У Великому Гатчинському палаці після реставрації відкриються чотири зали - The Village

Завтра в Великому Гатчинському палаці відкриється анфілада залів Східного полуціркуля, в яку виходять Грецька галерея, кімната Ротарі, Світлий перехід, Ротонда під гербом і кімнати за Грецької галереєю.

Зали стануть доступні вперше з 1941 року. Після Великої Вітчизняної війни вони були частково зруйновані, а потім, коли палац передали під академію Військово-морського флоту, законсервовані.

Східний полуціркуль пов'язує Центральний корпус і Арсенальное каре. У його центрі розташовується Грецька галерея, «домашній музей» Павла I з італійськими копіями грецьких статуй авторства архітектора Вінченцо Брена. Реставратори відтворювали напівзруйновану галерею по кресленнях реставрації середини XIX століття, картинам художника Едуарда Гау, довоєнним фотографій та копій барельєфів 1944 року.

Після реставрації в Світлому переході розташовується історична арка в ідеальному стані, в Кімнату Ротарі повернули колекцію картин художника-портретиста П'єтро Ротарі, а в кутову ротонду - бюст Миколи I роботи скульптора Івана Віталі. Також відкриті кімнати за Грецької галереєю. До 1917 року вони служили житловими кімнатами, зараз в них розмістили меблі, картини, інтер'єрні об'єкти XIX століття з фондів музею.

До відкриття нових залів і 250-річчя палацу почнуться дві виставки: « Найясніші власники Гатчини »Про історію палацу та його власників, і« Європейський вояж імператриці Олександри Федорівни »Про картину« Вид Венсенського замку »Іполита Лекомт і« романтичному сприйнятті замків ».

Дополнительная информация

rss
Карта