Універсальний конвертер для відео, аудіо та зображень

Багато хто використовує спеціалізований софт для конвертації кожного з типів медіа. Як правило, для відео доводиться ставити окремий потужний пакет інструментів, що включає в себе як засоби для редагування і обробки відео, так і інструменти конвертації. В принципі, в цьому немає нічого поганого, тому що підвищується шанс попутного освоєння хоча б азів роботи з відео. Музика та інші звукові файли конвертуються там же, де і ріжуться. На щастя, для такого типу медіа є набагато більше число програм, в тому числі і безкоштовних. З зображеннями все ще простіше: будь-який більш-менш нормальний графічний редактор дозволяє перезберегти зображення практично в будь-якому актуальному форматі, попутно змінивши необхідні параметри.

З зображеннями все ще простіше: будь-який більш-менш нормальний графічний редактор дозволяє перезберегти зображення практично в будь-якому актуальному форматі, попутно змінивши необхідні параметри

Однак, якщо ви не професійний монтажер або дизайнер, то вам навряд чи знадобляться понад функціональні наворочені інструменти. До того ж, розбиратися в тонкощах всіляких налаштувань такого ПО захоче далеко не кожен. Нам попався дуже цікавий безкоштовний багатофункціональний конвертер для відео, аудіо та зображень під назвою Adapter (Доступні версії для Mac і PC), який вимагає від користувача тільки 2 речі: вихідний файл і пристрій / формат, під яке потрібно вихідний файл адаптувати.

Інтерфейс конвертера дуже простий і зрозумілий. Вихідний файл досить перетягнути в відповідне поле вікна, після чого вказати вихідний формат.

Особливістю конвертера є наголос не на формат самого відео, а на його адаптацію під одне з вибраних пристроїв. В даному випадку традиційно є величезний окремий розділ під пристрої Apple. Далі йде розділ Android з винесеним в окремий пункт Kindle Fire, консолі від MS і Sony, Nintendo, інші мобільники, BlackBerry і, при необхідності, кастомними адаптація із завданням параметрів самим користувачем. При бажанні можна швидко виділити з відео звукову доріжку.

Робота з аудіо відбувається так само просто. Закидаємо вихідний файл, вибираємо бажаний вихідний формат і запускаємо конвертацію.

Доступні всі популярні звукові формати, включаючи m4r.

Аналогічно працює і конвертація зображень. Перетягуємо картинку, вибираємо формат і якість, конвертований.

Окремо варто сказати про четверту функцію, що дозволяє витягати відео і аудіо з різних інтернет-сервісів на зразок YouTube відразу в потрібному форматі.

Adapter Converter для Mac і PC (Free)