Топові відеокарти для Майнінг

 1. Кращі відеокарти для Майнінг 2018
 2. Radeon Vega Frontier Edition
 3. GeForce GTX 1080 Ti
 4. Radeon Vega 64
 5. GeForce GTX 1070
 6. GeForce GTX 1060
 7. Radeon RX 480
 8. Radeon RX 470
 9. Актуальна таблиця відеокарт для Майнінг
 10. Яку відеокарту вибрати для видобутку криптовалюта 2018
 11. Розрахунок прибутковості відеокарт на 1 квартал 2018 року
 12. Графічні плати виключно для генерації кріптомонет
 13. На закінчення

Про Майнінг сьогодні чули всі. Дана тема постійно обговорюється і розглядається з усіх боків не тільки на сторінках інтернет-сайтів, а й в ЗМІ. У деяких країнах, це питання вийшло на державний рівень і, цілком ймовірно, багатьох Майнер в недалекому майбутньому чекають сюрпризи і не дуже приємні.

Крім того, досить гостро стоїть проблема вибору відеокарти для Майнінг в 2018 році, оскільки високий попит змів з полиць магазинів найбільш продуктивні відеокарти, а покупка з рук чревата не тільки значною переплатою, але і ризиком купити те, з чого вже вичавлені всі соки.

В даному огляді ми розглянемо топові відеокарти для Майнінг 2018.

Таблиця складена на основі відгуків та рекомендацій користувачів, що займаються видобутком криптовалюта на відкритих професійно.

зміст:

Кращі відеокарти для Майнінг 2018

GeForce GTX TITAN Xp

GeForce GTX TITAN Xp

Характеристики:

 • Ethereum hashrate - 40Мх / с (похибка 5%);
 • Кількість пам'яті - 12Gb;
 • Робоча частота - 11 400 МегаГц;
 • Ядро - 1 426 MHz;
 • Споживана потужність - 250 Вт.

Сьогодні відеокарта Titan XP є найпотужнішою в світі. Ця карта стала довгоочікуваним розвитком минулої моделі, наробила багато шуму не тільки в майнерской середовищі, а й серед геймерского спільноти.

Згідно інформації, що просочилася в мережу інформації, в поточному році очікується вихід на ринок відразу декількох продуктів від різних виробників, які переведуть і геймінг і видобуток монет на новий рівень.

GeForceTITAN XP показує хороші результати роботи в співвідношенні продуктивність / надійність / енергоспоживання.

Radeon Vega Frontier Edition

Radeon Vega Frontier Edition

Характеристики:

 • Ethereum хешрейт - 40Мх / с (похибка 5%);
 • Кількість ОЗУ - 16Gb;
 • Рабочая_частота - 945 МГц;
 • Сила ядра - 1500 MHz;
 • Споживчість енергії-375 Вт.

Як бачимо, між Vega Frontier Edition і вищеописаної картою немає відмінностей по хешрейту. При цьому, загальний обсяг пам'яті в другому варіанті більший, але робоча частота менше. За інших рівних, головним мінусом в порівнянні з першим прикладом є куди більше енергоспоживання, помітно знижує профітних роботи.

GeForce GTX 1080 Ti

GeForce GTX 1080 Ti

Характеристики:

 • Хешрейт для ефіру - 35Mh / sek (похибка 5%);
 • Розмір пам'яті - 11Gb;
 • Частота - 11 200 МегаГц;
 • Герцовка - 1645 MHz;
 • Енергопотребляемость - 250 Вт.

Відеокарта GeForce GTX 1080 Ti є постійним учасником різноманітних рейтингів відеокарт для Майнінг і поточний рік не став винятком. Її показники в хешрейте поступаються топової моделі, але менша вартість, ніж у свіжих релізів виводить окупність, як мінімум на той же рівень.

Radeon Vega 64

Radeon Vega 64

Характеристики:

 • Eth_hashrate - 43Mh / s (похибка 5%);
 • Розмір ОЗУ - 8Gb;
 • Частотність - 945 мегагерц;
 • Ядро - 1406 МГц;
 • Витрати на потужність - 295 Вт.

