USB Disk Security 6.6.0.0 - антивірус для перевірки флешок

Повноцінний захист від зараження комп'ютера шкідливим програмним забезпеченням через USB носії даних. Блокування відбувається в автоматичному режимі при підключенні пристрою зберігання інформації до USB-порту. Можна зробити ручну перевірку на віруси і повністю заблокувати "флешку" або зовнішній HDD.

Можна зробити ручну перевірку на віруси і повністю заблокувати флешку або зовнішній HDD

Джерелом частих випадків проникнення вірусів в систему є не тільки завантажені файли з глобальної мережі або віддалені ресурси інтернету, але також і знімні пристрої зберігання даних. У більшості випадків від впливу шкідливого ПО з мережі захищають антивірусні програмні продукти, але як правило вони не здатні блокувати ряд типів загроз, які розповсюджуються через змінні носії інформації (флешки, зовнішні жорсткі диски, смарфони, цифрові фотокамери і безліч інших пристроїв, які підключаються через порт -USB і здатні переносити дані).

Безкоштовна утиліта USB Disk Security це одне з кращих програмних рішень для блокування проникнення шкідливих продуктів на Ваш комп'ютер з зовнішніх пристроїв зберігання. Інструмент повністю виключить можливість автозапуску зараженого додатки, що знаходиться на USB-пристрої. Завдяки цій функції блокування Ви зможете захистити систему від самого поширеного методу проникнення вірусів з USB-флешок - з використанням системного файлу "autorun.inf".

Інстальована утиліта захисту USB Disk Security завжди веде стеження в режимі реального часу за підключеннями із зовні USB-накопичувачів. При виявленні нового пристрою програма відразу активує всі необхідні інструменти і відобразить діалогове вікно з пропозиціями щодо подальших дій. Однією з особливостей USB Disk Security можна назвати мінімальне використання системних ресурсів і відсутність можливості появи "конфліктів" з іншими встановленими антивірусними програмами.

Завдяки продуманим алгоритмам захисту використовуваних в USB Disk Security відсутня потреба частого оновлення антивірусних баз даних сигнатур. Це властивість програми дозволяє захистити автономний комп'ютер під управлінням операційної системи Windows без підключення до мережі інтернет.

Це властивість програми дозволяє захистити автономний комп'ютер під управлінням операційної системи Windows без підключення до мережі інтернет

Для стовідсоткового захисту комп'ютера від проникнення вірусів через USB-порт викликаного діями сторонніх осіб, в програму вбудований інструмент блокування доступу підключення пристроїв зберігання даних через універсальну послідовну шину (USB).