срібло

 1. Торгівля сріблом на AvaTrade
 2. ринок срібла
 3. Фактори, що впливають на ціну на срібло
 4. Торгівля CFD на срібло
 5. Курс срібла до долара США (XAG / USD)
 6. Торгівля сріблом на AvaTrade

Торгівля сріблом на AvaTrade  Срібло є одним з найбільш рідкісних металів на землі, і тому попит на нього високий, в тому числі і серед трейдерів

Торгівля сріблом на AvaTrade

Срібло є одним з найбільш рідкісних металів на землі, і тому попит на нього високий, в тому числі і серед трейдерів.

 • Торгівля сріблом та іншими металами з низьким спредом
 • комфортне кредитне плече плече
 • Платформи для торгівлі вручну і автотрейдінга
 • Можливість застосовувати будь-які стратегії
 • Висококласний цілодобова підтримка на 14 мовах світу
 • Торгівля в будь-якому місці на смартфоні, планшеті або в браузері

ринок срібла

Основними біржами, на яких ведеться торгівля сріблом, є Нью-Йоркська товарна біржа (NYME), Лондонська біржа металів і Чиказька товарна біржа (CBOT). Торгівля сріблом ведеться 2:16 до 00:00 за Гринвічем, тобто більше 21 години на добу.

Фактори, що впливають на ціну на срібло

Ціна на срібло залежить від ряду факторів. Наведемо лише деякі з них:

 1. Срібло є природним копалиною, що видобувається з надр землі, в зв'язку з чим баланс попиту і пропозиції часто порушується, і відбуваються сильні цінові коливання. В останні роки перше місце з видобутку срібла займає Мексика, в 2014 році в цій країні було видобуто близько 5 000 тонн металу. Найбільшим споживачем срібла є США (близько 20% від світового споживання), далі йдуть Індія і Китай (близько 18%);
 2. Срібло застосовується в різних сферах. Більше 50% видобутого срібла використовується в кіноіндустрії для створення високоякісних світловідбивних матеріалів. Бере участь цей метал і у військовій промисловості - наприклад, для створення однієї ракети «Томагавк» потрібно близько 14 кг срібла. Нарешті, всього 3% срібла застосовується в ювелірній промисловості. Попит на срібло в одній з цих сфер призводить до зростання його ціни.

Торгівля CFD на срібло

Як і у випадку з багатьма іншими сировинними товарами, на фінансовому ринку частіше торгують не фізичним сріблом, а його ціну за допомогою контрактів на різницю (CFD). Купуючи CFD, трейдер не купує сам метал, але при цьому може отримати прибуток за рахунок змін його курсу. Контракт укладається між трейдером і брокером, а ціни відповідають реальним курсам на метали.

Срібло є досить рідкісним товаром на фінансовому ринку, і не кожен трейдер може отримати до нього доступ, особливо з огляду на, що мінімальний обсяг угоди становить 100 одиниць. Торгівля ж контрактами на різницю дозволяє вийти на ринок срібла будь-кому.

При покупці реального срібла необхідно вкладати дуже великі гроші, тоді як в торгівлі CFD можна використовувати кредитне плече, що значно знижує суму інвестиції.

У разі якщо з якої-небудь причини ціна на товар падає, власники цього товару зазнають значних збитків. При торгівлі CFD досить закрити операцію, і, таким чином, відразу ж мінімізувати ризик.

Курс срібла до долара США (XAG / USD)

В режимі онлайн на сторінці виведений графік срібла на спотовому ринку Форекс, за допомогою якого у вас є можливість стежити за динамікою зміни курсу срібла до американського долара.

Торгівля сріблом на AvaTrade

Торгівля сріблом мало чим відрізняється від торгівлі іншими фінансовими інструментами на Форекс . Найважливіше тут - це пошук безпечного і ліцензованого брокера, який гарантує безпеку коштів і захистить рахунок клієнта за допомогою технологій шифрування. Якщо ж у такого брокера є ще і висококласні навчальні матеріали , Це буде найбільш підходящим варіантом.

Дополнительная информация

rss
Карта