банер

  1. Картинка для банера
  2. Розмір.
  3. Формат зображення.
  4. код банера

Банер - це посилання у вигляді картинки, яка розташовується на різних сайтах з метою прорекламувати що-небудь. При цьому банер може мати різну форму і розмір, а також бути динамічним або статичним.

Банер

Єдина мета розміщення банерів - реклама. За їх допомогою рекламують різні проекти, залучають рефералів, продають товари. Тому їх вид повинен привертати увагу, зацікавлювати і викликати бажання клікнути по ним, для отримання подальшої інформації.

Для таких цілей використовують яскраві і контрастні кольори, різні затягають фрази і всіляку динаміку: мерехтіння, зміна окремих фрагментів, мінливий зовнішній вигляд, химерну форму, зрідка відеоролики.

Людині, що займається роботою в інтернеті, не зайвим буде дізнатися, як створити банер самостійно. Особливо це стане в нагоді при діяльності пов'язаної із залученням рефералів і роботою з партнерськими програмами. Адже один із способів розміщення реферальних посилань, є реклама за допомогою банерів.

Будь-банер складається з трьох частин.

1. Картинки.

2. рекламованого посилання.

3. Коду HTML, який об'єднує картинку з посиланням і задає додаткові параметри браузеру (при необхідності).

З рекламованої посиланням думаю все зрозуміло, вона може бути як реферальной, так і просто вести на будь-який проект. Картинку і код слід розглянути по подробней.

Картинка для банера

Картинку нескладно намалювати в будь-якому графічному редакторі, її привабливість буде прямо залежати від майстерності і задумки виконавця. Найскладнішими є динамічні банери, особливо з елементами анімації.

Розмір.

Починаючи створювати картинку, насамперед необхідно визначитися з розміром банера. Це залежить від майданчика, де планується розміщення. На багатьох проектах існує можливість розмістити тільки певні розміри. Згодом можна підкоригувати розміри, задавши додаткові вказівки браузеру через код, але це знижує якість зображення.

Формат зображення.

Найбільш поширеними вважаються три основні формати: jpg, gif, png. У кожного з цих форматів є своя особливість і найкращі варіанти застосування.

JPG - найпростіший формат. Займає дуже мало місця в кілобайтах і легко вантажиться на різних пристроях.

Займає дуже мало місця в кілобайтах і легко вантажиться на різних пристроях

PNG - допускає прозорий фон. Розмір зображення більше, але існує можливість робити прозорий фон.

Розмір зображення більше, але існує можливість робити прозорий фон

GIF - динамічні картинки. Одні з найбільш привабливих, але самостійно робити картинку не просто, доведеться вдаватися до допомоги фахівця, або освоювати фотошоп, або спеціальні програми.

Одні з найбільш привабливих, але самостійно робити картинку не просто, доведеться вдаватися до допомоги фахівця, або освоювати фотошоп, або спеціальні програми

Якщо рекламний майданчик надає можливість розміщення картинок у себе, тоді все значно спрощується. Зображення закачується на проект, до нього прикріплюється необхідна посилання, і можна запускати рекламу.

Зображення закачується на проект, до нього прикріплюється необхідна посилання, і можна запускати рекламу

Але можливість завантаження малюнка є не завжди. На багатьох проектах можливе розміщення лише коду банера, тобто картинку необхідно представити у вигляді рядка символів.

Для цього її потрібно закачати на якийсь сервер, звідки вона буде доступна за певною адресою. У цьому нам допоможе будь-який безкоштовний фотохостинг. Завантаживши туди картинку, нам надається адреса, за якою вона буде доступна. Ця електронна адреса та слід вказувати в коді.

Причому саме для Тега img.

Причому саме для Тега img

код банера

Для розміщення банера у вигляді коду, досить розмістити адресу картинки і адреса посилання в HTML тегах (команди розмітки для браузера). Маючи адресу посилання - http://dopdohody.ru (адреса цього сайту) і адреса картинки - http://keepfoto.ru/i/31qu/13WFqS. Отримуємо такий код:

При цьому необхідним, є лише такий запис:

На ній видно, що використовуються адреси ув'язнені в теги. А все інше - додаткова розмітка, вона означає:

  • target = "_ blank" - рекламоване вікно відкривається в новій вкладці. Без нього, в поточному.
  • border = "0" - у зображення немає бордюру. Відсутня рамка по периметру зображення.
  • alt = "банер" - альтернативний текст. Якщо сервіс, де зберігатися картинка банера, з якоїсь причини перестане функціонувати, то і на рекламному майданчику зображення зникне. Натомість зображення буде видно альтернативний текст, який можна завбачливо прописати в цьому тезі.
  • title = "супер проект" - додатковий опис. Цей напис буде видно при наведенні курсору на зображення.
  • width = "468" height = "60" - ширина і висота, відповідно. Визначають розмір в браузері, навіть якщо спочатку картинка більше або менше.
  • Тег a href = позначає початок посилання, а / a її завершення.
  • Img src = - позначення зображення.
  • У підсумку, вийшов банер з з'являється написом при наведенні мишью- & quotсупер проект & quot, натиснувши на який відкриється головна сторінка цього сайту, в новій вкладці.

    У підсумку, вийшов банер з з'являється написом при наведенні мишью- & quotсупер проект & quot, натиснувши на який відкриється головна сторінка цього сайту, в новій вкладці

Дополнительная информация

rss
Карта