наприклад, свята, розпродажі і тд.
 3. Функція "Лист з вашим дизайном" відкриває HTML-редактор, який дозволяє створити власне лист або завантажити вже готове з файлу або web-сторінки.

Електронні листи дуже корисно поєднувати з SMS розсилками, а даний сервіс дозволяє це зробити легко. Так ви завжди будете мати два канали для зв'язку з клієнтом.

Що ще цікавого?

 • RSS-розсилки;
 • інтеграція з CMS, CRM і по API;
 • створення власних форм підписки / відписки;
 • платні консультації фахівців з email-розсилок;
 • готові рішення email-розсилок для банків, інтернет-магазинів, турфірм, Інфобізнес, салонів краси, клінік і бізнесу з продажу квитків.

Які можливості надає аналітика сервісу?

Перш за все, це вбудований сервіс аналітики. Він показує відсоток відкриття листів, переходів. Дозволяє підключитися до Google Analytics і Яндекс.Метрика.

Пропонує систему спліт-тестування, за допомогою якого можна протестувати будь-яку частину листа і найбільш ефективно налаштувати рекламну кампанію.

Яку підтримку надає сервіс?

Підтримка здійснюється через форму на сайті, по телефону і в чаті. Цього цілком вистачає для якісної і результативної роботи з сервісом.

Вартість сервісу. Для користувача на вибір пропонується 4 тарифу, перший з яких безкоштовний. Звичайно ж, він має обмеження -100 передплатників і 1500 листів в місяць.

Campaign Monitor - сервіс для здійснення розсилки, популярний в англомовному сегменті. Дуже простий в управлінні і з ним впорається навіть той, хто не має знань в HTML.

Можливості сервісу. Наприклад, для оформлення листа Ви можете вибрати готовий безкоштовний шаблон, їх розроблено близько 70. Або завантажити вже готовий лист в HTML. Якщо завантажте звичайне текстове, то сервіс не зможе відстежити кількість кліків і відкриттів. За допомогою функції попереднього можете побачити як Ваш лист буде виглядати на мобільному і ПК. А в разі чого підправити недоліки.

Які ще переваги має сервіс Campaign Monitor?

 • майже 250 інтеграцій з іншими корисними додатками;
 • цікаві статті про маркетинг на офіційному сайті компанії, правда, англійською мовою.

Аналітика сервісу. Campaign Monitor інтегрується з Гугл Аналітікс і дозволяє отримувати і відстежувати результати Ваших розсилок. Є спеціальні вбудовані звіти, які дуже докладні. Крім цього надаються можливості А / Б тестування.

Підтримка сервісу здійснюється виключно за допомогою спеціальної форми зворотного зв'язку на сайті. Багатьом користувачам такого способу зв'язку недостатньо, а альтернатива поки що не надається.

Ціни в Campaign Monitor. Безкоштовного тарифу на даний момент немає. За платним тарифами: можна оплатити відразу за місяць без будь-яких обмежень або платити окремо за кожне відправлене лист. Вартість буде прямо залежати від кількості передплатників.

MailChimp - один з найпопулярніших сервісів для здійснення розсилок. Сервіс англомовний, тому якщо у вас немає знання цієї мови, то доведеться трохи складно працювати з додатком.

Які типи листів і шаблони надає сервіс?

За допомогою сервісу Ви зможете провести такі типи кампаній: регулярну, просту текстову, A / B тестування і RSS-кампанія.

Регулярна: створення і редагування листів з використанням HTML. Проста текстова: створення листи без використання зображень. A / B тестування: завдяки йому можна відстежити яке з листів є найбільш успішним.

RSS кампанії: з їх допомогою розсилка відправлятиметься автоматично, коли на Вашому блозі відбулися які-небудь оновлення. Ваші передплатники дізнаються про це першими.

MailChimp пропонує готові шаблони листів, близько 300. Всі вони розбиті по тематиках.

Які ще можливості пропонує сервіс?

 • інтеграція з API. Надається інструкція як з цим працювати;
 • мобільні додатки, що дозволяють подивитися вигляд вашого листа на різних пристроях;
 • інтеграція з Facebook, Twitter, Google, Shopify, SurveyMonkey, популярними CMS і SaaS платформами.

Аналітика має доступний і приємний інтерфейс з безліччю корисних функцій. Надано дані про кількість передплатників, відсотку відкриття листів, кількості кліків по посиланнях. Можна інтегрувати з Google Analytics для більш ефективної роботи з передплатниками. Доступно A / B тестування.

Підтримка складається з великої бази знань, також є електронна пошта і чат, за якими можна швидко зв'язатися з адміністрацією сервісу.

З приводу вартості сервісу: надається кілька тарифів на вибір користувача.

Безкоштовний тариф "Starting Up" допоможе Вам зробити розсилку до 2 тисяч користувачів. Але не більше 12 тисяч листів на місяць. Тариф "Growing Business" - до 20 тисяч передплатників; "Pro Marketer" - понад 20 тисяч передплатників; "High Volume Sender" - понад 600 тисяч передплатників. Помісячна оплата має на увазі ціну від $ 10 за 500 передплатників, а варіант з оплатою за кожен лист - $ 0,03 за 300 листів і до $ 0,02, якщо передплатників більше 7500.

Sendsay - сервіс для розсилки електронних листів з російськомовним інтерфейсом і російськомовної підтримкою по декількох каналах зв'язку.

Можливості сервісу Sendsay:

 • розсилка email і sms, RSS-розсилка.
 • Тригерні послідовності і транзакційні розсилки.
 • Автовідповідачі.
 • Сегментація клієнтської бази і висновок статистичних даних.
 • Спліт-тестування.
 • Інтеграція з Google Analytics.
 • Безкоштовні шаблони і можливість настройки експрес-розсилок.
 • Розподіл прав доступу співробітникам.
 • Соціалізація розсилок, можливість створювати анкети і опитування для передплатників.
 • Можливість API.

Sendsay є комплексним рішенням для розсилки листів і повідомлень, тому сервіс користується популярністю серед російськомовного сегмента користувачів. Особливо часто його використовують для інтернет-магазинів.

Інтерфейс редактора досить простий і зрозумілий в управлінні. До шаблоном листа є можливість прикріпити файли, або вибрати блоковий, текстовий редактор.

Sendsay дасть можливість користувачеві створювати маркетингові компанії, які включають E-mail, SMS розсилки, опитування, A / B тестування. Спеціально підібраний розширений перелік інструментів дозволить збільшити ефективність розсилки за рахунок врахування особливостей передплатників і їх дій на сайті і в тілі розсилки.

Вартість сервісу. Для користувача на вибір надається три тарифні плани: Старт, Бізнес і Індивідуальний. Тариф Старт безкоштовний і підходить для початківців компаній, які тільки збирають базу своїх передплатників. Тариф Бізнес передбачений для бази передплатників до 100 тис. А вже й від їх кількості залежить і вартість розсилки. Тариф Індивідуальний - це комплексне рішення для великого бізнесу, вартість якого розраховується виходячи від потреб і завдань замовника.

WIX Shout Out - сервіс для запуску і оформлення розсилки. Ті, хто користуються послугами компанії Wix, зручно буде виконувати розсилку за допомогою даного сервісу. Так само він легкий і простий для розуміння новачкам.

