висічка

  1. Продукція в якій використовується висічка
  2. Види висікання:

Висічка - поліграфічна технологія, яка полягає в процесі вирубки вироби складної форми, з картонного або паперового листа прямокутної форми. Процес висікання відбувається способом удару штампа певної форми. Завдяки процесу висікання можна отримати будь-яку фігурну форму виробу. які в свою чергу при необхідності, можуть трансформуватися (збиратися), в упаковку , папку для документів, пакет і т.д.

Для твору висікання потрібне спеціальне обладнання. Штамп використовується стандартних розмірів, або можуть виготовлятися спеціальні штампи під кожне замовлення по вимогам і замальовок клієнта. Які дизайнер переведе в повноцінний ескіз і за яким буде створюватися певний штамп, індивідуальний. Велика їх частина придатна для багаторазового використання, що здешевлює випуск повторного тиражу.

Якщо в продукції використовується висікання, то дизайн розробляється після затвердження форми висікання, так як сам дизайн необхідно розробляти з урахуванням певних форм і розмірів. Також, часто потрібно враховувати при розробці дизайну подальшу збірку, коробки або папки, після якої дизайн повинен з'єднається в одну цільну картинку, а не складатися з окремих НЕ зв'язкових фрагментах на різних площинах.

Якщо необхідно виготовити висікання індивідуально, то ви отримуєте оригінальну і неповторну форму, під яку робиться дизайн. Але в такому випадку ваші витрати на продукцію зростають, так як у вартість входить розробка висікання, і сам штамп.

Якщо вас влаштовує висікання, яка раніше використовувалася на друкарні і є в наявності в електронному вигляді і у вигляді штампа, то вам залишається тільки розробити дизайн під висікання, без оплати вартості штампа, що значно економить кошти. Але іноді підібрати потрібну форму вже раніше розроблену і виготовлену, дуже складно, найчастіше даний вид підходить для виготовлення папок для документів, пакетів.

При виготовленні висікання, необхідно враховувати щільність паперу (картону), габаритні розміри (під продукцію і самої висікання). Враховувати безліч факторів пов'язаних з подальшою складністю виготовлення штампа, технічних характеристик які впливають на готову продукцію. Деякі помилки розробки можуть послабити конструкцію або зробити її складно збирається.

Продукція в якій використовується висічка

Технологія висікання частіше використовується у виробництві папок, POS-матеріалів , етикетки , листівок , Запрошень, календарів , Паперових пакетів і різної упаковки, бирок і цінників, конвертів і блокнотів.

Частково висікання використовують в рекламних матеріалах таких як листівки , буклети , каталоги , Коли є необхідність піти від стандартної прямокутної форми. Коли необхідно зробити різного роду вигини, хвилі або обріз по контуру зображення для додання оригінальності і привабливості поліграфічної продукції.

Види висікання:

  • ротаційна (використовується для відносно складних друкованих виробів великих розмірів, які можуть бути виконані навіть на жорсткому картоні),
  • плоска (використовується широко, і практично при невеликих тиражах, обробка продукції відбувається за допомогою плоских ножів),
  • лазерна висічка за ціною дорожче інших видів, але дозволяє домагатися приголомшливих результатів (виконує вирубку швидко і якісно, ​​в своїй роботі не використовує висікальні штампи).

Вирубку і висікання часто вважають одним і тим же. Як правило, процес вирубування матеріалу до підкладки - це висікання, а прорубание наскрізь - вирубка. Певні моделі тигельних пресів можуть здійснювати також і гаряче тиснення фольгою .

Ми допоможемо Вам вибрати найбільш підходящий варіант, а також якісно, оперативно і за доступними цінами виконаємо замовлення будь-якої складності!