Установка DLE на Denwer - детальна покрокова інструкція.

 1. Ціни на ліцензії DLE
 2. Відмінності безкоштовної версії ДЛЕ
 3. Віртуальний хостинг сайтів для популярних CMS:
 4. Створення папки і БД в Денвері
 5. Як встановити DLE на Denwer?
 6. Як зайти в панель адміністратора DLE після установки?

DataLife Engine - CMS, орієнтована під створення сайтів ЗМІ, інформ-порталів і блогів. Оптимізована під управління великою кількістю новин і публікацій. Спокійно витримує великі напливи відвідувачів. За рахунок оптимізованої структури ядра CMS невимоглива до серверних ресурсів. Використання технології AJAX скорочує витрати ресурсів сервера і трафік (ваш і відвідувачів). Це платний продукт, але для ознайомлення можна скачати безкоштовну демоверсію.

Ціни на ліцензії DLE

Ціни на ліцензії DLE

Ціни на 11 січня 2016.

Для покупки на вибір доступні дві версії ліцензії. Розширена дорожче, але дає користувачеві тех. підтримку і дозвіл зняти авторські права з сайту. Врахуйте: після покупки ви можете користуватися DLE без обмежень за часом. Але через рік вам більше не будуть надавати нові версії CMS і технічну підтримку. Для отримання оновлень потрібно продовжити ліцензію, на дату публікації статті це варто 2190 р.

Відмінності безкоштовної версії ДЛЕ

Безкоштовна версія накладає певні обмеження:

 • лімітовану кількість публікацій і коментарів;
 • закритий код;
 • поставляється без оновлень;
 • заборонено знімати авторські права;
 • тех. підтримки немає.

І в той же час немає ніяких обмежень у використанні модулів cms і часу роботи сайту. Для знайомства з DLE цього достатньо, використовуємо демоверсію.

Віртуальний хостинг сайтів для популярних CMS:

Де скачати Data Life Engine?

Де скачати Data Life Engine

переходимо на dle-news.ru/demo.html , І качаємо архів з демоверсією DLE. Качайте софт з офіційних сайтів, тому що на інших можна підхопити вірус.

Не використовуйте зламані ліцензії DLE. Розповсюджувачі «лівих» версій часто додають в код бекдор - лазівку для таємного доступу до вашого сайту.

Створення папки і БД в Денвері

Створення папки і БД в Денвері

У директорії з встановленим Денвером, в ... \ home створюємо папку для майбутнього сайту (в прикладі - installdle.localhost). У цій папці створюємо ще одну, з ім'ям www. Розпаковуємо архів з DLE. Копіюємо всі файли з директорії upload в папку www. Запускаємо Денвер.

Запускаємо Денвер

 1. Для роботи CMS потрібно створити базу даних. В адресному рядку браузера вводимо localhost / tools / phpmyadmin і потрапляємо в інтерфейс утиліти. Переходимо на вкладку «Бази даних».
 2. Вводимо ім'я БД.
 3. Натискаємо «Створити». Нова база даних з'явиться в списку.

Як встановити DLE на Denwer?

Як встановити DLE на Denwer

Прописуємо в браузері шлях до нашого сайту (в прикладі installdle.localhost, якщо ви використовували інше ім'я, введіть його). Натискаємо «Почати установку».

Натискаємо «Почати установку»

Читаємо і приймаємо угоду. Натискаємо «Продовжити».

Натискаємо «Продовжити»

Перевірка сумісності. Якщо всі написи зеленого кольору, переходимо на наступну сторінку.

Якщо всі написи зеленого кольору, переходимо на наступну сторінку

Установник перевіряє права на файли. У разі, якщо якийсь з файлів недоступний для запису - змініть права на нього. Якщо всюди в колонці «Статус» запис «Дозволено» - натискаємо «Продовжити».

Якщо всюди в колонці «Статус» запис «Дозволено» - натискаємо «Продовжити»

Прописуємо базові настройки.

 1. Адреса настановної директорії міняти не потрібно.
 2. Сервер залишаємо за замовчуванням (localhost).
 3. Прописуємо ім'я створеної раніше БД (в прикладі, dledb).
 4. Скористаємося стандартним обліковим записом адміністратора root, пароль не потрібен. Залишати доступ до бази даних зі слабким паролем або без нього допустимо тільки на локальному сервері! При установці CMS на сайт - використовуйте пароль, який містить спеціальні символи.
 5. Префікс потрібен, щоб використовувати одну базу даних для зберігання інформації різних сайтів. Для цього потрібно прописати різні префікси таблиць кожному сайту. Зараз нам це не потрібно, залишаємо за замовчуванням (dle).
 6. Вводимо ім'я для створення облікового запису адміністратора.
 7. Вводимо пароль до облікового запису. Збережіть логін і пароль адміністратора в блокнот, вони потрібні для доступу до адмінпанелі сайту.
 8. Вводимо свій e-mail.
 9. Включаємо підтримку ЧПУ. Людино-зрозумілий урл. Без цієї опції адреси нових сторінок відображаються випадковим набором латинських символів, незручних для читання.
 10. Переходимо до наступного кроку.

Переходимо до наступного кроку

Заходимо в директорію ... home \ installdle.localhost \ www і видаляємо файл install.php. На сторінці установки натискаємо «Продовжити».

На сторінці установки натискаємо «Продовжити»

Дивимося призначену для користувача частину сайту. Сайт працює, перевіримо доступ до адмінпанелі.

Як зайти в панель адміністратора DLE після установки?

Щоб потрапити в панель адміністратора, натискаємо за логіном і в випадаючому меню вибираємо «адмінпанель». Або набираємо в адресному рядку installdle.localhost / admin.php.

Заходимо в адмінку і переконуємося в коректності роботи CMS. Установка завершена, можна починати ознайомлення з системою управління контентом.

Як зайти в панель адміністратора DLE після установки?
Як встановити DLE на Denwer?
Як зайти в панель адміністратора DLE після установки?

Дополнительная информация

rss
Карта