Так само він легкий і простий для розуміння новачкам

Безкоштовний тариф включає: 3 кампанії і 5000 листів / міс. А цього цілком достатньо, якщо Ви взагалі раніше не робили розсилок, і на даний момент вирішили зайнятися емейл-маркетингом. Для інших користувачів розроблені тарифні плани: Стартовий, Бізнес і Безлімітний.

Особливості програми WIX Shout Out:

 • Всього шість готових шаблонів, правда всі вони досить сучасні;
 • Слабке API (тільки робота з контактами);
 • Гарний і сучасний інтерфейс;
 • Є мобільний додаток

SendExpert - сервіс поштової розсилки, головною особливістю якого є те, що Ви платите тільки за кількість відправлених листів, на передплатників обмежень немає. Якщо купувати 3 місяці, то ціни з 25% знижкою. На ринку СНД поки що даний сервіс маловідомий, але він має багато можливостей для налаштування ефективної розсилки для Ваших клієнтів.

На ринку СНД поки що даний сервіс маловідомий, але він має багато можливостей для налаштування ефективної розсилки для Ваших клієнтів

Особливості сервісу SendExpert:

 • Підтримує SMS розсилки;
 • Немає готових шаблонів листів;
 • Повні звіти про откриваеми листів, переходах і відмов від розсилки;
 • Перевірка листи на спам перед відправленням;
 • Можливість імпорту контактів в систему списком або внесенням їх вручну. Передплатників можна рознести по групах, а розсилку робити частинами;
 • Сервіс надає хорошу довідкову систему і корисний блог з порадами про проведення розсилки.

Sendinblue - ще один мало популярний сервіс для проведення емейл-маркетингу для Вашого сайту. Особливістю програми є те, що Ви платите виключно за кількість відправлених листів, на передплатників обмежень немає.

Особливістю програми є те, що Ви платите виключно за кількість відправлених листів, на передплатників обмежень немає

Особливості Sendinblue:

 • Інтерфейс англійською;
 • Можливість відправки SMS і конструктор листів;
 • Наявність зручного мобільного застосування;
 • Можливість відправляти листи через SMTP сервер сервісу;
 • Розширене планування;
 • Імпорт HTML;
 • WYSIWYG-редактор;
 • Аналітика одержувачів;
 • Доступ до SMTP сервісу;
 • Виділений IP для входу в електронну пошту зі свого домену;
 • Гнучкі автовідповідачі;
 • Персоналізація форми підписки;
 • Робота з Google Analytics і наявність звітів з детальною статистикою;
 • Доступ до API;
 • Модулі для Prestashop, Magento, WordPress, WooCommerce, EDD.

Можна підсумувати, що це молодий розвивається сервіс, з хорошими цінами і функціоналом.

AutoWebOffice - спеціалізований сервіс, який надає не тільки можливості для розсилки, але і систему продажу товарів.

Особливості сервісу AutoWebOffice:

 • Немає безкоштовної Версії;
 • Відсутні Готові шаблони для листів;
 • Можлівість Редагування контактів через API и підписка без підтвердження доступна только на найдорожчих тарифах;
 • Не зовсім зрозумілий інтерфейс, але якщо детально розібратися, то працювати з сервісом буде просто;
 • Є можливість А / Б тестування листів.

Висновок: даний сервіс буде комфортним і зручним для використання, якщо Ви вибрали високий тариф.

ElasticEmail - Чи не російськомовний сервіс, дуже цікавий інтерфейс з низькими цінами і багатофункціональним безкоштовним тарифом. Тому якщо Ви хоча б трохи знаєте англійську, то обов'язково протестуйте даний сервіс для відправки листів. Вартість визначається кількістю листів в місяць плюс кількістю контактів окремо. На безкоштовному тарифі Ви маєте можливість відправити 150000 листів / міс.

Особливості сервісу ElasticEmail:

 • Інтерфейс тільки англійською, як і підтримка сервісу;
 • Сторінка відписки тільки англійською;
 • Створення опитувань для одержувачів;
 • Можна додати більше ніж 2 варіанти в А / Б тестування;
 • Можна організувати А / Б тестування серії листів;
 • Є SMTP сервер;
 • Можна створювати динамічні списки, в які за певними критеріями потрапляють передплатники;
 • Нестандартна логіка інтерфейсу;
 • До проходження модерації відправлення листів обмежена 50 в день.

В цілому непоганий сервіс для організації розсилки листів для Ваших передплатників.

Sendpulse - сервіс для організації розсилки Вашим передплатникам. Надає можливість зробити розсилку не тільки по e-mail, а й webpush повідомлення і смс розсилку. Свої розсилки Ви зможете без проблем інтегрувати з існуючі проекти.

Можливості сервісу:

 • Сегментування передплатників по країні, мови браузера, сторінці і датою підписки, браузеру або платформі.
 • Безкоштовні push-повідомлення для всіх користувачів.
 • Проста і швидка інтеграція з будь-яким веб-сервісом.
 • Кожен користувач отримує виділений IP адреса для здійснення розсилок.
 • Зручне мобільний додаток для роботи з сервісом.
 • Надається блоковий редактор і шаблони листів на вибір.
 • Email-маркетинг "під ключ" - комплексне рішення для отримання швидкого результату.
 • Підтримка сервісу здійснюється, крім стандартних e-mail і чату, за багатоканальним телефоном.
 • На сайті є розділ "База знань" з великою кількістю корисної иформации по Email-маркетингу.

На вибір клієнта надається 4 варіанти співпраці:

 1. Безкоштовний - якщо у Вас менше 2,5 тис. Передплатників і плануєте розсилати не більше 15 тис. Листів на місяць.
 2. Щомісячна підписка - вартість залежить від кількості передплатників і частоти розсилки.
 3. Оплата тільки за відправлені листи. Цей варіант підходить для тих, хто рідко робить розсилки.
 4. У Вас більше мільйона передплатників? Тоді Вам необхідний ВІП-тариф. На сайті його вартість не вказується, необхідно зв'язуватися з відділом продажів для уточнення цієї інформації. Цей варіант - відмінне рішення для великих компаній.

Як підвищити вивозили на Ваші листи? Відповідь на це питання в наступній статті .

Для того, щоб вибрати саме той сервіс, який буде ідеальним рішенням для Вашого бізнесу, необхідно кілька з них протестувати. Крім того більшість з представленого списку мають безкоштовний період або безкоштовні тарифи, які і допоможуть Вам визначитися з вибором.

Бажаю Вам успішної розсилки! Вам також буде корисною інформація про популярних поштових серверах, докладніше за ПОСИЛАННЯ .

18891 раз (а) 12 Сьогодні переглянуто раз (а)

Топ 12 сервісів для e-mail розсилки

Ваш бізнес безпосередньо пов'язаний з Інтернетом? Тоді Ви напевно вже не раз стикалися з завданням запуску e-mail розсилки для клієнтів. Саме за допомогою неї можна донести необхідну інформацію до клієнта, а найголовніше сповіщати про знижки, акції або нововведення. Лист на e-mail скриньку клієнта - один з найбільш зручних і практичних методів спілкування з користувачами в Мережі. Звичайно ж, листи вручну відправляти кожного клієнта окремо дуже тимчасово затратно і складно. Тому були розроблені спеціальні сервіси для вирішення такого роду завдань. Ви напевно вже ознайомилися з матеріалом на нашому блозі про Email-Маркетингу , Дана стаття допоможе вам здійснити розсилку по клієнтам і зробити її максимально успішною. Але не допускайте того, щоб ваші листи сприймали як поштовий спам , Це негативно позначиться на репутації вашої компанії.

