«Творив чудеса в рингу». Тренер з Караганди розповів, хто з боксерів був не гірше Головкіна

  1. повідомити про помилку
  • повідомити про помилку

    Помилка відправлена. Дякуємо!

  • печатка
  • 1

Заслужений тренер Казахстану з боксу Едуард Матросов з Караганди розповів Sports.kz, хто з попередників Геннадія Головкіна міг би домогтися в боксі не менших за, ніж GGG, досягнень.
- Було багато боксерів - Караганда ж таке місто. Десь їх не підтримали, десь самі порахували, що вже досягли своїх цілей, але хлопці не досягли таких висот. Вони повинні були стати великими боксерами, але повністю не розкрилися. Зокрема, можу сказати це про Кайрат Тлеуленове, який був чемпіоном Збройних Сил, чемпіоном Радянського Союзу з юнакам і молоді. Він повинен був сильно розкритися, але в якийсь момент вирішив, що вже багато чого досяг, - а зараз кусає лікті. Також був Серік Уакасов - їх разом з Кайратом відзначали в газеті «Радянський спорт», яка була дуже авторитетною і читається в той час. Талановиті були хлопці, але не зуміли до кінця розкритися і довести свою справу, як Головкін.
Можу ще згадати Бахтов Сапеева - це дядько Серика Сапієв, який був одним з кращих моїх «техніків-тактиків». Але він якось несерйозно ставився до боксу, а так, - мав всі шанси досягти великих висот. САПЕ творив чудеса в рингу, а особливо відзначався в матчевих зустрічах СРСР - США, які в той час приковували до себе небувалий інтерес і були дуже значущими. Бахтай був дуже здібним і талановитим боксером, - поділився фахівець.