У Дніпропетровську дітей безкоштовно навчать дайвінгу

У Дніпрі пройде безкоштовний майстер-клас з дайвінгу. Фото: nndive.ru

У Дніпропетровську дітей безкоштовно навчать дайвінгу Бондарчук Ольга https://cdn.segodnya.ua/img/article/4119/34_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/4119/34_tn.jpg 2013-01- 22T10: 32: 27 + 02: 00 Дніпро Зараз діти будуть тренуватися в басейні, а влітку плануються виїзди на Чорноморське узбережжя

2 лютого в Дніпропетровську о 19:30 на вул. Столярова, 19-а, (СК "Метал) відбудеться перший безкоштовний майстер-клас з дайвінгу для дітей. Про це розповів" Сегодня "керівник одного з клубів підготовки підводного плавання Андрій Воробйов .

"Ми запрошуємо всіх дітей у віці від 8 до 16 років повчитися підводному плаванню. Батьки обов'язково повинні принести довідки про здоров'я дитини. Програма буде проходити у формі майстер-класів: 40 хвилин ми будемо читати лекції і 40 хвилин відведемо на практичне навчання. Це будуть пробні занурення, для того, щоб діти познайомилися з дайвінгом. Поки ми плануємо проводити групові заняття два рази на місяць, потім поставити це на потік. Ці заняття будуть безкоштовними. Поки обмежень по кількості учасників немає ", - говорить Андрій Горобця в і додає, що всіх бажаючих хлопців розіб'ють на групи і визначать дні їх навчання. У кожній такій групі буде по три людини.

"Як водної бази буде використовуватися плавальний басейн, тому як, з точки зору техніки безпеки, для дітей занурюватися в Дніпро неприпустимо. Також в подальшому ми плануємо виїзди на Чорноморське узбережжі, в теплу пору року ", - говорить дайвер.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку