Торгівля нафтою на біржі онлайн з AvaTrade

 1. Нафта марки Brent
 2. Торгівля нафтою WTI і Brent
 3. Контракти на різницю (CFD) вартості нафти і енергоресурсів
 4. Ціна на нафту марки Brent
 5. Умови торгівлі на AvaTrade:
 6. Вивчіть ринок нафти

Нафта - це корисна копалина, що представляє собою рідке речовина, яке складається з вуглеводнів і органічних сполук з невеликими домішками металів
Нафта - це корисна копалина, що представляє собою рідке речовина, яке складається з вуглеводнів і органічних сполук з невеликими домішками металів. У світі існує безліч видів нафти, розмежовує за якістю; від якості сировини залежить і його ціна. Найбільш важливими характеристиками нафти є вміст сірки (в залежності від цього чинника нафту ділиться на малосірчисту і високосірчисту) і щільність (в залежності від щільності нафту ділять на важку і легку).

Найбільше на ринку цінується малосірчаниста легка нафта, оскільки з її допомогою можна дешевше і з меншими енерговитратами отримати нафтопродукти (бензин, дизельне паливо і т.д.).

Нафта марки Brent

Brent - одна з найвідоміших марок нафти в світі, що застосовується до 2/3 всієї нафти, торгівля якої ведеться на міжнародному ринку. До Brent відносять тільки малосірчисту і «легку» (з низькою щільністю) нафту.

Торгівля нафтою WTI і Brent

Пропонуємо вам торгувати нафтою на найефективніших платформах з високим кредитним плечем, низькими спредами і ексклюзивної стрічкою новин. На допомогу вам будуть надані аналітичні та навчальні матеріали.

У ведучого брокера Форекс і CFD AvaTrade є особливі переваги для нафтових трейдерів!

 • Торгівля нафтою WTI і Brent
 • Кредитне плече до
 • торгова платформа MetaTrader 4
 • Торгівля на смартфоні і планшеті за допомогою спеціального додатку AvaTradeGO
 • Копіювання угод за допомогою автоматизованого сервісу ZuluTrade
 • Цілодобова багатомовна служба підтримки

Почніть торгувати нафтою і товарами на AvaTrade і отримаєте вступний бонус до 10000 $.

Контракти на різницю (CFD) вартості нафти і енергоресурсів

Одна з переваг торгівлі CFD (Контрактами на різницю) на AvaTrade полягає в повній свободі вибору трейдера. На AvaTrade можна торгувати CFD на нафту та інші енергоносії за ринковими цінами, оновлюваних в реальному часі, без будь-яких комісій і додаткових складнощів.

Можна торгувати як на підвищення, так і на зниження ціни енергоносія, при цьому вам будуть доступні безкоштовні аналітичні інструменти і матеріали.

Ціна на нафту марки Brent

Марки товарної нафти

Нафта WTI (West Texas Intermediate): Маркою WTI позначають всю нафту, яка видобувається в США. Її ціна нижче, ніж у Brent, оскільки її транспортування за межі США значно дорожче. Торгівля нафтою WTI здійснюється на біржі NYMEX exchange.

Нафта марки Brent: Цією маркою позначають нафту, видобуту на Північному морі, сюди входять суміші Brent і Forties і сорти Oseberg і Ekofisk. Цей сорт не тільки є малосірчистих і «легким», але також і легко транспортуються, в зв'язку з чим він ідеальний для подальшої переробки та отримання бензину і дизеля. Торгівля нафтою Brent здійснюється на біржі ICE EUROPE.

Умови торгівлі на AvaTrade:

Нафта WTI:

 • Мінімальний розмір угоди: 10
 • Кредитне плече:
 • Крок: 0,01
 • Позначення в MT4: CrudeOIL
 • Маржа: 1%

Нафта Brent:

 • Мінімальний розмір угоди: 10
 • Кредитне плече:
 • Крок: 0,01
 • Позначення в MT4: BRENT_OIL
 • Маржа: 1%

Вивчіть ринок нафти

Деякі фактори змінюють ситуацію на ринку нафти. В першу чергу, це попит на нафту як паливо і використання її в промисловості. Попит і пропозиція - вирішальні чинники для ціноутворення на нафту - зокрема при скороченні надходження нафти, як продукту, з кількох головних родовищ. Політична нестабільність також впливає на ціну нафти - деякі основні зони нафтовидобутку знаходяться в нестабільних регіонах, і це відбивається на видобутку.

Оцінка учасниками ринку перспектив руху цін - дуже важливо для формування вартості нафти - зокрема для короткострокових операцій, що варто враховувати для більшості угод з нафтою.

Всім початківцям і досвідченим інвесторам, які цікавляться торгівлею нафтою, AvaTrade надає цілий ряд переваг, в тому числі чудовий привітальний бонус. Навчальні матеріали, цілодобова підтримка, економічний календар і щоденна аналітика від AvaTrade допоможуть вам досягти успіху!

Дополнительная информация

rss
Карта