Про 9 популярних E-MAIL поштових клієнтів докладніше тут .

У цій статті розглянемо найбільш популярні і практичні сервіси для розсилки листів. Ознайомимося з їх функціоналом, інтерфейсом і ціновою політикою. Сподіваюся, дана добірка допоможе зробити Вашу розсилку ще більш вдалою і швидкою.

Отже, в статті представлені наступні сервіси для здійснення розсилки:

 • eSputnik
 • GetResponse
 • UniSender
 • Campaign Monitor
 • MailChimp
 • Sendsay
 • WIX Shout Out
 • SendExpert
 • Sendinblue
 • AutoWebOffice
 • ElasticEmail
 • Sendpulse

ЯК ВИБРАТИ ІНСТРУМЕНТ ДЛЯ розсилки ЛИСТІВ?

Для того, щоб вибрати найбільш ефективний сервіс для Вашого бізнесу, спочатку необхідно визначитися з кількома критеріями:

 • яка частота розсилки Вам необхідна;
 • яку базу передплатників Ви маєте;
 • чи потрібні листи з елементами HTML або Ви готові використовувати запропоновані шаблони;
 • чи є можливості аналітики і інтеграція з Google Analytics;
 • бюджет, який Ви готові витратити на використання сервісу.
eSputnik

- практичний і гнучкий сервіс для проведення комплексного e-mail маркетингу. Доступні для зв'язку з клієнтами канали email, SMS, web-push. Вони можуть застосовуватися і для масових і для тригерних розсилок.

Функціонал сервісу.

Інтерфейс сервісу eSputnik досить простий і зрозумілий, з ним буде легко розібратися навіть новачкові. При цьому на першій сторінці сервісу розміщена спеціальна інфографіка, яка допоможе зробити користувачеві розсилку.

Надіслати розсилку можна декількома способами за все в три кліка. Наприклад, у вкладці Повідомлення або у вкладці Групи контактів.

Система має шаблони блоків. Тому при створенні нового листа вам надається вибрати одну з декількох типових структур.

Які можливості надає сервіс розсилки?

 • створення унікальних листів за допомогою спеціального редактора;
 • генератор карток товарів для створення товарних блоків;
 • API-інтеграція;
 • редактор сценаріїв листів;
 • просунута сегментація;
 • функція додавання будь-яких полів в профіль контактів;
 • персоналізований контент в листах, наприклад, які товари подобаються клієнту;
 • є спеціальний "Рівень занепокоєння", який зроблений для того, щоб не перевантажувати передплатника листами.

Які можливості аналітики надає eSputnik?

Перше, що потрібно відзначити, що вона досить детальна. Наприклад, листи в звітах розділені на автоматичні (активні) і ручні (завершення). За замовчуванням сервіс додає до кожного посилання в листі 5 видів UTM-міток, що дає можливість аналізувати результати в Google Analytics і Яндекс.Метрика.

Листи можна тестувати: задавати різні теми і після розсилки дивитися, яка краще спрацювала.

Рубрики по автоматичним листів: графік динаміки відкриттів і переходів, кількість відправлених, доставлених листів, кількість прочитань, переходів, відписок, скарг на спам.

Звіт по ручним розсилок трохи інший. У ньому є рубрика «Статистика по доменах». З її допомогою ви зможете побачити, чи є проблеми з вивозили на певний домен. Найбільш важливий блок аналітики знаходиться у вкладці Контакти. Це блок Статистика. Він показує: динаміку приросту бази, активності аудиторії по відрізках часу, структуру контактної бази по активності і по каналах комунікації. Надається когортний аналіз і RFM-аналіз для більш детальної аналітики Вашої розсилки.

Якщо розглядати сторону технічної підтримки сервісу, то вона досить активна і, що зручно, російськомовна. Надається кілька каналів зв'язку для клієнтів.

Вартість сервісу залежить від бази контактів, по якій Ви збираєтеся робити розсилку і від кількості листів, які необхідно відправити за місяць. Але зверніть увагу, що сервіс також пропонує 2500 пробних email і 10 SMS. Для новачків, у яких кількість адрес не перевищує 500, розсилки безкоштовні. Є спеціальний тариф "Під ключ", який пропонує повний комплекс емейл-маркетингу за певну суму в місяць.

GetResponse - сервіс розсилки листів від польських розробників. Він досить популярний як в російськомовному сегменті, так і за кордоном. Його широко використовують і радять для розсилки листів навіть іноземні блогери.

Яку функціональність пропонує сервіс?

Для користувача пропонується дуже зручний і корисний конструктор для складання листів. Завдяки безлічі функцій можна створити практично будь-який лист, але крім цього скористатися готовими шаблонами, яких налічується понад 500 штук. За допомогою сервісу GetResponse Ви зможете створювати форми реєстрації, цільові сторінки, адаптивний дизайн листів, проводити A / B тестування розсилок, налаштувати автоматизація листів, наприклад, для привітання з днем ​​народження або проведення акцій.

Сервіс багатий функціоналом і забезпечує:

 • інтеграцію з соціальними мережами;
 • галерею безкоштовних зображень на різноманітні тематики для використання їх в листах;
 • автовідповідачі листів;
 • вбудовуються в листи опитування;
 • інтеграція з API.

Що являє собою аналітика сервісу? Це багатофункціональна внутрішня аналітика, яка дозволяє простежувати поведінку користувачів щодо ваших листів в різні дні і різний час; розбивати передплатників за різними ознаками; порівнювати результати декількох розсилок. Ви зможете налаштувати повідомлення на пошту зі звітами про проведені розсилок.

Підтримка: Є база знань з питаннями і відповідями, підтримка по телефону англійською мовою, live-чат і email російською. Якщо Вам знадобиться допомога, то Вам буде куди звернутися за оперативною підтримкою.

Цінова політика: GetResponse пропонує 7 готових тарифів для користувачів, але крім них є 30-денний тестовий період. Вартість тарифу безпосередньо залежить від кількості Ваших передплатників 1000 передплатників - $ 15 в місяць; 2500 передплатників - $ 25 в місяць; 5000 передплатників - $ 45 в місяць; 10000 передплатників - $ 65 в місяць; 25000 передплатників - $ 145 в місяць; 50000 передплатників - $ 250 в місяць; 100000 передплатників - $ 450 в місяць.

UniSender - один з найпопулярніших сервісів в російськомовному сегменті для здійснення не лише емейл, але SMS розсилок.

Що пропонує функціонал сервісу?

За допомогою сервісу Ви зможете створювати листи трьома способами: за допомогою блочного редактора, за допомогою шаблону листів і створення листи з вашим дизайном.

 1. Спеціальний конструктор - блоковий редактор. З його допомогою можна швидко створити простий лист. Для цього необхідно просто натискайте на блоки листи або змінюйте їх.
 2. Unisender пропонує близько 50 готових шаблонів, в тому числі спеціальні тематичні, наприклад, свята, розпродажі і тд.
 3. Функція "Лист з вашим дизайном" відкриває HTML-редактор, який дозволяє створити власне лист або завантажити вже готове з файлу або web-сторінки.

