Торговий центр "Глобус" в Києві захопили рейдери - власник

"Глобус" захопили рейдери - власник. Фото: Р.Загорнов

Торговий центр "Глобус" в Києві захопили рейдери - власник https://cdn.segodnya.ua/img/article/4629/64_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/4629/64_tn.jpg 2013 -09-26T15: 02: 24 + 03: 00 Бізнес "Глобус" введений в експлуатацію в 2001 році

Компанія London & Regional Properties ( Лондон ), Що володіє через три українських юридичних особи 100% торгового центру (ТЦ) "Глобус" в центрі Києва, заявляє про рейдерське захоплення центру і намір відстоювати свої права на активи, в тому числі і в Страсбурзькому суді.

"Наш торговий центр був захоплений рейдерами. Цей захоплення був нелегальним." Глобус "був захоплений рейдерами, а саме пані Морріс (Олена Морріс - ред.). Сьогодні ми тут зібралися, щоб звернутися до посадових осіб в уряді, які допомогли б нам повернути назад в нашу власність ті активи, які у нас забрали незаконним шляхом ", - сказав гендиректор групи London & Regional (Лондон) Ленард Себастіан на прес-конференції в Києві в четвер.

Він також заявив про намір відстоювати в судах право власності на активи компанії, а також плани звернутися до керівництва з проханням допомогти повернути у власність свої активи.

"Наскільки ми розуміємо, в захопленні брали участь не тільки Олена Морріс і її чоловік, але це все спонсорується на досить високому рівні. Ми припускаємо, що тут замішані високопоставлені особи", - додав він.

Перший секретар посольства Великобританії Кріна Лавер, в свою чергу, висловила стурбованість ситуацією, яка склалася навколо власності компанії London & Regional Properties в Україні.

як повідомив директор компаній London & Regional в Україні Святослав Ільченко, в ніч з суботи на неділю (з 21 на 22 вересня) "невідомі особи спортивної статури" захопили торговий центр "Глобус". "... Я пішов на першу лінію ... там вхід був заблокований десь десятьма особами. Я домігся, що вийшов їх, так би мовити, командир ... Він не представився, але сказав, що їх найняла Олена Морріс, щоб вони охороняли цей об'єкт. Він послався на те, що у Олени Морріс є судове рішення ", - сказав Ільченко.

Ільченко повідомив про звернення до міліції, однак "реакції майже не було ніякої". "Приїхала група" Беркута ", вони зайшли в ТЦ" Глобус ", але ніяких дій щодо зупинення силового захоплення" Глобуса "з їх боку не відбувалося", - зазначив він.

За словами директора компаній London & Regional в Україні, пізніше невідомі особи захопили центри управління постами, картки доступу співробітників центру були анульовані. "Після цього практично всіх співробітників, в тому числі і мене, витіснулі з приміщення. О 3 годині ночі ТЦ був захоплений повністю", - повідомив він.

Як зазначив старший партнер юридичної компанії ТОВ "КМ Партнери" ( Київ ) Олександр Мінін, рішенням Солом'янського суду від 16 вересня 2013 року Олена Морріс була відновлена ​​на посаді директора підприємства "Глобус", яку, за його словами, вона раніше ніколи не займала. "У даній ситуації ми маємо, що формально нібито має місце трудовий спір, але його використовують як привід для фактичного встановлення контролю над активами підприємства", - сказав він.

Він додав, що це рішення ще не вступило в законну силу і було оскаржене.

Мінін також повідомив про захоплення документів центру і друку, припустивши, що вони можуть перебувати у Морріс.

Крім того, за його словами, ряд орендарів вже отримав листи з новими реквізитами для оплати оренди, які виходили не від власника об'єкта.

Мінін додав, що власниками ТЦ "Глобус" виступають три юридичні особи: ТОВ "Ділайт", ТОВ "Ділайт Плюс" і ТОВ "Ділайт Сіті", які належать London & Regional Properties. Всі ці три підприємства здають в оренду свої площі іншому підприємству - ТОВ "ЛР Глобус", яке, в свою чергу, здає їх орендарям.

Себастіан також повідомив, що компанія London & Regional Properties в 2006 році заплатила за ТЦ "Глобус" більше $ 200 млн.

За оцінками Мініна, ринкова вартість ТЦ "Глобус" сьогодні становить до $ 200 млн.

ТЦ "Глобус" введений в експлуатацію в 2001 році. Його загальна площа становить 35,4 тис. Кв. м, торгова - 18,58 тис. кв. м. 100% центру належить London & Regional Properties.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Дополнительная информация

rss
Карта