Установка Google Adsense на Joomla сайт (всі варіанти)

  1. Алгоритм простий установки Adsense в Joomla
  2. Вставка Adsense в Joomla через модулі
  3. Вставка Adsense в Joomla через шаблон

Продовжую працювати з одним сайтом на Joomla CMS і після питання   установки коду Sape   вирішив розібратися з тим, як додати в систему код Google Adsense Продовжую працювати з одним сайтом на Joomla CMS і після питання установки коду Sape вирішив розібратися з тим, як додати в систему код Google Adsense. Варіантів знову виявилося кілька, причому у кожного свої якісь нюанси. Знайденої інформацією поділюся з вами в даній статті.

І знову тут три способи вирішення завдання:

  • вставка Adsense через адмінку Joomla;
  • використання модулів Joomla;
  • додавання коду Google Adsense через шаблон.

Насамперед заходите в ваш аккаунт Google Adsense, де створюєте нове рекламне оголошення і отримуєте відповідний код розміщення на своєму сайті. Якщо ви збираєтеся додати його через вставку елемента типу «Власний HTML» (Custom HTML), то тут є певні складнощі. Навіть, якщо ви переключаєтеся в режим редактора HTML-коду, Joomla все одно обробляє код таким чином, що після збереження він буде виглядати наступним чином:

Щоб Javascript коректно сприймався система обрамляє його конструкцією <! [CDATA [...]]>. Причому реклама Google Adsense на сайті буде відображатися зовсім. Використання CDATA зустрічаю не вперше, це цілком стандартна практика для різних CMS, однак наскільки вона підходить правилами Adsense? Адже користувачеві заборонено змінювати рекламний код!

Спочатку знайшлася відповідь на одному їх форумів продуктів Google, що подібне рішення, в принципі, прийнятно.

Спочатку знайшлася відповідь на одному їх форумів продуктів Google, що подібне рішення, в принципі, прийнятно

Однак інформація це досить давня - аж за 2011 рік. Пізніше у видачі була знайдена трохи свіжіша запис в одному з блогів про те, що Google Adsense настійно просив позбутися CDATA в рекламному коді. Таким чином, класичний варіант з Custom HTML відпадає, але тут можна схитрувати ...

Алгоритм простий установки Adsense в Joomla

1. Заходимо в адмінку в меню «Сайт» - «Налаштування», де знаходимо пункт «Візуальний редактор за замовчуванням». У ньому потрібно встановити значення «Простий редактор HTML». Іншими словами ви відключаєте візуальний текстовий редактор.

2. Далі в розділі «Розширення» - «Модулі» додаєте новий об'єкт типу «Власний HTML» (Custom HTML). У ньому вказуєте назву, вибираєте місце відображення блоку, сторінки на яких він буде показуватися і вставляєте код Adsense. Зберігаєте елемент.

3. Далі знову заходимо в «Сайт» - «Налаштування», де назад включаємо візуальний текстовий редактор. Тільки увагу, після цього код елемент з Adsense правити не можна! За один раз розмістили всі блоки Adsense на сайті і більше їх не чіпаєте. Як тільки будете редагувати даний елемент, в коді знову з'явиться конструкція CDATA.

Вставка Adsense в Joomla через модулі

Точно також як було з Sape, код Adsense можна додати кількома варіантами. Якщо ви встановили один з модулів для додавання Javascript / PHP, то можете скористатися ними ж і для Google Adsense. У минулій статті я згадував два рішення - Jumi і Sourcerer .

пост містить інформацію по установці модулів і вирішенні проблеми JFolder :: create: Infinite loop detected, якщо вона у вас виникла. Також недавно знайшов ще один модуль, що вирішує завдання вставки спеціального коду - Flexi Custom Code . Підходить для додавання PHP, звичайного HTML + CSS Або Javascript. В описі пишуть, що він максимально простий у використанні. Встановивши один з цих плагінів ви зможете додавати код Google Adsense безпосередньо в об'єкти Joomla не боячись, що система їх якось змінить або перетворить.

Коли ми говоримо про плагіни Joomla можна не згадати спеціальні модулі для реклами. Їх, в принципі, досить багато різних зі своїми опціями і настройками. На одному з форумів натрапив на модуль Ads Elite. завантажити його можна тут .

завантажити його   можна тут

Якщо вірити розробниками, плагін Ads Elite для Joomla має досить хорошими можливостями по вставці реклами Adsense на ваш сайт. Ви можете: вибирати тип реклами, вирівнювання, стилі; обмежувати показ реклами по IP, всім / зареєстрованим користувачам або мобільних пристроїв. Можна навіть виключати рекламу з певних категорій і сторінок. Судячи з відгуків, модуль вельми непоганий, підійде тим, хто хоче «пограти» з додатковими опціями по відображенню реклами або управляти всіма параметрами блоків з адмінки Joomla.

Вставка Adsense в Joomla через шаблон

Мало не забув про самий тривіальний спосіб додавання Google Adsense в Joomla - через шаблон. Підійде для тих, хто добре орієнтується цих самих шаблонах. Потрібні файли знаходяться в директорії templates / названіе_шаблона /. Найпростіше розмістити Adsense код в шапці сайту - для цього вам може вистачити правки основного файлу index.php. Знаходьте відповідні використовувані класи (class) і додаєте в потрібному місці свій код Adsense.

Щоб розмістити Adsense після заголовка в постах потрібно знайти файл шаблону записів (постів) Joomla. У моєму випадку це були варіанти templates / названіе_шаблона / html / com_content / article / default.php або components / com_content / views / article / tmpl (якщо файлу немає в шаблоні). Я розмістив рекламний код, наприклад, після рядка:

<? Php echo $ this -> article -> event -> beforeDisplayContent; ?>

<? Php echo $ this-> article-> event-> beforeDisplayContent; ?>

Якщо її немає, то доведеться вивчити файл шаблону, пошукати знайомі класи (class), які зустрічаються на готової сторінці сайту. Можна просто додати певні тексти для відображення в коді щоб зрозуміти в якому місці сайту буде виводитися той чи інший код. Це добре працює, якщо ви не сильно знайомі з синтаксисом Joomla. Взагалі для цього методу є свої нюанси і новачкам зорієнтуватися буде не так просто.

Разом. В принципі, можна використовувати будь-який з варіантів для встановлення рекламного коду Adsense в Joomla. Все залежить від того який метод вам більше подобається і як добре ви розбираєтеся в Joomla (правці шаблону, установці модулів). Найперший варіант з власним HTML кодом і попередньо вимкненими візуальним редактором, як на мене, найбільш простий. Хоча особисто я для сайту додавав код через шаблон.

Використання CDATA зустрічаю не вперше, це цілком стандартна практика для різних CMS, однак наскільки вона підходить правилами Adsense?
Php echo $ this -> article -> event -> beforeDisplayContent; ?
Php echo $ this-> article-> event-> beforeDisplayContent; ?

Дополнительная информация

rss
Карта