Електронні листи дуже корисно поєднувати з SMS розсилками, а даний сервіс дозволяє це зробити легко. Так ви завжди будете мати два канали для зв'язку з клієнтом.

Що ще цікавого?

 • RSS-розсилки;
 • інтеграція з CMS, CRM і по API;
 • створення власних форм підписки / відписки;
 • платні консультації фахівців з email-розсилок;
 • готові рішення email-розсилок для банків, інтернет-магазинів, турфірм, Інфобізнес, салонів краси, клінік і бізнесу з продажу квитків.

Які можливості надає аналітика сервісу?

Перш за все, це вбудований сервіс аналітики. Він показує відсоток відкриття листів, переходів. Дозволяє підключитися до Google Analytics і Яндекс.Метрика.

Пропонує систему спліт-тестування, за допомогою якого можна протестувати будь-яку частину листа і найбільш ефективно налаштувати рекламну кампанію.

Яку підтримку надає сервіс?

Підтримка здійснюється через форму на сайті, по телефону і в чаті. Цього цілком вистачає для якісної і результативної роботи з сервісом.

Вартість сервісу. Для користувача на вибір пропонується 4 тарифу, перший з яких безкоштовний. Звичайно ж, він має обмеження -100 передплатників і 1500 листів в місяць.

Campaign Monitor - сервіс для здійснення розсилки, популярний в англомовному сегменті. Дуже простий в управлінні і з ним впорається навіть той, хто не має знань в HTML.

Можливості сервісу. Наприклад, для оформлення листа Ви можете вибрати готовий безкоштовний шаблон, їх розроблено близько 70. Або завантажити вже готовий лист в HTML. Якщо завантажте звичайне текстове, то сервіс не зможе відстежити кількість кліків і відкриттів. За допомогою функції попереднього можете побачити як Ваш лист буде виглядати на мобільному і ПК. А в разі чого підправити недоліки.

Які ще переваги має сервіс Campaign Monitor?

 • майже 250 інтеграцій з іншими корисними додатками;
 • цікаві статті про маркетинг на офіційному сайті компанії, правда, англійською мовою.

Аналітика сервісу. Campaign Monitor інтегрується з Гугл Аналітікс і дозволяє отримувати і відстежувати результати Ваших розсилок. Є спеціальні вбудовані звіти, які дуже докладні. Крім цього надаються можливості А / Б тестування.

Підтримка сервісу здійснюється виключно за допомогою спеціальної форми зворотного зв'язку на сайті. Багатьом користувачам такого способу зв'язку недостатньо, а альтернатива поки що не надається.

Ціни в Campaign Monitor. Безкоштовного тарифу на даний момент немає. За платним тарифами: можна оплатити відразу за місяць без будь-яких обмежень або платити окремо за кожне відправлене лист. Вартість буде прямо залежати від кількості передплатників.

MailChimp - один з найпопулярніших сервісів для здійснення розсилок. Сервіс англомовний, тому якщо у вас немає знання цієї мови, то доведеться трохи складно працювати з додатком.

Які типи листів і шаблони надає сервіс?

За допомогою сервісу Ви зможете провести такі типи кампаній: регулярну, просту текстову, A / B тестування і RSS-кампанія.

Регулярна: створення і редагування листів з використанням HTML. Проста текстова: створення листи без використання зображень. A / B тестування: завдяки йому можна відстежити яке з листів є найбільш успішним.

RSS кампанії: з їх допомогою розсилка відправлятиметься автоматично, коли на Вашому блозі відбулися які-небудь оновлення. Ваші передплатники дізнаються про це першими.

MailChimp пропонує готові шаблони листів, близько 300. Всі вони розбиті по тематиках.

Які ще можливості пропонує сервіс?

 • інтеграція з API. Надається інструкція як з цим працювати;
 • мобільні додатки, що дозволяють подивитися вигляд вашого листа на різних пристроях;
 • інтеграція з Facebook, Twitter, Google, Shopify, SurveyMonkey, популярними CMS і SaaS платформами.

Аналітика має доступний і приємний інтерфейс з безліччю корисних функцій. Надано дані про кількість передплатників, відсотку відкриття листів, кількості кліків по посиланнях. Можна інтегрувати з Google Analytics для більш ефективної роботи з передплатниками. Доступно A / B тестування.

Підтримка складається з великої бази знань, також є електронна пошта і чат, за якими можна швидко зв'язатися з адміністрацією сервісу.

З приводу вартості сервісу: надається кілька тарифів на вибір користувача.

Безкоштовний тариф "Starting Up" допоможе Вам зробити розсилку до 2 тисяч користувачів. Але не більше 12 тисяч листів на місяць. Тариф "Growing Business" - до 20 тисяч передплатників; "Pro Marketer" - понад 20 тисяч передплатників; "High Volume Sender" - понад 600 тисяч передплатників. Помісячна оплата має на увазі ціну від $ 10 за 500 передплатників, а варіант з оплатою за кожен лист - $ 0,03 за 300 листів і до $ 0,02, якщо передплатників більше 7500.

Sendsay - сервіс для розсилки електронних листів з російськомовним інтерфейсом і російськомовної підтримкою по декількох каналах зв'язку.

Можливості сервісу Sendsay:

 • розсилка email і sms, RSS-розсилка.
 • Тригерні послідовності і транзакційні розсилки.
 • Автовідповідачі.
 • Сегментація клієнтської бази і висновок статистичних даних.
 • Спліт-тестування.
 • Інтеграція з Google Analytics.
 • Безкоштовні шаблони і можливість настройки експрес-розсилок.
 • Розподіл прав доступу співробітникам.
 • Соціалізація розсилок, можливість створювати анкети і опитування для передплатників.
 • Можливість API.

Sendsay є комплексним рішенням для розсилки листів і повідомлень, тому сервіс користується популярністю серед російськомовного сегмента користувачів. Особливо часто його використовують для інтернет-магазинів.

Інтерфейс редактора досить простий і зрозумілий в управлінні. До шаблоном листа є можливість прикріпити файли, або вибрати блоковий, текстовий редактор.

Sendsay дасть можливість користувачеві створювати маркетингові компанії, які включають E-mail, SMS розсилки, опитування, A / B тестування. Спеціально підібраний розширений перелік інструментів дозволить збільшити ефективність розсилки за рахунок врахування особливостей передплатників і їх дій на сайті і в тілі розсилки.

Вартість сервісу. Для користувача на вибір надається три тарифні плани: Старт, Бізнес і Індивідуальний. Тариф Старт безкоштовний і підходить для початківців компаній, які тільки збирають базу своїх передплатників. Тариф Бізнес передбачений для бази передплатників до 100 тис. А вже й від їх кількості залежить і вартість розсилки. Тариф Індивідуальний - це комплексне рішення для великого бізнесу, вартість якого розраховується виходячи від потреб і завдань замовника.

WIX Shout Out - сервіс для запуску і оформлення розсилки. Ті, хто користуються послугами компанії Wix, зручно буде виконувати розсилку за допомогою даного сервісу. Так само він легкий і простий для розуміння новачкам.

