В Україні спрощують імпорт алкоголю і тютюну

  1. Орфографічна помилка в тексті:

8 вересня 2016, 13:11 Переглядів: 8 вересня 2016, 13:11 Переглядів:   Ввезти в країну імпортний алкоголь і сигарети стане простіше

Ввезти в країну імпортний алкоголь і сигарети стане простіше. Фото: Pixabay.

Верховна Рада України планує скасувати ліцензування експорту / імпорту алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Відповідний законопроект (№ 4958) у першому читанні підтримали 254 народних депутатів на засіданні парламенту в четвер.

Проектом закону пропонується в законі "Про зовнішньоекономічну діяльність" закріпити, що імпорт / експорт алкогольних напоїв і тютюнових виробів здійснюється суб'єктами господарювання всіх форм власності без ліцензії.

У той же час оптова торгівля на території України алкогольними напоями та тютюновими виробами буде здійснюватися при наявності у суб'єктів господарювання ліцензії на таку діяльність.

Разом з тим заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефедов в ході обговорення законопроекту в парламенті підкреслив: "Мова йде про ліцензії, яка коштує 780 грн, які я підписую вже півтора року, видатні будь-кому, хто надає два документи: заяву та документ про оплату 780 грн. Йдеться ні про захист внутрішнього ринку , ні про дозвіл на експорт. Йдеться виключно про бюрократичною процедурою, яка залишилася нам у спадок ".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "В Україні спрощують імпорт алкоголю і тютюну". інші бізнес новини дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