У Чернігові збудують льодовий палац за 30 мільйонів

в Чернігові може з'явитися свій льодовий палац, sevnews.info

У Чернігові збудують льодовий палац за 30 мільйонів https://cdn.segodnya.ua/img/article/2362/22_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/2362/22_tn.jpg 2011-02- 10T17: 40: 16 + 02: 00 Україна Чернігівська міськрада розглядає можливість будівництва льодового палацу вартість понад 30 мільйонів гривень.

Про це повідомляється на офіційному сайті Чернігова з посиланням на слова мера міста Олександра Соколова.

"Існує велике бажання побудувати льодовий палац. Зимові види спорту в місті популярні, у нас є спортсмени, які відомі на міжнародному рівні. Хотілося б, щоб хокей і фігурне катання також розвивалися", - підкреслив міський голова Чернігова.

За його словами, для будівництва льодового палацу зараз в Чернігові розглядаються дві ділянки, одна з яких знаходиться в спальному мікрорайоні, інший - ближче до центру.

Згідно з даними сайту, не виключається також можливість створення дитячо-юнацької спортивної школи, вихованці якої зможуть займатися хокеєм і фігурним катанням.

О.Соколов також зазначає, що сесія міськради розгляне питання про виділення землі під будівництво льодового палацу вже в лютому. За його словами, будівництво може початися в 2011 чи 2012 році в залежності від фінансування.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку