У Лондоні розплодилися гусениці, що викликають астму і блювоту

  1. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

фото pixabay.com

Британців атакували токсичні гусениці https://cdn.segodnya.ua/img/article/11346/44_main_new.1525040550.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11346/44_tn.1525040550.jpg 2018-04- 29T23: 24: 33 + 03: 00 Євросоюз Жителі Британії зіткнулися з навалою отруйних гусениць

У Великобританії почалося нашестя дубової молі, чиї личинки дуже токсичні.

Небезпечних гусениць помітили на південному сході Англії, їх чисельність зростає. Токсини, що містяться в волосках на тілі гусениці, викликають у людини запаморочення, лихоманку, подразнення очей і горла, а також висип на шкірі і напади астми.

Комісія з лісового господарства Великобританії просить жителів країни, які помітять гусениць, не наближатися до них і повідомляти в комісію, де вони побачили місця скупчення комах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

У 2017 році британських гусениць коконопряда дубового вразив "зомбі-вірус": інфекція змушувала комах повзти на світло, заражені личинки швидко помирали, а їх тіла вибухали, що сприяло поширенню вірусу.

Зазвичай личинки цього виду тримаються в тіні, щоб їх не помітили птиці. Але інфекція змінила їх поведінку, фахівці організації Wildlife Trust порівняли це з фільмами про зомбі.

раніше вчені виявили гусениць, здатних харчуватися поліетиленом .

Крім того, в Таїланді місцевий житель зняв на відео кілька сотень гусениць , Які рухалися в формі кільця у нього в саду.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку