UMI.CMS: Реліз UMI.CMS 2.8.6: новий модуль «Події», Яндекс.Вебмайстер і 80 інших новинок

  1. Модуль «Події»
  2. Інтеграція з Яндекс.Вебмайстер
  3. Можливість кастомизировать Edit-In-Place
  4. Розширення даних в XSLT-шаблонизатор

Зустрічайте довгоочікувану версію UMI.CMS 2.8.6! Головними новинками релізу стали: новий модуль «Події», інтеграція з Яндекс.Вебмайстер, можливість кастомізації Edit-In-Place, розширені дані для протоколів UData і Usel і більше 80 інших змін.

Зустрічайте довгоочікувану версію UMI Модуль «Події»

Новий модуль « події »Сповістить вас про всі події, які відбулися на вашому сайті: нових користувачів, замовленнях в інтернет-магазині, нові коментарі на сайті, публікації в блогах, підписках на розсилки, повідомленнях зворотного зв'язку, створення / зміну / видалення сторінок і будь-яких інших подіях. Панель подій відкривається при вході в «адмінку» сайту і може реєструвати історію подій в усіх модулях системи.

Інтеграція з Яндекс.Вебмайстер

Ми постійно вдосконалюємо UMI.CMS не тільки додаванням нових модулів, але і розвитком існуючі. В модуль SEO інтегрований Яндекс.Вебмайстер - сервіс, що надає інформацію про те, як індексуються сайти пошуковою системою Яндекс. Тепер власники сайтів на UMI.CMS прямо в адмінці свого сайту зможуть відстежувати індексування сторінок, аналізувати статистику пошукових запитів і зовнішні посилання, перевіряти сайт на віруси, - щоб зробити сайт помітніше в результатах пошуку і безпечніше для користувачів.

Для того, щоб користуватися цими можливостями, власнику сайту необхідно підтвердити своє право на управління сайтом. Раніше для цього було потрібно створити певний html або txt файл і завантажити його по FTP в кореневий каталог сайту, або додати рядок з META-інформацією в шаблон дизайну, або додати певну DNS-запис. Всі ці способи потребують часу і недоступні багатьом користувачам.

UMI.CMS вирішила цю проблему: тепер підтвердити володіння сайтом і отримати дані про індексування сайту пошуковою машиною Яндекс можна дуже швидко, прямо в адмінці вашого сайту.

Можливість кастомизировать Edit-In-Place

У UMI.CMS 2.8.6 реалізована єдина точка входу для всіх скриптів через клас uAdmin. Це дає можливість розробникам легко кастомизировать Edit-In-Place ( «Редагування на місці») і реалізовувати необмежені можливості по його розширенню - наприклад, підключити будь-який WYSIWYG-редактор або реалізувати можливість масової завантаження фотографій через Edit-In-Place.

Власні формати файлів для завантаження

На численні прохання користувачів UMI.CMS, в систему доданий функціонал, що дозволяє вирішити додаткові формати файлів для завантаження на сайт. Ця можливість особливо буде корисна на тих сайтах, де користувачі завантажують файли, більше мають відношення до професійної діяльності, ніж до повсякденного життя - наприклад, сайти друкарень і т.п.

Розширення даних в XSLT-шаблонизатор

У XSLT-шаблонизатор розширені дані для протоколів UData і Usel - це дозволить значно збільшити швидкодію великих, високонавантажених проектів за рахунок скорочення кількості звернень до коду, які виконує система. Наприклад, для виведення списку з 40 товарів в каталозі раніше було потрібно зробити 40 звернень до системи і згенерувати 40 XML-файлів, плюс стільки ж - для виведення кожного властивості товару (ціна, характеристики тощо). Тепер для цього потрібно всього одне звернення!

Подивитися повний перелік всіх новинок релізу

Почитати подробиці в блозі

Спробувати UMI.CMS 2.8.6 зараз

Дополнительная информация

rss
Карта