У Єкатеринбурзі почалася друга хвиля записи на курси підготовки до ЄДІ

На підготовку до ЄДІ залишається все менше часу

Після зимових канікул традиційно починається друга хвиля пошуку курсів підготовки до ЄДІ. Хтось розраховував готуватися самостійно і зрозумів, що за півроку не досяг результатів. Хтось, записавшись восени на курси або до репетитора, зрозумів, що це не його формат. У цих випадках починається екстрений пошук можливостей прискорено підготуватися до ЄДІ.

аналітики проекту "Регіональний рейтинговий портал курсів підготовки до ЄДІ" змогли віджати рекламну "воду", заглушити рекламний галас і запропонувати споживачеві ключові об'єктивні критерії для вибору курсів.

- Перш за все, дивіться, хто викладає, - прокоментував головний аналітик проекту. - Якість складу викладачів курсів - це найголовніше. Друге, який обсяг навчальної підготовки видають ці викладачі? Третє - вартість академгодини. І на завершення, транспортна доступність - дитина повинна без проблем виїхати додому в будь-який район міста пізнім зимовим вечором.

Однак, що роблять багато сімей випускників, вибираючи курси? Дивляться відгуки в інтернеті. Чи є ліцензія? Який середній бал ЄДІ у випускників курсів. І ... потрапляють на три найсерйозніші помилки.

потрапляють на   три найсерйозніші помилки

- Перше. Діють цілі фірми, які заробляють на розміщенні позитивних відгуків, - продовжив головний аналітик проекту. - Хто написав відгуки, які читаєте ви? А негативні відгуки - не справа чи рук конкурентів?

Друге, якщо вірити рекламі, спеціалізовані класи СУНЦ, ліцею № 130, гімназії №9, здають ЄДІ гірше, ніж випускники маловідомих курсів з вчителями вельми середнього рівня. Ви вірите?

Третє, об'єктом ліцензування є приміщення. А вимоги контролюючих органів такі, що ліцензуються цоколі в "брежневках" - "хрущовках", але не ліцензуються професійні аудиторії в бізнес-центрах класу "А", оснащені кліматичними системами, які обслуговуються професійним клінінгом, охороною тощо. Головне! Мало хто знає, що ліцензія по закону зовсім не обов'язкова. "

команда проекту "Регіональний рейтинговий портал курсів підготовки до ЄДІ" бажає всім випускникам і батькам успішно пройти випробування єдиним держіспитів і докладе всіх зусиль, щоб вибір курсів для підготовки став прозорим, зрозумілим і швидким.

Фото: "Регіональний рейтинговий портал курсів підготовки до ЄДІ"

Друге, який обсяг навчальної підготовки видають ці викладачі?
Однак, що роблять багато сімей випускників, вибираючи курси?
Чи є ліцензія?
Хто написав відгуки, які читаєте ви?
А негативні відгуки - не справа чи рук конкурентів?
Ви вірите?