У Sape.ru з'явилася можливість поповнювати баланс і виводити кошти через Яндекс.Деньги

У Sape.ru з'явилася функція поповнення балансу і виведення зароблених коштів через систему Яндекс.Деньги. Вона доступна в облікових записах, зареєстрованих на фізичних осіб.

Комісія за поповнення коштів через систему Яндекс.Деньги становить 5%. Комісія на висновок зароблених коштів на Яндекс.Деньги не стягується.

Відзначимо, що на поточний момент фізичні особи можуть поповнювати баланс в Sape.ru через систему Visa QIWI Wallet, WebMoney, ROBOXchange, банківською картою і Я.Деньгамі. А виводити кошти - на гаманці WebMoney або Я.Деньгі, а також QIWI.

Нагадаємо, в поточному місяці Sape.ru оголосила про декілька нововведення. Так, з 14 лютого в Pr.Sape до непроіндексованої заявками оптимізатори зможуть почати застосовувати автоматичну дію і керувати ним. А в Advisor Sape з'явилася можливість проаналізувати конкурента або порівняти між собою кілька сайтів по представленості в пошуковій видачі і контекстній рекламі. Крім того, на конференції All in Top було оголошено про запуск системи навчання та атестації SEO-фахівців в Sape.ru.