UKRAINA.BUSINESS | Як відкрити рекламне агентство

  1. Види рекламних агентств
  2. Рекламне агентство як бізнес: з чого почати
  3. Як відкрити рекламне агентство з нуля - підбір співробітників
  4. Як залучити клієнтів в рекламне агентство
  5. Скільки коштує відкрити рекламне агентство з нуля

Успіх будь-якого бізнесу багато в чому залежить від його грамотного просування. На сьогоднішній день, ринок реклами в Україні активно розвивається, і послуги рекламних агентств користуються попитом. У статті піде мова про те, що таке рекламне агентство, їх види, а так само про тонкощі відкриття та розвитку рекламного бізнесу.

Види рекламних агентств

Перш ніж відкривати бізнес, потрібно чітко для себе з'ясувати, чим саме ви будете займатися. У рекламному бізнесі список послуг досить широкий.

Існують рекламні агентства повного циклу, які беруть на себе весь перелік робіт по просуванню певного продукту або компанії в цілому. Як правило, це агентства, давно працюють на ринку і мають досить багато співробітників в штаті.

Для початку краще все таки зосередитися на якихось окремих послугах і поступово розширювати асортимент. Агентство може спеціалізуватися на зовнішній рекламі, виготовлення поліграфічної продукції, теле- і радіо-рекламі, розміщенні матеріалів в друкованих ЗМІ, інтернет-рекламі та ін.

Агентство може спеціалізуватися на зовнішній рекламі, виготовлення поліграфічної продукції, теле- і радіо-рекламі, розміщенні матеріалів в друкованих ЗМІ, інтернет-рекламі та ін

Рекламне агентство як бізнес: з чого почати

Після того, як ви визначилися з напрямком майбутнього рекламного агентства, вам необхідно вибрати організаційно-правову форму підприємства і зареєструвати юридичну особу.

[color-box] Якщо те, що Ви зараз читаєте - корисно, тисніть «мені подобається» і продовжуйте читання. [Uptolike] [/ color-box]

Далі займіться пошуком підрядників на певні види робіт. Їх кількість залежить від обраних вами напрямків. Перш ніж укладати договори, ретельно проаналізуйте ринок, вивчіть всі наявні пропозиції, а так само обговоріть всі нюанси подальшої роботи.

Як відкрити рекламне агентство з нуля - підбір співробітників

Кількість працівників, а так само їх спеціалізація залежить від обраного вами напрямку. Можна приймати всіх співробітників в штат, а можна доручати роботу фрілансерам. На старті, поки у вас немає стабільного потоку клієнтів, певну частину робіт можна віддавати на аутсорсинг, і тільки в міру зростання розширювати свій штат. Вам можуть знадобитися дизайнери, копірайтери, менеджери з продажу, бухгалтер та інші фахівці, в залежності від сфери діяльності вашого агентства.

Вам можуть знадобитися дизайнери, копірайтери, менеджери з продажу, бухгалтер та інші фахівці, в залежності від сфери діяльності вашого агентства

Як залучити клієнтів в рекламне агентство

Поки у вас немає великого досвіду і напрацьованого портфоліо, вам краще зосередитися на представниках малого і середнього бізнесу, як перших клієнтів.
Звичайно ж, найефективніший спосіб розширення клієнтської бази - це особисті рекомендації. Але не варто так само нехтувати рекламою, тим більше що ви на цьому спеціалізуєтесь.

Приділіть належну увагу своєму сайту. Підберіть відповідне і легко запам'ятовуються доменне ім'я, і ​​наповніть сайт інформацією, корисною для ваших клієнтів.

Скільки коштує відкрити рекламне агентство з нуля

Відкрити рекламне агентство можна без великих вкладень.

Місцезнаходження вашого офісу значення не має, тому можна заощадити, і зняти приміщення в спальному районі. Так само необхідно закупити меблі та офісну техніку. Чим менше співробітників ви спочатку наймаєте в штат, тим менше вкладень вам знадобитися.

Витрати на рекламу власних послуг будуть залежати від вашої маркетингової стратегії.