Установка антивіруса, лікування вірусів, видалення вірусів

Лікування і видалення вірусів

На жаль, сучасний інформаційний світ не мислимо без комп'ютерних вірусів На жаль, сучасний інформаційний світ не мислимо без комп'ютерних вірусів. Комп'ютерні віруси це програми здатні виконувати довільні дії без відома користувача, заражаючи комп'ютери по мережі і через інтернет. Як правило, вірус копіює сам себе в автозавантаження, може встановлюватися як служба, блокує ОС і виконувані програми.

обслуговуючи комп'ютери , Наші фахівці стикаються з банерами з проханням відправити смс. Іноді вірус видаляє службу в ОС Windows, блокуючи роботу мережі і комп'ютера (служба сервер, робоча станція, диспетчер черги друку і ін.) Видалення вірусів часом призводить до повної перевстановлення операційної системи в зв'язку з втратою основних системних файлів.

Часом користувачі навіть не помічають, що комп'ютер заражений вірусами. Як правило, піймавши заразу, користувачі звертаються до фахівців за комп'ютерної допомогою .

Антивірус частково захищає комп'ютер від вірусів і шкідливих програм, іноді видаляє необхідні для роботи системні файли. Додаткові заходи щодо забезпечення захисту від вірусів це дотримання базових заходів безпеки, регулярне оновлення антивіруса, операційної системи і програм, обмеження відвідування Інтернет-ресурсів сумнівного змісту.

Уважно читайте спливаючі вікна і ніколи нічого не завантажуйте з підозрілих сайтів і серверів. Наша компанія допоможе Вам встановити антивірус, зробить налаштування і оновлення. Користувач самостійно може визначити який антивірус найбільше йому підходить. Поставити антивірус абсолютно проста процедура, а ось грамотна настройка об'єктів, що перевіряються при оптимальної продуктивності системи в цілому - завдання фахівця.

Дуже часто буває так, що наші фахівці спочатку проводять видалення вірусів, а потім встановлюють антивірус Дуже часто буває так, що наші фахівці спочатку проводять видалення вірусів, а потім встановлюють антивірус. Лікування і видалення вірусів досить копітка і складна робота. Адже сліди, після видалення вірусу залишаються на жорсткому диску і в реєстрі операційної системи і в конфігураційних файлах. Часто банальне видалення вірусів не приводить до роботи комп'ютера.

Лікування від вірусів не завжди рятує від вірусу, який глибоко «заліз» в систему. Замовивши у нас послугу видалення вірусів, Ви уникнете переустановку операційної системи, збережіть дані, отримаєте рекомендації по роботі на комп'ютері.

Наша служба технічної підтримки виробляє все вищеперелічений роботи при високому рівні сервісу Наша служба технічної підтримки виробляє все вищеперелічений роботи при високому рівні сервісу. Видаляємо sms-заставки, банери, віруси блокують реєстр, виконувані файли. Немає більше потреби викликати фахівця додому, оплачуючи виїзд, чекати фахівця довгий час.

Вам достатньо просто зателефонувати до нас по телефону +7 (812) 612-40-40і фахівці віддаленої допомоги підключаться до Вашого комп'ютера протягом 5 хвилин. За 10 хвилин на Вашому комп'ютері за можливості ми видалимо віруси, блокувальники, захистимо, оптимізуємо і настроєм комп'ютер.

Ви можете подивитися наш повний прайс-лист на обслуговування комп'ютерів і вартість разових робіт.

Вартість послуг крб. Дистанційна комп'ютерна допомога 500 Виїзд фахівця і діагностика (С межах Санкт-Петербурга) Безкоштовно Виїзд фахівця (Ленобласть) 500 Лікування і видалення вірусів (за 1 комп'ютер) 800 Установка антивіруса на 1 комп'ютер 300