Твіттер, твіттер сервіси і рейтинги

 1. Твіттер рейтинги.
 2. Твіттер сервіси.
 3. інші сервіси

Сьогодні тільки ледачий нічого не знає  що таке Твіттер
Сьогодні тільки ледачий нічого не знає що таке Твіттер . Зараз багато онлайн і офлайн новостнікі видають новини на підставі повідомлень, які відомі люди публікують з своєму Твіттер акаунт. За за великим рахунком кажучи, зараз все люди, за допомогою Твіттера можуть стати ньюсмейкерами. Інша справа що для цього потрібно бути відомою людиною, але це вже друге питання.

 • Twitter це система мікроблоггіна, в якій можна обмінюватися короткими повідомленнями - до 140 символів.

Що такий блог знаю практично все, а мікроблог це практично те ж саме - пишеш все що хочеш, але тільки потрібно вкластися в 140 символів. Ще одна істотна відмінність твіттера від драдіціонних блогів полягає в тому, що можна писати повідомлення в свій Твіттер блог і одночасно відповідати на чиюсь запис. Важко уявити як це відбувається? Згоден. Загалом Твіттер це звичайний блог схрещений з аською 🙂 - як би і в свій блог пишеш, як би і з кимось листуєшся.

В загально потрібно самому спробувати попрацювати з Твіттером, подолати перше почуття стурбованості й незрозумілості, і потім насолоджуватися Твіттером поки не з'явиться щось більш цікаве або поки не набридне.

До речі зараз повним ходом набирає обертів Facebook, в загальному без діла ви не залишитеся. про просування в Facebook я вже писав.

Отже перейдемо до сервісів і рейтингам.

Твіттер рейтинги.

 1. www.rutwitter.com/r/ - найперший рейтинг твіттерян, тому, поки що, самий популярний і відомий.
 2. twitterrate.ru - ще один рейтинг. Що цікавого, навпроти кожного фоловерів є дані взяті з полів: «Розташування», «Опис». Завдяки цьому простіше шукати твіпли, у яких в поле «Располеженіе» або «Опис» вписана правдива інформація.
 3. twi.org.ua - ще один непоганий рейтинг твіттерян.
 4. blogs.yandex.ru/top/twitter рейтинг твіттерян по Яндексу, корисний рейтинг, можна дізнатися, скільки важить той чи інший міклоблог в очах Яндекса
 5. twirate.ru - найбільш просунутий, у функціональному сенсі, рейтинг. Враховується скільки разів вас додали в список, кількість твітів і т.д. Але в це рейтингу є суб'єктивна складова, від якої постраждало моє місце в цьому рейтингу. Алекс, творець блогу, нормально ставиться до массфоловінг, але якщо цим займається не цікавий твіттерянин, то він буде штрафуватися, а якщо цікавий то немає. Про ці тонкощі Алекс розповів в цій статті http://westseo.ru/massfollowing-rating/.

Якщо ви додасте в рейтинги ваш блог, то ви збільшите кількість фоловерів, так як засвітитися в твітосфере. Люди, що проводять друзів по Твіттеру, ходять по цих рейтингах і фолів цікавих фоловерів. У деяких рейтингах, публікуюется посилання, яка значиться профілі вашого твіттера, а тим, хто шукає беків на свої сайти, це те що треба. Якщо ваш сайт буде на перших місцях в твіттері то ви отримаєте трохи трафіку, так що це один із способів видобутку трафіку . Також за рахунок твітера можна реалізувати просування сайтів в Google, так Google індексує повідомлення в твіттері.

Але крім рейтингів є ще різні інші «твіттер сервіси» приведу найцікавіші, а решта потім. Взагалі число сервісом постійно збільшується, що з лишком підтверджує самі похвальні відгуки про Твіттері, невідомо скільки триватиме але поки тим його популяризації не вповільнюється.

Твіттер сервіси.

1. ru.twirus.com - якщо ви прямуєте за великою кількістю твіпли, то на вашій стрічці панує хаос. Практично кожні 5-30 на вашій сторінці оновлюються твіти. І якщо ви написали цікавий твіт, ви не можете дізнатися реакцію ваших читачів на нього. Завдяки цьому сервісу, ви можете побачити стрічку, на якій будуть тільки ваші твіти, а й: ретвіти і відповіді твіттерян.

2. favorities.net - оцінка цікавинки твіпли, далі нічого не скажу, перевірте себе, і може бути, дізнаєтеся щось цікаве. Це цікаві твіттер сервіс, він досить цікаво оцінює цікавість того чи іншого твіттер акаунту.

Ось такі ось корисні веб сервіси , Які дозволять вам користуватися вашим твіттером більш продуктивно.

Ну і для повноти розкриття тими додам вам посилання на величезну добірку картинок з твіттера. http://www.geeksucks.com/icons/100-free-twitter-icon-sets.htm За посиланням можна знайти дуже красиву картинку, через яку відвідувачі вашого сайту, зможуть підписатися на ваш твіттер. До речі, було б цікаво дізнатися вашу думку, з приводу моєї картинки, підписки на твіттер.

інші сервіси

Незважаючи на те, що сервіс мікроблогінгу Твіттер був трохи переоцінений, - це все ще дуже хороший інструмент для спілкування і просування сайтів. Коли якийсь проект в інтернеті бурхливо розвивається, то він підтягує за собою супутні сайти і сервіси. Як приклад, можна взяти кількість посилань біржу sape.ru - коли сапу бурхливо розвивалася то почали з'являтися супутні сервіси:

 1. Оцінка сайту, на ціну предмет продажу посилань. Скільки будуть коштувати посилання, якщо їх продавати з потенційного сайту.
 2. Оцінка бюджету, для просування того чи іншого запиту через сапу.
 3. Сервіси-посередники по покупки посилань на сапи, найвідоміший приклад Сеопульт, але це не єдиний у своєму роді сервіс.

Так само і Твіттер підтягнув за собою цілий ряд проектів, і регулярно твіттер сервіси поповнюються новими цікавими сервісами.

Спонсор випуску: Насоси Wilo , Великий вибір насосів та супутнього обладнання.

Важко уявити як це відбувається?