| Комп'ютерна допомога | Видалення вірусів | Видалити вірус autorun з флешки »www.helpprofi.ru

У даній статті мова піде про те, як швидко і ефективно видалити вірус з флешки. Для початку потрібно зрозуміти, як саме відбувається зараження флешки. Як правило, флешка заражається вірусом трояном, який записує себе в завантажувальний файл autorun.inf. Перед тим як видалити вірус з флешки, необхідно переконатися, що він присутній в операційній системі. Для цього потрібно в настройках windows включити відображення прихованих файлів і папок. Далі зайти на флешки і перевірити, чи є на ній файлів з назвами: autorun.exe, autorun.inf ***, autorun. ~ Ex. Так само прямим показником присутності вірусу на флешки є приховані папки: RECYCLAD і RECYCLER. Подібних папок на флешках бути не повинно (зауважте, що саме на флешках). Переміщення вірусу відбувається в момент підключення флешки до комп'ютера.

Як відбувається запуск вірусу.

Дія вірусу полягає в тому, що він шукає на комп'ютері всі локальні диски, розділи і флешки. Потім він копіює на кожен носій два файли: autorun.exe і autorun.inf. При цьому, файл autorun.inf має наступну записи: [autorun] open = autorun.exe. Назва файлу вірусу може відрізнятися від вище згаданого і мати вигляд - cyvvefew.exe або будь-якої іншої. Зверніть увагу, що файл має розширення * .exe є виконавчим, і саме він, виконує функцію зараження носіїв вірусом.

Заразитися подібним вірусом можливо тільки з комп'ютера, на якому не встановлено антивірус. Більшість антивірусних програм автоматично справляються з подібними вірусами. Якщо на вашому комп'ютері не встановлено антивірус, то ви можете в вручну перевірити флешку і видалити вірус. Для цього достатньо поставити галочку у властивостях папки - «показати приховані папки і файли». Але на цьому пункту, деякі користувачі стикаються з проблемою - приховані файли і папки не відображаються. Для вирішення даної проблеми, вам доведеться, або встановити антивірус , Або скористатися послугами комп'ютерної допомоги і викликати фахівця. Ваш номер .

Мітки: autorun , virus , антивірус , видалення вірусів , видалити вірус