Унікальний тарифний план від стільникового оператора «Мегафон» став доступний для підключення

Російські стільникові оператори найчастіше запускають нові тарифні плани замість старих, однак іноді бувають і винятки. Нещодавно AKKet.com писав про те, що незабаром компанія «Мегафон» запустить новий тарифний план , Який є унікальним за своєю суттю. Буквально на днях він став доступний для підключення, завдяки чому росіяни і жителі інших країн світу можуть купити собі SIM-карту з ексклюзивним тарифом з досить цікавими умовами.

Йдеться про тарифний план під назвою #Hello, який був створений стільниковим оператором «Мегафон» в якості одного із заходів з підготовки до Чемпіонату світу з футболу, який пройде в Росії в червні-липні нинішнього року. Починаючи з травня даний тариф став доступний для підключення всім абонентам, причому купити собі собі можна як за російським паспортом, так і по закордонному (для жителів інших країн).

Тарифний план коштує 1400 рублів, а діє він лише 14 днів. Потім абонентську плату потрібно платити заново. За таку суму грошей абонент стільникового оператора «Мегафон» отримує 30 хвилин розмов і 30 повідомлень на багато міжнародні напрямки, безлімітні дзвінки всередині мережі по всій Росії, цілих 6 ГБ інтернет-трафіку і необмежений інтернет для месенджерів WhatsApp, Viber, eMotion і Facebook Messenger, а також соціальних мереж - Facebook і Instagram.

Купити собі SIM-карту стільникового оператора «Мегафон» з тарифним планом #Hello можна в салонах зв'язок компанії, розташованих в містах, де будуть проходити турніри по ЧС-2018. До таких належать Москва, Санкт-Петербург, здавалося, Саранськ, Волгоград, Єкатеринбург, Калінінград, Самара, Сочі, Нижній Новгород і Ростов-на-Дону. Абонентська плата в розмірі 1400 рублів за тарифний план списується відразу, а все пакети в рамках тарифного плану надаються на два тижні. На початку червня планується запустити виділену пріоритетну підтримку, яка буде говорити англійською мовою.

Раніше стало відомо про те, що стільниковий оператор «Мегафон» грабує своїх абонентів на величезні суми , Змушуючи їх платити за роумінг, який вже давно поза законом.

Приєднуйтесь до нас в Twitter , Facebook , ВКонтакте , YouTube , Google+ і RSS щоб бути в курсі останніх новин зі світу технологій майбутнього.