Vega 64 показує дуже значні результати при в два рази меншому обсязі пам'яті. При цьому, висновок продуктивності на максимальний рівень зажадає точного налаштування і грамотного обслуговування.

Vega 64 демонструє певний парадокс. В ігрових системах вона помітно поступається пропозиціями зі свого класу, але в результативності видобутку криптовалюта обходить конкурентів нового покоління.

GeForce GTX 1070

GeForce GTX 1070

Характеристики:

 • Ethereum hashrate - 28Ьх / с (похибка 5%);
 • Необхідний ОЗУ - 8Gb;
 • Робоча частота - 8000 МГц;
 • Ядро - 1607 MHz;
 • Споживана потужність - 140 Вт.

Не дивлячись на досить низький, в порівнянні з вже розглянутими пропозиціями хешрейт, GTX 1070, як найкраща відеокарта для Майнінг 2018 називається 4 користувачами з 10.

від збірки кріптоферм на GTX 1070 користувачі відходять, але ті, у кого вони вже видобувають криптовалюта, а також тих, у кого вони стоять в якості основних карт робочих станцій, відзначають, що співвідношення надійності та енергоспоживання хороше.

GeForce GTX 1060

GeForce GTX 1060

Характеристики:

 • Хешрейт Ефіріума - 23Мх / сек (похибка 5%);
 • Обсяг памітя - 6Gb;
 • Частотність - 8008 МГц;
 • Герцовка - 1506 MHz;
 • Енергопотреби - 120 Вт.

Ще один варіант з невеликим об'ємом пам'яті, який показує відмінні результати в генерації, хоча і не такі високі, як Vega.

Примітно, що не дивлячись на далеко не топові показники хешрейта GTX 1060 була названа найкращою відеокартою для Майнінг в 2017 році.

Ключовим фактором у визначенні стала ціна і низьке енергоспоживання.

Сьогодні, до виходу обіцяних новинок дана відеокарта продовжує залишатися актуальною і затребуваною серед Майнер.

Radeon RX 480

Radeon RX 480

Характеристики:

 • Eth-hashrate - 26Mh / s (похибка 5%);
 • Кількість ОЗУ - 8Gb;
 • Частота - 7000 МГц;
 • Ядро - 1120 MHz;
 • Споживчість - 150 Вт.

Співвідношення ціна / продуктивність / енергоспоживання для цієї карти одне з кращих серед всіх пропозицій нашого рейтингу відеокарт для видобутку криптовалюта в 2018 році.

Додатковою перевагою є те, що багато геймерские системні блоки переводяться на більш нові продукти і вторинний ринок відповідних для генерації карт більш-менш насичений.

Єдиним недоліком RX 480 є сильне нагрівання GPU, нерідко приводить до відключення системи або більш серйозних проблем.

Майнер, збирають ферми саме під RX 480 попередньо докуповують більш продуктивні системи охолодження, забезпечують водяне охолодження або набувають відеокарти з уже встановленою надійною системою відведення тепла.

Radeon RX 470

Radeon RX 470

Характеристики:

 • Ethereum_hashrate - 24Mh / sek (похибка 5%);
 • Кількість пам'яті - 8Gb;
 • Робоча частота - 5700 МГц;
 • Ядро - 1254 MHz;
 • Споживана потужність - 120 Вт.

Ця плата за ключовими показниками практично не поступається RX 480 і в період ажіотажу на неї, стала цілком адекватною альтернативою для тих, хто не встиг або не зміг придбати 480 для своїх потреб.

За моделлю RX 470 також присутній непоганий вторинний ринок, а проблеми з перегрівом ядра при постійному навантаженні зустрічаються не так часто.

перейти до змісту ↑

Актуальна таблиця відеокарт для Майнінг

Для зручності використання інформації нашого рейтингу відеокарт для Майнінг сьогодні ми звели ключові їх показники в таблицю, яку можна використовувати для розрахунків витрат і прибутковості при складанні кріптоферм або використанні ігрової машини в якості генерованого обладнання.

Значення хешрейта, наведені в таблиці і матеріалі в цілому мають номінальний характер.

