У кіберполіції вводять навчальний курс для оперативних працівників поліції

цею материал Доступний по-русски

Відзначається, що тісна взаємодія має бути налагоджена в усіх напрямках діяльності кримінальної поліції для того, щоб кіберполіції мала можливість своєчасно надати свою допомогу.

Відзначається, що тісна взаємодія має бути налагоджена в усіх напрямках діяльності кримінальної поліції для того, щоб кіберполіції мала можливість своєчасно надати свою допомогу

Ілюстрація / REUTERS

Оперативників навчатимуть основам правильного поводження з комп'ютерною технікою та іншими гаджетами під час їх вилучення на місці скоєння злочину.

Про це повідомила прес-служба кіберполіції України.

Начальник Департаменту кіберполіції Сергій Демедюк зазначив, що для ефективної протидії злочинності та розкриття злочинів, скоєних із застосуванням сучасних технологій і засобів анонімізації, працівники підрозділів кримінальної поліції повинні тісно взаємодіяти з кіберполіції.

"Більшість видів загальнокримінальних злочинів вже здійснюються із застосуванням методів, які використовують кіберзлочинці - це анонімізація, використання зашифрованих каналів зв'язку і передачі даних, а також використання криптовалюта і різних неофіційних платіжних систем для здійснення злочинів, в тому числі - організованих", - зазначив керівник Департаменту кіберполіції.

Читайте також кіберполіції попереджає про поширення вірусу-шифрувальника Scarab

Він додав, що тісна взаємодія має бути налагоджена в усіх напрямках діяльності кримінальної поліції для того, щоб кіберполіції мала можливість своєчасно надати свою допомогу.

Відзначається, що якісна взаємодія вже налагоджено з департаментами карного розшуку, протидії наркозлочинності та захисту економіки Національної поліції України.

Демедюк наголосив на необхідності правильного поводження з технікою під час її вилучення та направлення на огляд фахівцям кіберполіції, оскільки від цього залежить збереження максимуму інформації, а отже, і документування та розкриття злочину.

"Ми зараз плануємо організувати навчання для працівників оперативних служб - для того, щоб розповісти, як потрібно поводитися з технікою під час її вилучення та огляду, щоб не пошкодити інформацію, яка на ній зберігається", - повідомив керівник Департаменту кіберполіції.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Дополнительная информация

rss
Карта