Тьотя Валя розповідає

Доброго дня любі друзі Доброго дня любі друзі. Як не дивно, цей огляд мені доведеться почати зовсім не з порожньої балаканини, як зазвичай, а з відповідей на ваші листи ... Так-так, моє епістолярна спілкування з вами вже дійшло до такого рівня, що я тепер як "Тьотя Валя розповідає ". Не вистачало тільки на початку кожного огляду діставати із загашників листи з посилками і радувати вас фразами: "Вася Васечкин з Митищі надіслав модель кота Бублика в натуральну величину, виліплену з жувачки. Лена з Краснодара записала на касету пісню під назвою" Не ходіть, дівчата, заміж за програмістів ". Андрюша з Сакраменто зобразив у камені свого улюбленого літературного героя - кошерного птеродактиля Васятку", ну і так далі. >

Втім, до такого, сподіваюся, дійде ще не скоро, а зараз ми розберемо ваші листи, присвячені досить актуальним питанням сучасності. Стосуються ці листи пари тем, порушених у моєму минулому огляді ...

Отже, тема перша - клавіатури Отже, тема перша - клавіатури. Я довго бідкався про те, що Microsoft, мовляв, перестала випускати клавіатуру Microsoft Natural потрібної мені конфігурації. Читачі, і я їм за це дуже вдячний, повідомили, що треба було менше нити, а просто заглянути на сайт Майкрософта і з'ясувати, що потрібна мені клавіатура цілком випускається і тепер називається Microsoft Natural Pro . Правда, в ній додалося 19 додаткових клавіш і USB-hub, але головне - лінійка з Ins і Delete, а також клавіші управління курсором виконані в стандартному стилі, що мені і треба.

Що цікаво, з незрозумілих причин ця клавіатура, на відміну від Microsoft Natural Elite, що не русифікується і в Росії не поставляється (тому-то я і думав, що її більше не випускають), але мені русифікація не потрібна (я все одно друкую наосліп) . Однак російські сліди цієї клави все-таки виявилися на Price.ru , А крім того, мені її вже замовили в Штатах і обіцяли прислати.

Коштує вона, звичайно, досить недешево (базова ціна в районі 70 з чимось доларів), але не слід забувати, що клавіатура - основний робочий інструмент, і на неї скупитися не можна. Чомусь вважається, що можна купити комп'ютер за $ 1000, і це нормально, а витратити 7% вартості комп'ютера на гарний пристрій введення - це крутовато. Ну і купуйте клави за п'ять баксів - клік вам в пальці. Я вважаю за краще купувати все-таки якісні пристрої ...

До речі, про якість До речі, про якість. Знову-таки в минулому огляді я розповідав про свій невдалий досвід роботи з клавіатурою марки Sven, backspace якої вийшов з ладу менш ніж через добу. Що цікаво, після стогонів в огляді зі мною зв'язалася компанія "Атри ГУРТ" - представники фірми Sven на території Росії, і вони були настільки люб'язні, що привезли мені нову клавіатуру цієї марки замість вийшла з ладу, щоб я не судив про продукцію цієї фірми по одному єдиному невдалому примірнику. Зрозуміло, я був зворушений і пообіцяв дати клавіатурі Sven можливість реабілітуватися в своїх очах і очах читачів, що зараз і роблю. Цей огляд набирається саме на Sven'е (вона без проблем функціонує вже третю добу), а я себе відчуваю вже якимось паршивим джеймсбондом: клавіатура від Sven, фотоапарат від Olympus, яблука від Семеренко, а майка від фірми "ПБОЮЛ Трапезунд і Ко ". Але жарти в сторону, я дуже вдячний "атрі ГУРТ" за рівень сервісу і увагу до моїх проблем. Будемо сподіватися, що мені просто попався невдалий екземпляр, за яким не варто робити поспішні висновки про всю фірмі в цілому.

Думка друга за мотивами ваших листів Думка друга за мотивами ваших листів ... Хто-небудь мені може пояснити, де в цій чортовій асьці налаштовується попередження про дні народження? За замовчуванням ця мила дівчина починає попереджати про ДР за два дні, причому багато (та й я в тому числі) не звертають уваги на той факт, що до події залишається ще дві доби і починають багатослівні привітання, які не завжди приємні майбутньому імениннику (це ), бо вітати заздалегідь з днем ​​народження - погана прикмета. Це з наступаючим Новим роком можна вітати. А з ДР - тільки в день самого ДР, ніяк не інакше. Власне, через аськи рівно два дні тому я огреб купу попередніх привітань, за які дякую, звичайно, але як людина в деяких питаннях вкрай забобонний, я цієї асьці скоро відірву який-небудь плагін.

Так як налаштовується, хлопці, підкажіть? Я знайшов тільки як зробити так, щоб вона про мій власний ДР взагалі не попереджала. Але вже пізно. Мене ж цікавить питання, як зробити так, щоб вона починала волати саме в ДР, а не за два дні, тиждень чи дев'ять місяців.

