Увага! Підробки! Або нечесна гра.

До початку 21 століття конструктори LEGO® були обрані «іграшкою століття» спочатку журналом «Форчун», потім Британською асоціацією продавців іграшок. Коли датський тесляр Оле Кірк Крістіансен почав робити дерев'яні іграшки в 1932 році, він навряд чи міг припустити, у що розвинеться це виробництво. Сьогодні «ЛЕГО Груп» займає четверте місце серед найбільших виробників іграшок по величині продажів, а її продукція - в числі найвідоміших і найулюбленіших товарів світу.

Датська компанія прагне виробляти ігрову продукцію вищої якості і постійно шукає нові шляхи для пізнавальної і творчої активності. На сьогоднішній день компанія ЛЕГО є одним з найбільших виробників дитячих конструкторів. Величезна популярність у всьому світі змушує нечесних конкурентів і імітаторів йти на різні хитрощі, щоб ввести покупця в оману.

Виробник конструкторів відомої марки робить все можливе, щоб убезпечити себе і, в першу чергу, покупців від нечесних виробників. Особливістю конструкторів ЛЕГО є їх абсолютна безпека і висока якість. З яких матеріалів робляться підробки - невідомо. Важко сказати, як той чи інший неякісний матеріал відіб'ється на здоров'я вашої дитини. Всі елементи ЛЕГО виготовляються з використанням прецизійних відливальних форм, завдяки чому деталі, випущені понад покоління назад, все ще підходять до сучасних конструкторам. Це одна з відмінних рис справжніх конструкторів LEGO. Кожен елемент конструктора проходить ретельні випробування на руйнування і силу з'єднання. Кожна деталь проходить перевірку відповідно до найсуворіших стандартів і правил безпеки. Багато виробників і імітатори навмисно продають неякісний товар, схожий за зовнішнім виглядом на товари датської компанії. Робиться це для того, щоб ввести покупця в оману або зіпсувати репутацію бренду.

Дослідження підтверджують, що споживачі схильні ідентифікувати абсолютно різні види іграшок як LEGO, якщо виробник забезпечив їх кріпильними або навіть виключно декоративними циліндричними стрижнями. Таким чином, стрижень став візитною карткою, за якою дізнаються продукцію цієї марки. Нечесні виробники практично повністю копіюють зовнішній вигляд і комплектацію конструкторів ЛЕГО, але ніхто не може гарантувати безпеку таких іграшок. А багато виробників просто копіюють упаковку, економлячи тим самим на розробці дизайну. Буває так, що компанія ЛЕГО співпрацює з іншими компаніями, відомими у своїй галузі. Це робиться для просування і спільної реклами. Однак навіть тоді датська компанія стежить за тим, щоб між рекламованими товарами дотримувалося чітке розходження, щоб не вводити покупців в оману. Торгова марка LEGO® з'явилася на самому початку існування компанії, в 1932 році, її назва утворена з датських слів "leg godt», що означає «грай добре». Зараз вона зареєстрована більш, ніж в 150 країнах по всьому світу. Компанія «ЛЕГО Груп» також володіє цілим асортиментом торгових марок, включаючи базові кубики, мініфігур і штирі.

Шановні покупці, будьте уважні! Не купуйте конструктори ЛЕГО у сумнівних продавців. Іноді на сайту, що продають підробки зустрічаються такі фрази: «Конструктор повністю сумісний з конструкторами відомої датської фірми, яка заборонила нам писати її назву з чотирьох букв." Після чого варто посилання на офіційний сайт компанії LEGO. Такого просто не може бути, тому що тільки оригінальні конструктори відомої датської компанії, «назва якої складається з чотирьох букв», можуть поєднуватися один з одним, так як всі елементи ЛЕГО виготовляються з використанням прецизійних відливальних форм, які є тільки на заводах цього виробника. Так, ціна на такі китайські підробки значно нижче, ніж у оригінальних конструкторів. І часто можна почути від батьків таку фразу: «Це ж просто іграшка. Пограє і викине. Навіщо переплачувати за бренд? »

Але з чого вони зроблені, ці підробки. Природно, при виробництві даних «оригіналів» ніхто і ніколи не випробовує ні на міцність, ні на безпеку. І як така іграшка може нашкодити здоров'ю вашої дитини - ніхто не знає. Конструктори з низькоякісних матеріалів, часто із застосуванням ПВХ, можуть виділяти небезпечні хімічні речовини. Дуже часто ці товари викликають сильну алергію або навіть напади задухи і опіки на шкірі. Такі вироби ні в якому разі не можна брати в рот! Іграшки, виконані з неякісних матеріалів не володіють міцністю, від них можуть відламуватися дрібні деталі, у них часто бувають гострі, необроблені кути і краю. Така іграшка не тільки розчарує дитини, так як під час складання або гри від неї будуть відвалюватися деталі. Такий конструктор може нанести каліцтва і порізи. Задумайтесь, чи варто ризикувати здоров'ям своєї дитини заради економії. І нехай у вашого малюка буде всього кілька іграшок, які коштують дорожче своїх дешевих клонів, але це будуть надійні і безпечні іграшки. Звичайно, сьогодні існують досить непогані підробки конструкторів ЛЕГО, так як китайська промисловість не стоїть на місці. Однак, це стосується тільки зовнішнього вигляду товару. А оригінальні конструктори LEGO відповідають найвищим стандартам якості і безпеки. Компанія використовує на своїх іграшках маркування "PVC free" ( "Не містить ПВХ")

Сьогодні можна зустріти підробки на найпопулярніші серії датського виробника - це

LEGO FRIENDS

Оригінальна продукція

Оригінальна продукція

підробки

підробки

LEGO Chima

Оригінальна продукція

Оригінальна продукція

підробки

підробки

LEGO Hero Factory

Оригінальна продукція

підробки

LEGO Star Wars та інші.

Оригінальна продукція

підробки

підробки

Політика компанії спрямована на збереження і захист прав на торговельну марку найефективнішими способами, тому «ЛЕГО Груп» встановила ряд чітких правил щодо забезпечення належного використання своїх торгових марок. Сьогодні існує багато сайтів, які продають продукцію LEGO, а також сайтів, де шанувальники цього бренду спілкуються або обмінюються ідеями або деталями. Тому, якщо ви вирішили купити оригінальний конструктор ЛЕГО і хочете бути впевнені у високій якості товару, що купується, купуйте іграшки тільки на перевірених офіційних сайтах. Зверніть увагу, що компанія «ЛЕГО Груп» заборонила будь-яка згадка торгової марки LEGO в іменах доменів в мережі Інтернет, за винятком підкаталогів. Ми, будучи офіційними партнерами компанії, перейменували наш сайт з www.lego-shop.ru в www.exoforce.ru , Так як строго дотримуємося вимог законного власника торгової марки. Права на товарні знаки і торгові марки товару, розміщеного на нашому сайті належать компанії LEGO. На всю продукцію, пропоновану нашим інтернет магазином є сертифікати і необхідні дозволи.

  • Діти в усьому світі проводять 5 мільярдів годин щороку за грою з конструкторами LEGO.
  • При литві деталей LEGO величина допуску становить 0,002 міліметра.
  • Кожну секунду продається приблизно сім наборів LEGO.
  • З шести кубиків одного кольору з вісьмома штирями можна зібрати 915 103 765 різних конструкцій. Тільки уявіть, які можливості відкриває лінія продукції, що включає більше 4000 різних деталей з урахуванням всіх кольорів ».

Купити дійсно оригінальні і якісні конструктори ЛЕГО ви можете в нашому інтернет-магазині. Приємних покупок!

Навіщо переплачувати за бренд?