У Сочі лижники в купальниках претендують на рекорд Гіннеса

Лижники і сноубордисти масово спустилися з гори під час карнавалу

На курорті Роза Хутір пройшов щорічний високогірний карнавал BoogelWoogel. В один день з гори спускалися лижники і сноубордисти в костюмах супергероїв, персонажів коміксів, звірів, казкових і мультиплікаційних героїв. Більше 400 чоловік промчали по схилу разом, незважаючи на дощ, який був під час проведення заходу.

На наступний день карнавалу естафетну паличку перехопили лижники і сноубордисти в бікіні і шортах. Їх було 1800 чоловік. Перед стартом, який знаходився на висоті 1170 метрів, музична група виконала композицію. Під ритмічний біт учасники почали спуск, який зайняв цілу годину, а на завершення відбулася пінна вечірка на відкритому повітрі.

Лижники і сноубордисти масово спустилися з гори під час карнавалу   На курорті Роза Хутір пройшов щорічний високогірний карнавал BoogelWoogel

Фото: РИА Новости / Ніна Зотін

Варто додати, що раніше в подібному спуску на гірськолижному курорті Роза Хутір взяли участь 1200 осіб. Тоді цей рекорд увійшов до книги рекордів Гіннеса. Цього року за кількістю учасників перевершили минулий показник.

Фото: РИА Новости / Ніна Зотін

Тепер фотографії та записане відео стане доказом нового рекорду. Його спочатку запевнять нотаріально, а потім відправлять в штаб-квартиру книги Гіннеса, яка знаходиться в Лондоні, повідомляє ТАСС .

Нагадаємо, що раніше на курорті Роза Хутір пройшов дощ пісочного кольору , Наслідком якого став бежевий сніг на схилі.

Дополнительная информация

rss
Карта