У чому різниця між вбудованою і дискретною відеокартами?

  1. інтегрована відеокарта
  2. дискретна відеокарта
  3. Головні відмінності відеоадаптерів

Існує два типи відеокарт: інтегрована (вбудована) і дискретна (працює через шину). Обидва типи відеоадаптерів створені, щоб виводити зображення на екран комп'ютера або ноутбука.

Будь-графічний прискорювач може відтворювати відео, відображати складні графічні елементи і перетворювати тривимірні моделі в сучасних іграх. На нових комп'ютерах і ноутбуках встановлюють по дві відеокарти: одна для відтворення відео, а друга - для обробки складного тривимірного зображення.

інтегрована відеокарта

Вбудована карта не розрахована на складну обробку 3D-зображення. Даний тип відеоадаптерів не має шейдеров, ядер Cuda, згладжування, тіней та інших технологій і двигунів, які забезпечують повноцінну обробку графіки. Користувач може купити комп'ютер або ноутбук з вбудованою відеокартою Intel HD або AMD Radeon. Розробники материнських плат встановлюють вбудоване графічне ядро ​​в плату. Багато користувачів купують материнські плати з вбудованою графікою, так як цей варіант дешевше.

Інтегрована відеокарта дозволяє відтворювати відео і запускати «легкі» гри. Користувач може дивитися фільми і відеоролики у високій якості. Вбудований відеоадаптер забезпечує повноцінну обробку динамічних сцен у фільмах і швидке кодування при запису ігрового відео через програму. Відкрите Intel HD або AMD Radeon дозволяють працювати на комп'ютері і виконувати нескладні завдання по обробці тривимірного зображення. Даний тип відеоадаптерів можна назвати бюджетним.

дискретна відеокарта

Будь-яка гра нового покоління вимагає наявність сучасного відеоадаптера. Багато користувачів стаціонарних комп'ютерів використовують по дві і більше відеокарти, щоб записувати огляди популярних ігор. Дискретна модель дозволяє обробляти складну графіку і відеопотік гри, який закодований за новими технологіями. Розробники відеокарт Nvidia використовують движки і технології плавного відтворення відео.

Сучасний адаптер Nvidia працює на технології Phsyx. Дана технологія дозволяє відтворювати відео і промальовувати графіком. Користувач може грати в будь-яку гру, якщо на комп'ютері встановлена ​​надпотужна дискретна відеокарта. Ігри 2017 року досить вимогливі, тому необхідно купувати відеокарту з великою кількістю ядер Cuda, високою частотою шини, Бітність, технологіями фільтрації і згладжуванням. Промальовування графічних елементів в грі нового покоління відбувається за рахунок підтримки движка Phsyx.

Головні відмінності відеоадаптерів

Основна відмінність інтегрованої відеокарти від дискретної - це пропускна здатність шини і кількість ядер Cuda. У вбудованих моделях немає потужних технологій і фільтрів для згладжування, тому складна тривимірна графіка буде відтворюватися дуже важко або взагалі не запуститься.

Пропускна здатність дискретної моделі в десятки разів вище, ніж у інтегрованої. Відеокарта Intel HD або AMD Radeon не зможе відтворити тривимірну гру нового покоління. Крім того, дискретні моделі відеоадаптерів коштують набагато дорожче бюджетних варіантів інтегрованих відеокарт.

Дополнительная информация

rss
Карта