На кінцевий показник впливають конкретні настройки, компоненти, використовувані в устаткуванні , А також актуальна версія драйверів.

Для кого-то список може здатися неповним, проте, включати в нього все відеокарти, актуальні зараз не має сенсу, оскільки багато хто з них не продаються новими, а ті що продаються, швидше за все не окупляться в принципі, зважаючи на низький хешрейта і постійно зростаючої складності роботи.

перейти до змісту ↑

Яку відеокарту вибрати для видобутку криптовалюта 2018

Прямої відповіді на це питання немає, оскільки рішення базується на кількох змінних.

Ключовими змінними є ціна самої відеокарти, а також орієнтовний період її окупності.

Серед спільноти Майнер ключовим фактором, що впливає на вибір вважається швидкість окупності всієї кріптоферми , А не тільки графічних процесорів.

Пов'язано це з тим, що ситуація на кріптовалютном ринку вкрай непередбачувана.

Розрахунок прибутковості відеокарт на 1 квартал 2018 року

Розрахунок прибутковості відеокарт на 1 квартал 2018 року

Як бачимо цифри досить красномовні. Зверніть увагу, що середня прибутковість розрахована без урахування витрат на електрику і відключення ферм для обслуговування.

Для розрахунку періоду окупності слід включити в підсумкову суму вартість інших компонентів збірки.

У процесі розрахунку використовуйте калькулятори прибутковості, пропоновані будь-яким пулом.

Результати таких розрахунків покажуть який саме прибуток буде отримана за вказаний термін з урахуванням зростання складності і витрат на оплату рахунків за електроенергію.

У деяких випадках, вигідні пропозиції вторинного ринку по графічним процесорам минулого і позаминулого поколінь можуть виявитися вкрай вигідними. Наприклад, придбання двох графічних плат з хешрейтом 23 - 25 МХ / сек, виявиться вигідніше за ціною в 2-3 рази, ніж одна картка з хешрейтом 40 mh / s. Крім того, енергоспоживання таких відеоплат буде меншим, що позначиться не тільки на терміни окупності, але і на вартості блоків живлення для кріптоферм . перейти до змісту ↑

Графічні плати виключно для генерації кріптомонет

Ажіотаж, що виникає в періоди активного росту вартості криптовалюта на все обладнання, що має продуктивні графічні процесори привів до дефіциту геймерських відеоплат на полицях магазинів.

Дилери та імпортери не справляються з потоком замовлень.

Рішення, здавалося лежить на поверхні, однак шлях від його усвідомлення до реального втілення в конкретному продукті зайняв близько 10 років.

Відкрите, створені на базі високопродуктивного GPU GP106-100 призначені виключно для видобутку криптовалюта в складі ферм або системних блоків з вбудованою відеокартою.

Відкрите, створені на базі високопродуктивного GPU GP106-100 призначені виключно для видобутку криптовалюта в складі ферм або системних блоків з вбудованою відеокартою

Особливістю таких відеоплат, виробництвом яких почали перейматися дві компанії одночасно є те, що частина внутрішнього наповнення, що не бере участі в процесі видобутку відсутній, наприклад, відеовихід на монітор.

Це дозволило помітно скоротити вартість такого продукту, при значному підвищення робочих частот, які впливають на хешрейт.

Зворотною стороною придбання таких відеокарт є повна відсутність для них альтернативи використання і вторинного ринку, оскільки не кожен ризикне купити таку плату з рук.

перейти до змісту ↑

На закінчення

У цьому матеріалі ми розглянули топові відеокарти для Майнінг на 2018 рік.

Вивчили ключові їх параметри, а також визначили ті питання, на які необхідно відповісти собі перед тим, як зупинити свій вибір на конкретному продукті.

Ключовим фактором залишається все ж окупність вкладень, зроблених в збірку ферми, тому робіть розрахунки з урахуванням всіх можливих додаткових витрат і обов'язково з урахуванням витрат на енергозабезпечення.

Топові відеокарти для Майнінг 2019 - рейтинг

5 (100%) 3 голос (ів)

Дополнительная информация

rss
Карта