Думка третя Думка третя ... Знову-таки в минулому огляді (я його скоро зненавиджу) я публікував прикольну карту метро і нарікав на те, що автори цього шедевру не відомі. Прийшло декілька десятків листів (самі автори теж написали), в якому розкривалося інкогніто творців цієї чарівної картинки (так само як і багатьох інших). Це сайт Bramc.ru . Обов'язково потрібно заглянути, бо команда BraMC'а - талановиті і прикольні хлопці. Особливо варто подивитися на розділ "Вернісажш" - там всяких забавних картинок - хоч греблю гати.

Все, основні листи, начебто, розгріб, а зараз спробуємо що-небудь трошки оглянути, бо часу в мене на це зовсім мало ...

В розділі   Знавці   на сайті   Progulka В розділі "Знавці" на сайті Progulka.ru - купа всяких корисних і даремних, але кумедних відомостей. Ну де ще дізнаєшся, що, наприклад:

Досліди показують, що кіт, скинутий з сьомого поверху, має на 30% менше шансів вижити, ніж кіт, скинутий з 20-го поверху. Передбачається, що коту потрібно пролетіти вісім поверхів, щоб зрозуміти, що відбувається, розслабитися і перегрупуватися.

Кот Бублик, до речі, був вражений цими дослідами.

Всім відомо, що англійська мова дуже "бідний". Особливо важко доводиться поетам. Виявляється, жодне слово не римується зі словами: "month" (місяць), "orange" (апельсин, оранжевий), "silver" (срібло, срібний), і "purple" (фіолетовий).

Все-таки вони дуже дивні люди, ці англійські поети. У нас би до цих слів риму придумали б без всяких проблем. Орандж - Моранж, сильвер - мільвер, попелу - Мепл. Крім того, в російській мові є такі невизначені артиклі, які виразно римуються з чим завгодно.

Перший в Європі бордель для жінок розорився. Господар збанкрутілого борделя, в якому п'ять повій-чоловіків надавали послуги жінкам-клієнткам, 31-річний Клеменс К. (Clemens K) був заарештований в Німеччині після того, як він напав на літню пару, погрожуючи іграшковим пістолетом. У поліцейській дільниці Клеменс пояснив, що його підприємство розорилося через те, що клієнтки, з яких не питали грошей до сексу, платили стільки, скільки знаходили потрібним.

Ви звернули увагу на один тонкий момент? !! Платили стільки, скільки вважає за потрібне! Мабуть, мало знаходили потрібним. А могли б платити набагато БІЛЬШЕ, якби Клеменс К. ретельніше підходив до підбору співробітників, у яких можна було б знайти набагато більше за потрібне!

сайт   Watch сайт Watch.Ru . Все про годинник від давнини до завтрашнього дня. Сонячний годинник ( "Так як дорого за ремонт? Я в цих сонячний годинник весь механізм поміняв!"), Механічні, на шпінделя ходу, на циліндровому, анкерному, на дуплексном і на коаксіальному спуску. Сайт буде особливо корисний тим, хто, як і я, ні чорта не розбирається в цих хронометражках і вважає, що годинник Casio за 10 доларів - це дуже круто, тому що вони показують час, тиск, мають вбудований будильник на сім мелодій, одна листів інший, записну книжку на два рядки і пікантну особливість тікати в день на пару хвилин в ту або іншу сторону ... А ось які-небудь "Аудемар Піге" - це дурдом, бо тільки повний ідіот може носити на руках годинник, вартістю в машину. Машину дуже незручно носити на руці, на думку багатьох, і я в тому числі, тому що вона для цього не призначена. Машину треба носити так, як їй і годиться - під нашим сідницею.

Так ось, на сайті Watch.Ru вам розкажуть все про годинник і пояснять, чому Casio - це не круто, а який-небудь Rado або Perrelet SA - це, типу, круто і все таке.

А я б хотів в тему процитувати шматочок історії про те , Як один мій знайомий купував собі круті годинник за тисячу доларів:

Годинники за тисячу доларів були дуже красиві. У Сергія просто розбігалися очі, настільки на стенді було багато різних модифікацій: вузькі, широкі, сталеві, золоті, срібні, модернові, традиційні, з дрібними камінчиками і зовсім без оних. Сергій дуже довго стояв і вибирав, поки не прийшов до висновку, що з камінчиками йому годинник, безумовно, не потрібні, і що потрібно вибрати строгий, але стильний хронометр, щоб Ігор зі своїм "Аудемар Піге" весь обзавидовался ...

