Турбо-сторінки Яндекса: інструкція із застосування - статті АдвертПро

  1. Турбо-сторінки Яндекса: інструкція із застосування Все більше користувачів використовують мобільний...
  2. Турбо-сторінки в Яндекс.Директ

Турбо-сторінки Яндекса: інструкція із застосування

Все більше користувачів використовують мобільний інтернет. І відповідно, наскільки швидко вантажаться сторінки в телефоні, безпосередньо впливає на те, чи залишиться відвідувач на вашому сайті або піде далі. Щоб уникнути таких доглядів Яндекс придумав відмінну фішку - Турбо-сторінки, використання яких допоможе уникнути відвалів відвідувачів і збільшити кількість лидов від мобільних користувачів.

Турбо-сторінки - спеціальна технологія Яндекса, яка допомагає скоротити час очікування подгрузки контенту для користувачів мобільного інтернету і може використовуватися навіть для сайтів без мобільної версії. Турбо-сторінки - спеціальна технологія Яндекса, яка допомагає скоротити час очікування подгрузки контенту для користувачів мобільного інтернету і може використовуватися навіть для сайтів без мобільної версії

По суті створюються прості версії сторінок сайту, які швидко вантажаться навіть в умовах низької мобільного інтернету.

Переваги турбо-сторінок:

Недоліки турбо-сторінок:

Налаштування турбо-сторінки:

Підключаються їх можна за кілька кроків.

1) Заходимо в Яндекс.Вебмайстер, вибираємо розділ "Турбо-сторінки", потім "Налаштування".

Вебмайстер, вибираємо розділ Турбо-сторінки, потім Налаштування

2) Придумуємо заголовки, назву сайту, вантажимо лого, вказуємо лічильник Метрики, додаємо пункти Меню, при необхідності вказуємо рекламний блок.

3) Вказуємо домен і підключаємо RSS-канал в Яндекс.Вебмастере за посиланням: https://webmaster.yandex.ru/site/turbo/sources/ . Більш докладно про формат RSS читаємо в допомоги Яндекса: https://yandex.ru/support/webmaster/turbo/rss-elements.html 3) Вказуємо домен і підключаємо RSS-канал в Яндекс

Досить докладно алгоритм підключення описаний в відео від самого Яндекса:

Інструмент "Налагодження Турбо-сторінок"

В кінці квітня Яндекc представив веб-майстрам інструмент "Налагодження Турбо-сторінок" у вигляді бета-тесту. Інструмент доступний за посиланням: https://webmaster.yandex.ru/site/turbo/sandbox/ Завдяки йому можна створити свій власний шаблон, відповідний конкертно під ваші потреби. В кінці квітня Яндекc представив веб-майстрам інструмент Налагодження Турбо-сторінок у вигляді бета-тесту

Турбо-сторінки в Яндекс.Директ

Це окремий інструмент, доступний в рекламному кабінеті Яндекс.Директу. На даний момент він теж в бета-тесті і для його підключення вам слід звернутися до відділу клієнтського сервісу Яндекс.Директ.

Незважаючи на схожість зі звичайними турбо-сторінками, в Яндекс.Директ доступна функція "Залишити заявку". що дуже зручно для комерційних проектів. Також тут доступний свій конструктор, що дозволяє зробити Турбо-сторінки більш оригінальними: крім стандартного функціоналу тут ще можна вибрати колір фону і зображення для обкладинки, поля для заповнення в формі зворотного зв'язку.

Як підсумок, Турбо-сторінки однозначно варто тестувати для всіх, чиї сайти не адаптовані під мобільний сегмент Інтернету. Також це ідеальний інструмент, якщо ви власник контентного веб-проекту і хочете залучити на сайт додатковий мобільний трафік. Якщо ж у вас хороша мобільна версія або адаптивний дизайн і ви інтернет-магазин - рекомендуємо відкласти тест на потім.


Дополнительная информация

rss
Карта