Тренінг «Чоловік і жінка». Які жінки подобаються чоловікам?

  1. Тренінг «Чоловік і жінка» - панацея від душевних ран, або ...
  2. Яких жінок люблять чоловіки, або Хто гідний жіночого щастя?
21098

Автор публікації: Алена Миколаєва, маркетолог

Чи хотілося колись вам зрозуміти, які жінки подобаються чоловікам? Чітко побачити психологічні відмінності чоловіки і жінки і не гадати, якою має бути жінка, щоб отримувати бажане ставлення від чоловіка, а точно знати це.

Чи доводилося вам коли-то відчувати дике, неможливе відчай від нерозуміння психології кохання чоловіка і жінки? Відчувати повне емоційне виснаження, бачачи результати своїх дій, які виявлялися такі далекі від очікувань?

Коли знаходишся в розпачі ... Втомлюєшся битися об крижану стіну самотності і туги ... Коли бажання випробувати звичайне жіноче щастя довгі роки залишається нереалізованим і доставляє болісні страждання, так хочеться вірити обіцянкам, що тебе навчать:

  • бачити різницю в психології чоловіків і жінок;

  • визначати, яких жінок вибирають чоловіки;

  • розуміти психологію чоловіків щодо жінок і психологію дружби між чоловіком і жінкою ...

Але хто цьому може навчити?

Тренінг «Чоловік і жінка» - панацея від душевних ран, або ...

Колись я йшла туди, повна надій і натхнена словами:

  • «Сімейне щастя знаходиться в руках жінки»;

  • «Розбуди в собі жіночу силу»;

  • «Отримай влада над будь-яким чоловіком» ...

Красиві, ефектні жінки на високих шпильках, стверджуючи, що вони - люблячі дружини, пристрасні коханки і успішні бізнес-леді в одній особі, обіцяли розкрити особливі таємниці психології жінки і чоловіки. Розповісти, яких жінок хочуть чоловіки і на яких жінках чоловіки одружуються. Навчити бути бажаною і управляти чоловічими думками, вчинками, рішеннями. Навчити всім премудростям знайомства чоловіки та жінки.

Це зараз, дивлячись крізь призму знань, отриманих на тренінгу Юрія Бурлана «Системно-векторна психологія», я розумію всю дурість цих дивних медитацій, візуалізацій і практик. Тепер мені зрозумілі і принципи формування програми тренінгу. Адже майже в кожному з них приділяється особлива увага способу «випрошування» подарунків від чоловіка.

Тренери переконували нас у тому, що незалежна жінка - це дурниця і чим більше подарунків жінці вдається отримати від чоловіка, тим більше він буде цінувати цю жінку. На цих зустрічах проводилися і аутотренінги, на мить змушують повірити, що попереду тебе чекає прекрасна особисте життя. Вірячи в те, що за дверима цього центру їх очікують натовпу чоловіків, яких вони вже притягли силою своєї думки, жінки знову розбивали свої серця об сувору реальність ...

Повне нерозуміння намірів, думок, причин вчинків чоловіків. Зустрічі з невідповідними чоловіками і не складаються стосунки. Ще більше, ніж до цього, відчуття безсилля, образи, нерозуміння психології кохання жінки і чоловіки. Відчуття власної «неправильності», непотрібності і відсутності права на жіноче щастя.

Так може, дійсно, хтось народжений для щастя і влади над чоловіками, а хтось для страждання на самоті? І є строго певний тип жінок, яких люблять чоловіки, а решта просто не підходять під цей стандарт?

Яких жінок люблять чоловіки, або Хто гідний жіночого щастя?

Жіночі тренінги допускають одну фатальну помилку. Вони побудовані за принципом: «Є тип жінок, який подобається чоловікам, і кожній жінці треба підігнати себе під цей тип».

Ведуть ці тренінги, як правило, шкірно-зорові жінки (В термінології системного психоаналізу Юрія Бурлана). І це природно. Сама природа наділила цих жінок вродженою здатністю подобатися. І дійсно, будь-який чоловік буде щасливий такою жінкою володіти.

Але це зовсім не означає, що якщо інша жінка скопіює модель поведінки і навіть зовнішній вигляд шкірно-зорової жінки, вона тут же зуміє побудувати комфортні відносини з будь-яким чоловіком. Більш того, з іншою жінкою і не потрібен будь-який чоловік. Їй потрібен строго певний тип чоловіків. Той, який підходить їй за властивостями і здатний розділити з нею її бажання. Той, який буде цю жінку бажаний і який сам буде відчувати непереборну тягу до неї.

Є певні, природою заповідані правила тяжіння підлог. Чоловікам з певними властивостями і певним життєвим сценарієм подобаються строго певні жінки, і навпаки. І красива жінка очима чоловіків не та, яка намагається слідувати якомусь ідеалу, а та, до якої у нього є нормальне природне потяг.

Чи не очима люблять чоловіки, а ... носом. Вловлюючи феромони жінки і несвідомо визначаючи, що це саме та, яка йому підходить, чоловік починає відчувати до неї потяг, яке і створює у нього відчуття особливої ​​краси цієї жінки. Тієї краси, яка може бути часом непомітна оточуючим.

А все жіночі проблеми, пов'язані з відносинами з чоловіками або з нездатністю відбутися в соціальному житті, відбуваються через нерозуміння своїх унікальних особливостей. Через спроб знайти зовнішній орієнтир і рівнятися на нього.

Розуміючи свої природні властивості і бажання за допомогою системного психоаналізу, жінка навчається безпомилково знаходити свій шлях. Своїх чоловіків. Любов і взаєморозуміння зі своєю половинкою. Своє місце в суспільстві. Свій стан комфорту. Про це говорить не суха теорія, а практика сотень жінок , Які навчилися бачити себе і людей навколо зсередини. Розуміти свої і чужі властивості, бажання і навіть прогнозувати сценарії своїх і чужих відносин в колективі і в парі.

Послухайте, що розповідає одна з учасниць тренінгу про зміни у своєму житті, які сталися з нею після проходження тренінгу Юрія Бурлана «Системно-векторна психологія»:

Подання про тренінг Юрія Бурлана ви можете отримати вже на найближчому циклі безкоштовних онлайн-лекцій.

Коректор: Галина Ржаннікова

Автор публікації: Алена Миколаєва, маркетолог

Стаття написана за матеріалами тренінгу «Системно-векторна психологія»Яких жінок люблять чоловіки, або Хто гідний жіночого щастя?
Чи доводилося вам коли-то відчувати дике, неможливе відчай від нерозуміння психології кохання чоловіка і жінки?
Відчувати повне емоційне виснаження, бачачи результати своїх дій, які виявлялися такі далекі від очікувань?
Але хто цьому може навчити?
Так може, дійсно, хтось народжений для щастя і влади над чоловіками, а хтось для страждання на самоті?
І є строго певний тип жінок, яких люблять чоловіки, а решта просто не підходять під цей стандарт?
Яких жінок люблять чоловіки, або Хто гідний жіночого щастя?