Speccy

Speccy - це безкоштовна діагностична утиліта, що дозволяє отримати масу інформації про комп'ютер і його комплектуючих Speccy - це безкоштовна діагностична утиліта, що дозволяє отримати масу інформації про комп'ютер і його комплектуючих. Ця компактна програма з легкістю відповість, наприклад, на такі питання: «як визначити температуру процесора», або «яка материнська плата у мого комп'ютера», та ін., Так чи інакше пов'язані з «залізом» вашого ПК, і операційною системою Windows, при цьому Speccy (рус. Спеккі) має вкрай простим і приємним інтерфейсом російською мовою.

Дану безкоштовну утиліту можна розглядати як альтернативу комерційних програмних продуктів, наприклад, AIDA64 і будь-яким іншим. Speccy, незважаючи на свою безкоштовність, вельми ефективна, і буде вкрай корисна для отримання детальних даних про характеристиках CPU (центральний процесор); модель, архітектура, техпроцес і ін., вміє визначати показники середньої, і температури для кожного ядра процесора окремо; жорсткого диска (або SSD-накопичувача); його ємність (включаючи істинний обсяг), інтерфейс підключення, час напрацювання, відображає дані про температури жорстких дисків, і масі інших параметрів.

За допомогою Спеккі можна отримати інформацію материнської плати і бренд виробника (наприклад, ASUS, MSI, GIGABYTE або ін.), Версію і дату BIOS, і іншу специфікацію.

Speccy надасть і всі основні характеристики відеокарти: фірма (NVIDIA або AMD), виробник (EVGA, ZOTAC та інші), про моделі відеоадаптера, доступний обсяг пам'яті, відомості про встановлений драйвер, температура відеокарти. Для отримання більш докладних даних про відеокарту рекомендується використовувати спеціально розроблену для цього програму - GPU-Z , Її можна завантажити у нас на сайті.

Використання безкоштовної діагностичної програми, такої як Speccy, допоможе у визначенні обсягу оперативної пам'яті, встановленої в ПК або ноутбуці; визначити кількість вільних / зайнятих слотів; характеристики модулів ОЗУ, які використовуються в системі, і інше.

Specy розповість і про операційну систему: відомості про випуск і редакції (Windows 7 Home Premium, XP Professional і т.д.), дату встановлення, використовуваному антивірус, дасть відповідь «як дізнатися ліцензійний ключ Windows» і багато іншого.

Завантажити останню версію Speccy російською мовою для Windows ви можете за посиланнями, розташованим нижче, або перейти на офіційний сайт Piriform Limited - розробника Спеккі, і завантажити програму там.

Завантажити Speccy безкоштовно, без реєстрації.

завантажити

Speccy - це безкоштовна діагностична утиліта, що дозволяє отримати масу інформації про комп'ютер і його комплектуючих

Версія: Speccy 1.32.740

Розмір: 6.56 МБ

Операційна система: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Мова російська

Дата релізу: 21 мая 2018

Статус програми:

Безкоштовна

Розробник: Piriform

Офіційний сайт: www.ccleaner.com

Що нового у версії: список змін

Рейтинг: Рейтинг:   Будь ласка, поставте оцінку програмі від 1 до 5 балів Windows Будь ласка, поставте оцінку програмі від 1 до 5 балів Windows

Дивіться також:

Дата: 22.05.2018

Дополнительная информация

rss
Карта