Так само він легкий і простий для розуміння новачкам

Безкоштовний тариф включає: 3 кампанії і 5000 листів / міс. А цього цілком достатньо, якщо Ви взагалі раніше не робили розсилок, і на даний момент вирішили зайнятися емейл-маркетингом. Для інших користувачів розроблені тарифні плани: Стартовий, Бізнес і Безлімітний.

Особливості програми WIX Shout Out:

 • Всього шість готових шаблонів, правда всі вони досить сучасні;
 • Слабке API (тільки робота з контактами);
 • Гарний і сучасний інтерфейс;
 • Є мобільний додаток

SendExpert - сервіс поштової розсилки, головною особливістю якого є те, що Ви платите тільки за кількість відправлених листів, на передплатників обмежень немає. Якщо купувати 3 місяці, то ціни з 25% знижкою. На ринку СНД поки що даний сервіс маловідомий, але він має багато можливостей для налаштування ефективної розсилки для Ваших клієнтів.

На ринку СНД поки що даний сервіс маловідомий, але він має багато можливостей для налаштування ефективної розсилки для Ваших клієнтів

Особливості сервісу SendExpert:

 • Підтримує SMS розсилки;
 • Немає готових шаблонів листів;
 • Повні звіти про откриваеми листів, переходах і відмов від розсилки;
 • Перевірка листи на спам перед відправленням;
 • Можливість імпорту контактів в систему списком або внесенням їх вручну. Передплатників можна рознести по групах, а розсилку робити частинами;
 • Сервіс надає хорошу довідкову систему і корисний блог з порадами про проведення розсилки.

Sendinblue - ще один мало популярний сервіс для проведення емейл-маркетингу для Вашого сайту. Особливістю програми є те, що Ви платите виключно за кількість відправлених листів, на передплатників обмежень немає.

Особливістю програми є те, що Ви платите виключно за кількість відправлених листів, на передплатників обмежень немає

Особливості Sendinblue:

 • Інтерфейс англійською;
 • Можливість відправки SMS і конструктор листів;
 • Наявність зручного мобільного застосування;
 • Можливість відправляти листи через SMTP сервер сервісу;
 • Розширене планування;
 • Імпорт HTML;
 • WYSIWYG-редактор;
 • Аналітика одержувачів;
 • Доступ до SMTP сервісу;
 • Виділений IP для входу в електронну пошту зі свого домену;
 • Гнучкі автовідповідачі;
 • Персоналізація форми підписки;
 • Робота з Google Analytics і наявність звітів з детальною статистикою;
 • Доступ до API;
 • Модулі для Prestashop, Magento, WordPress, WooCommerce, EDD.

Можна підсумувати, що це молодий розвивається сервіс, з хорошими цінами і функціоналом.

AutoWebOffice - спеціалізований сервіс, який надає не тільки можливості для розсилки, але і систему продажу товарів.

Особливості сервісу AutoWebOffice:

 • Немає безкоштовної Версії;
 • Відсутні Готові шаблони для листів;
 • Можлівість Редагування контактів через API и підписка без підтвердження доступна только на найдорожчих тарифах;
 • Не зовсім зрозумілий інтерфейс, але якщо детально розібратися, то працювати з сервісом буде просто;
 • Є можливість А / Б тестування листів.

Висновок: даний сервіс буде комфортним і зручним для використання, якщо Ви вибрали високий тариф.

ElasticEmail - Чи не російськомовний сервіс, дуже цікавий інтерфейс з низькими цінами і багатофункціональним безкоштовним тарифом. Тому якщо Ви хоча б трохи знаєте англійську, то обов'язково протестуйте даний сервіс для відправки листів. Вартість визначається кількістю листів в місяць плюс кількістю контактів окремо. На безкоштовному тарифі Ви маєте можливість відправити 150000 листів / міс.

Особливості сервісу ElasticEmail:

 • Інтерфейс тільки англійською, як і підтримка сервісу;
 • Сторінка відписки тільки англійською;
 • Створення опитувань для одержувачів;
 • Можна додати більше ніж 2 варіанти в А / Б тестування;
 • Можна організувати А / Б тестування серії листів;
 • Є SMTP сервер;
 • Можна створювати динамічні списки, в які за певними критеріями потрапляють передплатники;
 • Нестандартна логіка інтерфейсу;
 • До проходження модерації відправлення листів обмежена 50 в день.

В цілому непоганий сервіс для організації розсилки листів для Ваших передплатників.

Sendpulse - сервіс для організації розсилки Вашим передплатникам. Надає можливість зробити розсилку не тільки по e-mail, а й webpush повідомлення і смс розсилку. Свої розсилки Ви зможете без проблем інтегрувати з існуючі проекти.

Можливості сервісу:

 • Сегментування передплатників по країні, мови браузера, сторінці і датою підписки, браузеру або платформі.
 • Безкоштовні push-повідомлення для всіх користувачів.
 • Проста і швидка інтеграція з будь-яким веб-сервісом.
 • Кожен користувач отримує виділений IP адреса для здійснення розсилок.
 • Зручне мобільний додаток для роботи з сервісом.
 • Надається блоковий редактор і шаблони листів на вибір.
 • Email-маркетинг "під ключ" - комплексне рішення для отримання швидкого результату.
 • Підтримка сервісу здійснюється, крім стандартних e-mail і чату, за багатоканальним телефоном.
 • На сайті є розділ "База знань" з великою кількістю корисної иформации по Email-маркетингу.

На вибір клієнта надається 4 варіанти співпраці:

 1. Безкоштовний - якщо у Вас менше 2,5 тис. Передплатників і плануєте розсилати не більше 15 тис. Листів на місяць.
 2. Щомісячна підписка - вартість залежить від кількості передплатників і частоти розсилки.
 3. Оплата тільки за відправлені листи. Цей варіант підходить для тих, хто рідко робить розсилки.
 4. У Вас більше мільйона передплатників? Тоді Вам необхідний ВІП-тариф. На сайті його вартість не вказується, необхідно зв'язуватися з відділом продажів для уточнення цієї інформації. Цей варіант - відмінне рішення для великих компаній.

Як підвищити вивозили на Ваші листи? Відповідь на це питання в наступній статті .

Для того, щоб вибрати саме той сервіс, який буде ідеальним рішенням для Вашого бізнесу, необхідно кілька з них протестувати. Крім того більшість з представленого списку мають безкоштовний період або безкоштовні тарифи, які і допоможуть Вам визначитися з вибором.

Бажаю Вам успішної розсилки! Вам також буде корисною інформація про популярних поштових серверах, докладніше за ПОСИЛАННЯ .

18891 раз (а) 12 Сьогодні переглянуто раз (а)

Топ 12 сервісів для e-mail розсилки

Ваш бізнес безпосередньо пов'язаний з Інтернетом? Тоді Ви напевно вже не раз стикалися з завданням запуску e-mail розсилки для клієнтів. Саме за допомогою неї можна донести необхідну інформацію до клієнта, а найголовніше сповіщати про знижки, акції або нововведення. Лист на e-mail скриньку клієнта - один з найбільш зручних і практичних методів спілкування з користувачами в Мережі. Звичайно ж, листи вручну відправляти кожного клієнта окремо дуже тимчасово затратно і складно. Тому були розроблені спеціальні сервіси для вирішення такого роду завдань. Ви напевно вже ознайомилися з матеріалом на нашому блозі про Email-Маркетингу , Дана стаття допоможе вам здійснити розсилку по клієнтам і зробити її максимально успішною. Але не допускайте того, щоб ваші листи сприймали як поштовий спам , Це негативно позначиться на репутації вашої компанії.

