- Оренда квартири подобово Харків

 1. 2.1 Тим, хто здає квартиру подобово
 2. 2.2 Необхідна комплектація квартир, які здаються подобово
 3. 2.3 Особливості подобової оренди квартир

Оренда квартир подобово в Харкові - це найбільш затребувана рубрика з оренди житлової нерухомості. Десятки, а то й сотні людей хочуть зняти житло на добу-дві щодня. В цілому, житла по місту здається багато, але і заповнюється воно швидко, тому краще бронювати житло заздалегідь, щоб забезпечити собі по приїзду гарантію своєчасного вселення. Адже часто трапляється, що знайти квартиру на добу сьогодні і відразу ж заселитися - дуже складно.

Хочеться відзначити переваги квартир подобово перед готелями. В першу чергу: немає необхідності здавати ключі на ресепшен, звітувати про гостях, яких ви запросили, домашня затишна обстановка, наявність кухні і набір побутової техніки. Саме тому багато гостей нашого міста вважають за краще зняти квартиру подобово в Харкові недорого, а не селитися в готелі або готелі.

Детальніше

Зверніть свою увагу на район, де розташовані апартаменти. Наскільки близько вони від центру, від метро? Яка по близькості є інфраструктура? Скільки спальних місць, комплектація?

2.1 Тим, хто здає квартиру подобово

Коли подаєте оголошення на нашому сайті, обов'язково заповнюйте всі параметри: комплектація, місце розташування, ціна, кількість спальних місць, якість ремонту.

Якщо здаєте квартиру в Харкові подобово, майте на увазі, що це може бути небезпечно. На ринку трапляються аферисти, які знімають житло і перездають його з підробленими документами, як своє власне. Причому здають відразу декільком людям. Тому потрібно перестрахуватися. Для цього необхідно перевірити паспорт орендаря, а так же укласти з ним договір оренди, навіть якщо ви здаєте квартиру на добу. У договорі бажано вказати комплектацію квартири (меблі та техніку), яка залишається в розпорядженні мешканців.

2.2 Необхідна комплектація квартир, які здаються подобово

Найбільш затребувані апартаменти ті, які мають всю необхідну комплектацію:

 • -телевізор,
 • -інтернет з wi-fi,
 • -холодильник,
 • -Посуд,
 • -пральну машину,
 • -кондиціонер,
 • -Утюг
 • -чайник,
 • -мікроволновку.

2.3 Особливості подобової оренди квартир

Зняти квартиру подобово в Харкові недорого - це прекрасний спосіб отримати тимчасове житло просто, надійно і з можливістю вибрати саме те, що вам потрібно.

Квартири в Харкові подобово здаються практично у всіх районах нашого міста. Від Холодної Гори до Рогані та від Олексіївки до Аеропорту - вибрати можна будь-який, в залежності від того, де вам потрібно.

Зняти квартиру в Харкові подобово недорого можна за допомогою агентства, а можна вивчити оголошення на нашому сайті (практично всі оголошення надані з фотографіями і докладним описом).

Зверніть увагу, що оренда квартир подобово і на тривалий термін - це різні рубрики. В оголошеннях, які рекламують квартиру на добу обов'язково потрібно вказувати в тексті таку інформацію: яка комплектація, рівень ремонту, дальність від метро, ​​наявність інфраструктури в районі.

Тим, хто бажає орендувати квартиру необхідно знати, що шукати її на нашому сайті можна не тільки по введених параметрах, але і по карті. І це дуже зручно, як для подобової оренди, так і на тривалий термін, можна відразу оцінити, як далеко від метро або від вашої роботи знаходиться житло.

Обов'язково уточніть умови заселення та звільнення квартири. А так само не зайвим буде уважно оглянути всі меблі і техніку, яка залишається у Вашому розпорядженні, коли Ви знімаєте квартиру на добу. Якщо виявите поломку чого б то не було, відразу вкажіть на це господареві квартири, що б він не міг звинуватити в цьому Вас.

А ще краще, зафіксуйте це документально і складіть опис майна. Обережність в такій справі, як оренда квартир в Харкові подобово - зайвої не буде.

Спектр цін на добове житло досить широкий від 200 до 10000 грн за добу. Чим ближче квартири до центру міста, чим вона більша за розмірами і крутіше по ремонту, тим природно, дорожче. Як то кажуть, на кожен товар є свій покупець. Але зверніть увагу, якщо ціна на квартири подобово Харкова занадто низька (нижче ринкової) то це повинно вас насторожити, будьте в цьому випадку акуратніше, що б не попастися на виверти шахраїв.

Але зверніть увагу, якщо ціна на квартири подобово Харкова занадто низька (нижче ринкової) то це повинно вас насторожити, будьте в цьому випадку акуратніше, що б не попастися на виверти шахраїв

Шановні жителі та гості нашого міста - здаємо квартири подобово в Харкові - тут і зараз для вас на сайті sdelka.kharkov.ua

Наскільки близько вони від центру, від метро?
Яка по близькості є інфраструктура?
Скільки спальних місць, комплектація?