Торгівля міддю - курс міді на сьогодні онально, котирування цін

 1. Торгівля міддю Торгівля міддю на AvaTrade
 2. ринок міді
 3. Фактори, що впливають на ціну на мідь
 4. Торгівля CFD на мідь
 5. Курс Меди - Copper (HG)
 6. Торгівля міддю з AvaTrade

Торгівля міддю

Торгівля міддю

Торгівля міддю на AvaTrade

На відміну від інших металів, торгівля якими ведеться на фінансових ринках, мідь є далеко не такою рідкісною, як, наприклад, срібло , золото і платина . Мідь використовується людьми вже багато тисяч років, адже вона була відкрита ще в IX столітті до н.е. Мідь швидко отримала застосування завдяки легкоплавкости і достатку способів її використання в промисловості. На AvaTrade є можливість торгувати CFD на мідь з масою переваг:

 • Торгівля міддю і іншими металами з низьким спредом
 • Кредитне плече до
 • Угоди в ручному, напівавтоматичному і автоматичному режимах
 • Цілодобова підтримка на 14 мовах, послуги персонального менеджера
 • Торгівля в будь-якій точці світу на смартфоні, планшеті або в браузері

ринок міді

У минулому найбільша кількість міді видобувалося в США, однак зараз перше місце по виробленню цього металу належить Чилі. Також в перших рядах з видобутку міді стоять Перу і Китай. Торгівля нафтою ведеться на різних біржах світу, з яких найбільш відомими є Нью-йоркська товарна біржа (NYMEX), Товарно-сировинна біржа Мумбаї (MCX), Шанхайська ф'ючерсна біржа (SHFE) і Лондонська біржа металів (LME). Торгівля міддю ведеться з 22:00 до 20:59 за Гринвічем.

Фактори, що впливають на ціну на мідь

 1. Як і у випадку з іншими сировинними товарами, ціна на мідь залежить від попиту і пропозиції. Мідь використовується в різних сферах, в тому числі в будівництві і електромеханіки. Відповідно, зниження обсягу будівництва нових будинків може знизити попит на нафту і ціну на цей метал;
 2. Пропозиція також грає важливу роль. Якщо в будь-якій країні або регіоні відбувається спад видобутку міді або ж видобуток припиняється зовсім, це також значно вплине на ціну;
 3. Мідь також використовують в сучасних екологічно чистих технологіях - наприклад, у створенні акумуляторних батарей нового типу. Сектор екологічно безпечних технологій в даний час зростає, і цей факт може призвести і до зростання нафти .

Торгівля CFD на мідь

Цілком логічно буде припустити, що в повсякденному житті мідь в великих кількостях (та й в малих) не дуже потрібна, тому приватні трейдери торгують не реальним міддю, а контрактами на різницю (CFD) на цей метал. Таким чином, трейдер не набуває сам метал, а укладає з брокером контракт, який може принести прибуток в разі позитивної для трейдера різниці в ціні активу. Торгівля CFD має масу переваг, ось лише деякі з них:

 1. Купівля міді, як і інших металів, - заняття дороге. Торгівля CFD дозволяє використовувати кредитне плече, тобто вкладати в контракт лише невелику частину його реальної вартості. У випадку з міддю кредитне плече складає;
 2. Відсутність необхідності купувати метал фізично допомагає зберегти чимало коштів, які в іншому випадку довелося б витратити на транспортування і зберігання металу. Саме тому реальні метали закуповують тільки його безпосередні споживачі, а трейдери користуються CFD;
 3. У разі різкої несприятливої ​​зміни курсу власнику металу доведеться в терміновому порядку позбавлятися від цього активу, щоб мінімізувати збитки. При торгівлі CFD цього робити не потрібно, достатньо лише закрити операцію.

Курс Меди - Copper (HG)

В режимі онлайн на сторінці виведений графік ф'ючерсу міді на спотовому ринку Форекс , За допомогою якого у вас є можливість стежити за динамікою зміни курсу міді і проводити аналіз.

Торгівля міддю з AvaTrade

Брокер AvaTrade надає можливість торгувати міддю і іншими сировинними товарами. На нашій платформі трейдери отримують новини ринку, різні дані і поради. AvaTrade прекрасно підходить для торгівлі міддю; досвід, наявність ліцензій, безпеку клієнтських коштів - все це дозволяє AvaTrade по праву вважатися провідним брокером. Зареєструвавшись на AvaTrade, ви отримаєте доступ до більш ніж 250 фінансових інструментів і різних платформ , Що дозволяє вести торгівлю в ручному та автоматичному режимах, а також зможете скористатися всіма перевагами одного з кращих фінансових брокерів!

Дополнительная информация

rss
Карта