Угода про асоціацію з ЄС залишилося єдиним документом - МЗС - Політичні новини України - Економічну частину України підпише пізніше

  1. АВТОР:
  2. Орфографічна помилка в тексті:

21 березня 2014 року, 14:56 Переглядів: 21 березня 2014 року, 14:56 Переглядів:   Арсеній Яценюк підписав політичну частину Угоди про асоціацію

Арсеній Яценюк підписав політичну частину Угоди про асоціацію. Фото AFP.

Угода про асоціацію залишається цілісним документом, Україна і ЄС домовилися якнайшвидше імплементувати його економічну складову, заявили в МЗС України.

"Сьогодні в Брюсселі Україна і ЄС підписали політичні положення Угоди про асоціацію. Ця подія стала історичною віхою в розвитку двосторонніх відносин між Україною та ЄС на принципах політичної асоціації та економічної інтеграції, яка формально закріплює цивілізаційний вибір України на користь європейських цінностей демократії, верховенства права, дотримання прав і свобод людини ", - йдеться в заяві МЗС України.

"Україна розглядає підписання угоди як свідчення солідарності ЄС з українським народом в нинішній непростий для нашої країни час і готовності до всебічного сприяння розвитку України як сучасної європейської демократії", - сказано в документі.

Підписані частини угоди підтверджують прихильність сторін статуту ООН і основоположних документів ОБСЄ, а також готовність тісно взаємодіяти з метою забезпечення незалежності, суверенітету, територіальної цілісності і непорушності кордонів України, стабільності і безпеки в регіоні, відзначають в МЗС.

За словами директора департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс, підписання політичної частини Угоди про Асоціацію Україна розглядає як інструмент, за допомогою якого вона зможе наблизитися до вступу в ЄС.

"Угода про асоціацію залишається цілісним документом. Сторони домовилися якнайшвидше завершити процедуру укладення торгово-економічної частини угоди і почати її практичну імплементацію, зокрема, щодо поглибленої і всеосяжної Зони вільної торгівлі. Підписання та імплементація Угоди про асоціацію розглядається як важливий крок в напрямі реалізації стратегічної мети країни - набуття членства в ЄС, як це передбачають положення Закону України "Про засади внутрішньої і зовнішньої політик і "від 2010 року, а також статтею 49 договору про ЄС", - йдеться в заяві МЗС України.

Також Україна розцінює це як чіткий сигнал від ЄС з приводу визнання легітимності української влади.

Нагадаємо, сьогодні Україна і Євросоюз підписали політичну частину Угоди про асоціацію. Від України підпис поставив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Угода про асоціацію з ЄС залишилося єдиним документом - МЗС". інші Новини політики дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Дарина Нинько

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Дополнительная информация

rss
Карта