Про 9 популярних E-MAIL поштових клієнтів докладніше тут .

У цій статті розглянемо найбільш популярні і практичні сервіси для розсилки листів. Ознайомимося з їх функціоналом, інтерфейсом і ціновою політикою. Сподіваюся, дана добірка допоможе зробити Вашу розсилку ще більш вдалою і швидкою.

Отже, в статті представлені наступні сервіси для здійснення розсилки:

 • eSputnik
 • GetResponse
 • UniSender
 • Campaign Monitor
 • MailChimp
 • Sendsay
 • WIX Shout Out
 • SendExpert
 • Sendinblue
 • AutoWebOffice
 • ElasticEmail
 • Sendpulse

ЯК ВИБРАТИ ІНСТРУМЕНТ ДЛЯ розсилки ЛИСТІВ?

Для того, щоб вибрати найбільш ефективний сервіс для Вашого бізнесу, спочатку необхідно визначитися з кількома критеріями:

 • яка частота розсилки Вам необхідна;
 • яку базу передплатників Ви маєте;
 • чи потрібні листи з елементами HTML або Ви готові використовувати запропоновані шаблони;
 • чи є можливості аналітики і інтеграція з Google Analytics;
 • бюджет, який Ви готові витратити на використання сервісу.
eSputnik

- практичний і гнучкий сервіс для проведення комплексного e-mail маркетингу. Доступні для зв'язку з клієнтами канали email, SMS, web-push. Вони можуть застосовуватися і для масових і для тригерних розсилок.

Функціонал сервісу.

Інтерфейс сервісу eSputnik досить простий і зрозумілий, з ним буде легко розібратися навіть новачкові. При цьому на першій сторінці сервісу розміщена спеціальна інфографіка, яка допоможе зробити користувачеві розсилку.

Надіслати розсилку можна декількома способами за все в три кліка. Наприклад, у вкладці Повідомлення або у вкладці Групи контактів.

Система має шаблони блоків. Тому при створенні нового листа вам надається вибрати одну з декількох типових структур.

Які можливості надає сервіс розсилки?

 • створення унікальних листів за допомогою спеціального редактора;
 • генератор карток товарів для створення товарних блоків;
 • API-інтеграція;
 • редактор сценаріїв листів;
 • просунута сегментація;
 • функція додавання будь-яких полів в профіль контактів;
 • персоналізований контент в листах, наприклад, які товари подобаються клієнту;
 • є спеціальний "Рівень занепокоєння", який зроблений для того, щоб не перевантажувати передплатника листами.

Які можливості аналітики надає eSputnik?

Перше, що потрібно відзначити, що вона досить детальна. Наприклад, листи в звітах розділені на автоматичні (активні) і ручні (завершення). За замовчуванням сервіс додає до кожного посилання в листі 5 видів UTM-міток, що дає можливість аналізувати результати в Google Analytics і Яндекс.Метрика.

Листи можна тестувати: задавати різні теми і після розсилки дивитися, яка краще спрацювала.

Рубрики по автоматичним листів: графік динаміки відкриттів і переходів, кількість відправлених, доставлених листів, кількість прочитань, переходів, відписок, скарг на спам.

Звіт по ручним розсилок трохи інший. У ньому є рубрика «Статистика по доменах». З її допомогою ви зможете побачити, чи є проблеми з вивозили на певний домен. Найбільш важливий блок аналітики знаходиться у вкладці Контакти. Це блок Статистика. Він показує: динаміку приросту бази, активності аудиторії по відрізках часу, структуру контактної бази по активності і по каналах комунікації. Надається когортний аналіз і RFM-аналіз для більш детальної аналітики Вашої розсилки.

Якщо розглядати сторону технічної підтримки сервісу, то вона досить активна і, що зручно, російськомовна. Надається кілька каналів зв'язку для клієнтів.

Вартість сервісу залежить від бази контактів, по якій Ви збираєтеся робити розсилку і від кількості листів, які необхідно відправити за місяць. Але зверніть увагу, що сервіс також пропонує 2500 пробних email і 10 SMS. Для новачків, у яких кількість адрес не перевищує 500, розсилки безкоштовні. Є спеціальний тариф "Під ключ", який пропонує повний комплекс емейл-маркетингу за певну суму в місяць.

GetResponse - сервіс розсилки листів від польських розробників. Він досить популярний як в російськомовному сегменті, так і за кордоном. Його широко використовують і радять для розсилки листів навіть іноземні блогери.

Яку функціональність пропонує сервіс?

Для користувача пропонується дуже зручний і корисний конструктор для складання листів. Завдяки безлічі функцій можна створити практично будь-який лист, але крім цього скористатися готовими шаблонами, яких налічується понад 500 штук. За допомогою сервісу GetResponse Ви зможете створювати форми реєстрації, цільові сторінки, адаптивний дизайн листів, проводити A / B тестування розсилок, налаштувати автоматизація листів, наприклад, для привітання з днем ​​народження або проведення акцій.

Сервіс багатий функціоналом і забезпечує:

 • інтеграцію з соціальними мережами;
 • галерею безкоштовних зображень на різноманітні тематики для використання їх в листах;
 • автовідповідачі листів;
 • вбудовуються в листи опитування;
 • інтеграція з API.

Що являє собою аналітика сервісу? Це багатофункціональна внутрішня аналітика, яка дозволяє простежувати поведінку користувачів щодо ваших листів в різні дні і різний час; розбивати передплатників за різними ознаками; порівнювати результати декількох розсилок. Ви зможете налаштувати повідомлення на пошту зі звітами про проведені розсилок.

Підтримка: Є база знань з питаннями і відповідями, підтримка по телефону англійською мовою, live-чат і email російською. Якщо Вам знадобиться допомога, то Вам буде куди звернутися за оперативною підтримкою.

Цінова політика: GetResponse пропонує 7 готових тарифів для користувачів, але крім них є 30-денний тестовий період. Вартість тарифу безпосередньо залежить від кількості Ваших передплатників 1000 передплатників - $ 15 в місяць; 2500 передплатників - $ 25 в місяць; 5000 передплатників - $ 45 в місяць; 10000 передплатників - $ 65 в місяць; 25000 передплатників - $ 145 в місяць; 50000 передплатників - $ 250 в місяць; 100000 передплатників - $ 450 в місяць.

UniSender - один з найпопулярніших сервісів в російськомовному сегменті для здійснення не лише емейл, але SMS розсилок.

Що пропонує функціонал сервісу?

За допомогою сервісу Ви зможете створювати листи трьома способами: за допомогою блочного редактора, за допомогою шаблону листів і створення листи з вашим дизайном.