Роздивляючись годинник, Сергій зіткнувся з цікавою закономірністю. Виявляється, годинник за дев'ятсот доларів практично нічим не відрізнялися від годин за тисячу. Сергій довго їх порівнював і прийшов до висновку, що вони виглядають абсолютно однаково. Вирішивши, що Ігор при всій його хвалену "оката" вже ніяк не зможе побачити різницю між годинами за тисячу доларів і годинами за дев'ятсот, Сергій перемістився трохи правіше і став собі вибирати годинник з нової цінової категорії.

Але тільки він пригледів собі досить симпатичний і стильний хронометр, як раптом з'ясувалося, що годинник за вісімсот доларів, що лежать поряд, теж абсолютно не відрізняються від годин за дев'ятсот. Майже такі ж моделі, такі ж кольори і варіанти корпусів. Правда, там частіше траплялися сталеві браслети, але ж браслет, як справедливо розсудив Сергій, це ще не годинник. Головне в годиннику - сам годинник, заявив Сергій сам собі і аж здивувався від такої вдалої думки.

Зрозуміло, годинник за сімсот доларів, що лежать ще правіше, теж майже не відрізнялися від годин за вісімсот. І Сергій, і щоразу вражалася зовнішньою подібністю хронометрів різних цінових категорій, все далі і далі віддалявся від годин за тисячу. Нарешті він вирішив зупинитися на дуже витонченому і стильному варіанті, бирка на якому свідчила, що цей годинник коштує двісті двадцять і три долари. Кинувши погляд лівіше, Сергій переконався, що вони нічим не відрізняються від годин за триста доларів, що лежать по сусідству. При цьому Сергій точно пам'ятав, що кожна цінова категорія майже нічим не відрізнялася від попередньої, тому він тільки порадів тому факту, що зараз має прекрасну можливість заощадити майже вісімсот доларів, на які можна купити що-небудь дуже корисне, типу ланцюжка на шию, яку він давно хотів придбати.

Знову покликана під його ясні очі продавщиця дістала годинник, схвально поцокать мовою, дивлячись на те, як годинник сидять на руці Сергія, після чого, коли він підтвердив своє бажання їх купити, запросила його в невеликий кабінет за скляними дверима, в якій оформлялися подібні угоди . Коли Сергій сів у зручне крісло, а продавщиця стала заповнювати якісь папери, він раптом згадав суворий наказ Ігоря про те, що тут абсолютно необхідно торгуватися.

- До речі, - сказав він продавщиці грізно. - Двісті двадцять три - це дуже дорого!

Та зовсім незворушно підняла очі від своїх паперів і несподівано запитала:

- А за скільки пан хоче купити цей годинник?

- Ну, - зам'явся Сергій, намагаючись вирішити, яку ціну назвати, - не дорожче, ніж за двісті п'ятнадцять.

- Домовилися, - спокійно сказала продавщиця і стала знову заповнювати папери. За її усміхненим обличчям було видно, що годинник могли Сергію дістатися і за сто п'ятдесят.

Тому нічого не залишалося, як лайнути себе за те, що він не вміє торгуватися, але після цього Сергій згадав, що тільки що заощадив майже вісімсот доларів, купивши при цьому відмінні годинник, і він знову прийшов в гарний настрій ...

Ось такі ось дитячі соски нині випускають. Офігєть. Бідні діти. Втім, їм-то наплювати.

На сайті   Woman На сайті Woman.ru чоловіки можуть прочитати всякі корисні поради щодо поводження з жінками. Я читав. І був у повному захваті. Подивіться ось на ці шедеври:

Після сексу трохи полеж з нею, обнявшись, поговори з нею, як з людиною.

Супер! Ще б написали - "як чоловік з чоловіком".

Слухай її, як ніби тобі і правда цікаво.

Ніколи не бий її.

Поради, брехати не буду, дуже цінні. Просто приголомшливо цінні. Ймовірно, саме тому найкращим жіночим журналом я вважаю WWWoman Ольги Таевской.

На жаль, на цьому пора закінчувати. На жаль, інші справи і турботи не дозволили мені віддати огляду стільки часу, скільки зазвичай потрібно, тому сьогодні сидимо на щадить обозревательской дієті. Наступного разу надолужимо, обіцяю. А зараз не забудьте прочитати рецензію на фільм "Лара Крофт, раздербательніца гробниць". Спочатку рецензія уклалася в одну строчку "Фігня зі спецефектами", а потім з неї вона що вийшло ... Втім, багатослівність - моя і позитивна, і негативна риса.

Щасти вам тижня, вітаю вас з днем ​​мого народження (на жаль, всупереч поширеній думці, мене зовсім не п'ять, а зовсім навіть один), бажаю, щоб і далі, і краще, і більше, а головне - штоп ВАЩЕ!

Хто-небудь мені може пояснити, де в цій чортовій асьці налаштовується попередження про дні народження?
Так як налаштовується, хлопці, підкажіть?
Ви звернули увагу на один тонкий момент?
Так як дорого за ремонт?