Топові seo-блоги РУнета

Як відомо, наш двадцять перше століття - це століття інформації. Володар цієї інформації зможе досягти певних бажаних висот, потрібно тільки правильно нею розпорядитися. Багато хто хотів би заробляти без зусиль. А серед величезного числа користувачів мережі Internet таких мрійників ще більше.

А серед величезного числа користувачів мережі Internet таких мрійників ще більше

І у деяких щасливчиків це виходить. Вони створюють власні seo-блоги, наповнюють їх всілякої корисної та цікавої інформації, що приносить блогерам дохід. Але таку чи вирішальну роль в цій справі відіграють успіх і удача? Зрозуміло, як і в реальному житті, заробіток в Internet - це серйозна праця. Саме тому не кожен проект може стати в подальшому успішним. Це, свого роду, відбір кращих серед всіх існуючих. Саме про таких кращих і йде мова в даній статті.

У просторі мережі створення, розкрутка та просування seo-блогів набирає обертів. Хороший організатор готовий вкладати в це чималі кошти, щоб в подальшому отримати більший прибуток. Так чи інакше, творіння починає приносити дохід. І блогеру треба постійно стежити за зміною і розвитком ситуації у конкурентів. Серед наявних seo-блогів складаються рейтинги, в які входять найбільш популярні і часто відвідувані.

  • У подібному списку за минулий 2011 рік перебувають 15 seo-блогерів і їх команд.

1. Блог Терехова . Він має близько 3000 передплатників і чимала кількість випадкових відвідувачів щодня. Їх приваблює щоденне оновлення новин та інформації. Блог створений кілька років тому з метою отримання доходу, і до цього дня продовжує служити своїй місії. Щороку відзначається зростання ресурсу, який по праву заслужив перше місце серед топових seo-блогів Рунета.

2. LiteMoney . Сама назва блогу говорить про його призначення - заробляти «легкі» гроші, що досить заманливо. Більше 3000 тисяч передплатників відвідують ресурс, щоб навчитися цьому ремеслу.

3. Сосновскій.ру . Кількість передплатників - 3600 осіб. Блог так само, як і попередні, присвячений заробітку, шляхом використання Internet-інформації.

4. SEO блог Антона . Кількість постійних відвідувачів близько 700 осіб, але це не завадило блогеру зайняти четверте місце в рейтингу найбільш популярних.

5. Seo блог номер раз . Менше двохсот чоловік зацікавлений у стабільній роботі блогу. Але поки що назва себе не виправдовує, і блог займає п'яте місце.

6. Записки Московського напівбомжі . Незвичайна назва по-своєму працює, по крайней мере, на команду організаторів ресурсу. Він привертає близько 1800 відвідувачів.

7. На хвилі інтернет-бізнесу . Десять тисяч чоловік і восьме місце списку кращих. Йому притаманні постійне оновлення і активність.

8. MaulNet.ru . Приблизно 6500 передплатників зробили свій вибір на користь даного блогу.

9. BlogFront . Активність залишає бажати кращого, користувачами стали дві сотні людей.

На місцях з 11 по 15 знаходяться блоги, з наступними назвами і кількістю передплатників.

10. Я в Блозі . Їм цікавиться 3000 передплатників.
11. WebJunk . Пописано 700 осіб.
12. shapranov.ru . Зацікавлене 2500 передплатників.
13. SEO Pulse . Підписано 300 користувачів.
14. Сергій Токарев . Більше 2000 передплатників.

Час не стоїть на місці, і з'являються зовсім нові проекти, серед яких є досить перспективні. Серед seo-блогів, що з'явилися в минулому році, можна особливо виділити п'ять найбільш популярних.

1. Блог WPnew.ru . Організатор блогу змінив назву колишнього Блогу Новачка. Мабуть, він перестав себе вважати новачком у сфері seo-блогів. А судячи з того, що він опинився в цьому рейтингу на першому місці, не він один.

2. Блог Захарова Вадима. Блоггер з досвідом, який видає вельми корисний матеріал, який може стати в нагоді початківцям шукачам Internet-заробітку.

3. Блог Cospi.ru. Відзначено також серед з'явилися в 2011 році блогів і займає третє місце.

4. Блог Zorge Досить успішно почався проект.

5. Блог Олександра Борисова . На даний момент відвідувачами стали чотири тисячі осіб. І це за досить короткий проміжок часу.

Після прочитання цієї статті може виникнути закономірне питання: чому деякі блоги з великою кількістю передплатників і відвідувачів не є лідерами рейтингу? Тому що кількість передплатників ще не є головним секретом успіху. Рейтинг побудований за принципом обліку активності, читачів і авторитету (довіри) пошукових систем. Ось і виходить, що в сукупності всіх показників місця в рейтингу розподіляються саме таким чином.

Олексій Повловскій

Але таку чи вирішальну роль в цій справі відіграють успіх і удача?
Після прочитання цієї статті може виникнути закономірне питання: чому деякі блоги з великою кількістю передплатників і відвідувачів не є лідерами рейтингу?

Дополнительная информация

rss
Карта