 1. Спеціальний конструктор - блоковий редактор. З його допомогою можна швидко створити простий лист. Для цього необхідно просто натискайте на блоки листи або змінюйте їх.
 2. Unisender пропонує близько 50 готових шаблонів, в тому числі спеціальні тематичні, наприклад, свята, розпродажі і тд.
 3. Функція "Лист з вашим дизайном" відкриває HTML-редактор, який дозволяє створити власне лист або завантажити вже готове з файлу або web-сторінки.

Електронні листи дуже корисно поєднувати з SMS розсилками, а даний сервіс дозволяє це зробити легко. Так ви завжди будете мати два канали для зв'язку з клієнтом.

Що ще цікавого?

 • RSS-розсилки;
 • інтеграція з CMS, CRM і по API;
 • створення власних форм підписки / відписки;
 • платні консультації фахівців з email-розсилок;
 • готові рішення email-розсилок для банків, інтернет-магазинів, турфірм, Інфобізнес, салонів краси, клінік і бізнесу з продажу квитків.

Які можливості надає аналітика сервісу?

Перш за все, це вбудований сервіс аналітики. Він показує відсоток відкриття листів, переходів. Дозволяє підключитися до Google Analytics і Яндекс.Метрика.

Пропонує систему спліт-тестування, за допомогою якого можна протестувати будь-яку частину листа і найбільш ефективно налаштувати рекламну кампанію.

Яку підтримку надає сервіс?

Підтримка здійснюється через форму на сайті, по телефону і в чаті. Цього цілком вистачає для якісної і результативної роботи з сервісом.

Вартість сервісу. Для користувача на вибір пропонується 4 тарифу, перший з яких безкоштовний. Звичайно ж, він має обмеження -100 передплатників і 1500 листів в місяць.

Campaign Monitor - сервіс для здійснення розсилки, популярний в англомовному сегменті. Дуже простий в управлінні і з ним впорається навіть той, хто не має знань в HTML.

Можливості сервісу. Наприклад, для оформлення листа Ви можете вибрати готовий безкоштовний шаблон, їх розроблено близько 70. Або завантажити вже готовий лист в HTML. Якщо завантажте звичайне текстове, то сервіс не зможе відстежити кількість кліків і відкриттів. За допомогою функції попереднього можете побачити як Ваш лист буде виглядати на мобільному і ПК. А в разі чого підправити недоліки.

Які ще переваги має сервіс Campaign Monitor?

 • майже 250 інтеграцій з іншими корисними додатками;
 • цікаві статті про маркетинг на офіційному сайті компанії, правда, англійською мовою.

Аналітика сервісу. Campaign Monitor інтегрується з Гугл Аналітікс і дозволяє отримувати і відстежувати результати Ваших розсилок. Є спеціальні вбудовані звіти, які дуже докладні. Крім цього надаються можливості А / Б тестування.

Підтримка сервісу здійснюється виключно за допомогою спеціальної форми зворотного зв'язку на сайті. Багатьом користувачам такого способу зв'язку недостатньо, а альтернатива поки що не надається.

Ціни в Campaign Monitor. Безкоштовного тарифу на даний момент немає. За платним тарифами: можна оплатити відразу за місяць без будь-яких обмежень або платити окремо за кожне відправлене лист. Вартість буде прямо залежати від кількості передплатників.

MailChimp - один з найпопулярніших сервісів для здійснення розсилок. Сервіс англомовний, тому якщо у вас немає знання цієї мови, то доведеться трохи складно працювати з додатком.

Які типи листів і шаблони надає сервіс?

За допомогою сервісу Ви зможете провести такі типи кампаній: регулярну, просту текстову, A / B тестування і RSS-кампанія.

Регулярна: створення і редагування листів з використанням HTML. Проста текстова: створення листи без використання зображень. A / B тестування: завдяки йому можна відстежити яке з листів є найбільш успішним.

RSS кампанії: з їх допомогою розсилка відправлятиметься автоматично, коли на Вашому блозі відбулися які-небудь оновлення. Ваші передплатники дізнаються про це першими.

MailChimp пропонує готові шаблони листів, близько 300. Всі вони розбиті по тематиках.

Які ще можливості пропонує сервіс?

 • інтеграція з API. Надається інструкція як з цим працювати;
 • мобільні додатки, що дозволяють подивитися вигляд вашого листа на різних пристроях;
 • інтеграція з Facebook, Twitter, Google, Shopify, SurveyMonkey, популярними CMS і SaaS платформами.

Аналітика має доступний і приємний інтерфейс з безліччю корисних функцій. Надано дані про кількість передплатників, відсотку відкриття листів, кількості кліків по посиланнях. Можна інтегрувати з Google Analytics для більш ефективної роботи з передплатниками. Доступно A / B тестування.

Підтримка складається з великої бази знань, також є електронна пошта і чат, за якими можна швидко зв'язатися з адміністрацією сервісу.

З приводу вартості сервісу: надається кілька тарифів на вибір користувача.

Безкоштовний тариф "Starting Up" допоможе Вам зробити розсилку до 2 тисяч користувачів. Але не більше 12 тисяч листів на місяць. Тариф "Growing Business" - до 20 тисяч передплатників; "Pro Marketer" - понад 20 тисяч передплатників; "High Volume Sender" - понад 600 тисяч передплатників. Помісячна оплата має на увазі ціну від $ 10 за 500 передплатників, а варіант з оплатою за кожен лист - $ 0,03 за 300 листів і до $ 0,02, якщо передплатників більше 7500.

Sendsay - сервіс для розсилки електронних листів з російськомовним інтерфейсом і російськомовної підтримкою по декількох каналах зв'язку.

Можливості сервісу Sendsay:

 • розсилка email і sms, RSS-розсилка.
 • Тригерні послідовності і транзакційні розсилки.
 • Автовідповідачі.
 • Сегментація клієнтської бази і висновок статистичних даних.
 • Спліт-тестування.
 • Інтеграція з Google Analytics.
 • Безкоштовні шаблони і можливість настройки експрес-розсилок.
 • Розподіл прав доступу співробітникам.
 • Соціалізація розсилок, можливість створювати анкети і опитування для передплатників.
 • Можливість API.

Sendsay є комплексним рішенням для розсилки листів і повідомлень, тому сервіс користується популярністю серед російськомовного сегмента користувачів. Особливо часто його використовують для інтернет-магазинів.

Інтерфейс редактора досить простий і зрозумілий в управлінні. До шаблоном листа є можливість прикріпити файли, або вибрати блоковий, текстовий редактор.

Sendsay дасть можливість користувачеві створювати маркетингові компанії, які включають E-mail, SMS розсилки, опитування, A / B тестування. Спеціально підібраний розширений перелік інструментів дозволить збільшити ефективність розсилки за рахунок врахування особливостей передплатників і їх дій на сайті і в тілі розсилки.

Вартість сервісу. Для користувача на вибір надається три тарифні плани: Старт, Бізнес і Індивідуальний. Тариф Старт безкоштовний і підходить для початківців компаній, які тільки збирають базу своїх передплатників. Тариф Бізнес передбачений для бази передплатників до 100 тис. А вже й від їх кількості залежить і вартість розсилки. Тариф Індивідуальний - це комплексне рішення для великого бізнесу, вартість якого розраховується виходячи від потреб і завдань замовника.

WIX Shout Out - сервіс для запуску і оформлення розсилки. Ті, хто користуються послугами компанії Wix, зручно буде виконувати розсилку за допомогою даного сервісу. Так само він легкий і простий для розуміння новачкам.

Так само він легкий і простий для розуміння новачкам

Безкоштовний тариф включає: 3 кампанії і 5000 листів / міс. А цього цілком достатньо, якщо Ви взагалі раніше не робили розсилок, і на даний момент вирішили зайнятися емейл-маркетингом. Для інших користувачів розроблені тарифні плани: Стартовий, Бізнес і Безлімітний.

Особливості програми WIX Shout Out:

 • Всього шість готових шаблонів, правда всі вони досить сучасні;
 • Слабке API (тільки робота з контактами);
 • Гарний і сучасний інтерфейс;
 • Є мобільний додаток

SendExpert - сервіс поштової розсилки, головною особливістю якого є те, що Ви платите тільки за кількість відправлених листів, на передплатників обмежень немає. Якщо купувати 3 місяці, то ціни з 25% знижкою. На ринку СНД поки що даний сервіс маловідомий, але він має багато можливостей для налаштування ефективної розсилки для Ваших клієнтів.

На ринку СНД поки що даний сервіс маловідомий, але він має багато можливостей для налаштування ефективної розсилки для Ваших клієнтів

Особливості сервісу SendExpert:

 • Підтримує SMS розсилки;
 • Немає готових шаблонів листів;
 • Повні звіти про откриваеми листів, переходах і відмов від розсилки;
 • Перевірка листи на спам перед відправленням;
 • Можливість імпорту контактів в систему списком або внесенням їх вручну. Передплатників можна рознести по групах, а розсилку робити частинами;
 • Сервіс надає хорошу довідкову систему і корисний блог з порадами про проведення розсилки.

Sendinblue - ще один мало популярний сервіс для проведення емейл-маркетингу для Вашого сайту. Особливістю програми є те, що Ви платите виключно за кількість відправлених листів, на передплатників обмежень немає.

Особливістю програми є те, що Ви платите виключно за кількість відправлених листів, на передплатників обмежень немає

Особливості Sendinblue:

 • Інтерфейс англійською;
 • Можливість відправки SMS і конструктор листів;
 • Наявність зручного мобільного застосування;
 • Можливість відправляти листи через SMTP сервер сервісу;
 • Розширене планування;
 • Імпорт HTML;
 • WYSIWYG-редактор;
 • Аналітика одержувачів;
 • Доступ до SMTP сервісу;
 • Виділений IP для входу в електронну пошту зі свого домену;
 • Гнучкі автовідповідачі;
 • Персоналізація форми підписки;
 • Робота з Google Analytics і наявність звітів з детальною статистикою;
 • Доступ до API;
 • Модулі для Prestashop, Magento, WordPress, WooCommerce, EDD.

Можна підсумувати, що це молодий розвивається сервіс, з хорошими цінами і функціоналом.

AutoWebOffice - спеціалізований сервіс, який надає не тільки можливості для розсилки, але і систему продажу товарів.

Особливості сервісу AutoWebOffice:

 • Немає безкоштовної версії;
 • Відсутні готові шаблони для листів;
 • Можливість редагування контактів через API і підписка без підтвердження доступна тільки на найдорожчих тарифах;
 • Не зовсім зрозумілий інтерфейс, але якщо детально розібратися, то працювати з сервісом буде просто;
 • Є можливість А / Б тестування листів.

Висновок: даний сервіс буде комфортним і зручним для використання, якщо Ви вибрали високий тариф.

ElasticEmail - Чи не російськомовний сервіс, дуже цікавий інтерфейс з низькими цінами і багатофункціональним безкоштовним тарифом. Тому якщо Ви хоча б трохи знаєте англійську, то обов'язково протестуйте даний сервіс для відправки листів. Вартість визначається кількістю листів в місяць плюс кількістю контактів окремо. На безкоштовному тарифі Ви маєте можливість відправити 150000 листів / міс.

Особливості сервісу ElasticEmail:

 • Інтерфейс тільки англійською, як і підтримка сервісу;
 • Сторінка відписки тільки англійською;
 • Створення опитувань для одержувачів;
 • Можна додати більше ніж 2 варіанти в А / Б тестування;
 • Можна організувати А / Б тестування серії листів;
 • Є SMTP сервер;
 • Можна створювати динамічні списки, в які за певними критеріями потрапляють передплатники;
 • Нестандартна логіка інтерфейсу;
 • До проходження модерації відправлення листів обмежена 50 в день.

В цілому непоганий сервіс для організації розсилки листів для Ваших передплатників.

Sendpulse - сервіс для організації розсилки Вашим передплатникам. Надає можливість зробити розсилку не тільки по e-mail, а й webpush повідомлення і смс розсилку. Свої розсилки Ви зможете без проблем інтегрувати з існуючі проекти.

Можливості сервісу:

 • Сегментування передплатників по країні, мови браузера, сторінці і датою підписки, браузеру або платформі.
 • Безкоштовні push-повідомлення для всіх користувачів.
 • Проста і швидка інтеграція з будь-яким веб-сервісом.
 • Кожен користувач отримує виділений IP адреса для здійснення розсилок.
 • Зручне мобільний додаток для роботи з сервісом.
 • Надається блоковий редактор і шаблони листів на вибір.
 • Email-маркетинг "під ключ" - комплексне рішення для отримання швидкого результату.
 • Підтримка сервісу здійснюється, крім стандартних e-mail і чату, за багатоканальним телефоном.
 • На сайті є розділ "База знань" з великою кількістю корисної иформации по Email-маркетингу.

На вибір клієнта надається 4 варіанти співпраці:

 1. Безкоштовний - якщо у Вас менше 2,5 тис. Передплатників і плануєте розсилати не більше 15 тис. Листів на місяць.
 2. Щомісячна підписка - вартість залежить від кількості передплатників і частоти розсилки.
 3. Оплата тільки за відправлені листи. Цей варіант підходить для тих, хто рідко робить розсилки.
 4. У Вас більше мільйона передплатників? Тоді Вам необхідний ВІП-тариф. На сайті його вартість не вказується, необхідно зв'язуватися з відділом продажів для уточнення цієї інформації. Цей варіант - відмінне рішення для великих компаній.

Як підвищити вивозили на Ваші листи? Відповідь на це питання в наступній статті .

Для того, щоб вибрати саме той сервіс, який буде ідеальним рішенням для Вашого бізнесу, необхідно кілька з них протестувати. Крім того більшість з представленого списку мають безкоштовний період або безкоштовні тарифи, які і допоможуть Вам визначитися з вибором.

Бажаю Вам успішної розсилки! Вам також буде корисною інформація про популярних поштових серверах, докладніше за посиланням .

18891 раз (а) 12 Сьогодні переглянуто раз (а)

Топ 12 сервісів для e-mail розсилки Ваш бізнес безпосередньо пов'язаний з Інтернетом?
Які можливості надає сервіс розсилки?
Які можливості аналітики надає eSputnik?
Яку функціональність пропонує сервіс?
Що являє собою аналітика сервісу?
Що пропонує функціонал сервісу?
Що ще цікавого?
Які можливості надає аналітика сервісу?
Яку підтримку надає сервіс?
Які ще переваги має сервіс Campaign Monitor?

Дополнительная информация

rss
Карта